Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze/dziwne kanały Youtube


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#31 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

No właściwie tak... Oglądał ktoś z Was Ballongoona? Klasyka sztuki psychodelicznej.


  • 0

#32

wacuś.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten cały Webdriver Torso podobno jest jakimś kanałem testowym gugla, zauważcie że po wyszukaniu napis Google zamienia się na prostokąty... ale głowy nie dam, bo po co by mieli testować jakość filmików(?) przez tak długi czas, wysyłając "odcinki" co minutę? A te creepypasty - można zwariować. Ten pies na początku mnie dobija. Mam po tym schizy, i to wielkie.


  • 0

#33 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Macie jakieś wskazówki jak zrobić ciekawy, psycho filmik?


  • -1

#34

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuj coś z manekinami lub lalkami, one zawsze są straszne
  • 0

#35 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak bym miał manekina to bym spróbował ale nie mam, na dodatek boję się go trzymać w pokoju.


  • -1

#36

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A lalki? Mała siostrzyczka/ córka/kuzynka powinna mieć takowe. Zawsze pozostaje też kompilacja makabrycznych lub dziwnych zdjęć + ukryte przesłanie/przekaz podprogowy + dziwna muzyka i wychodzi shizowy filmik. Był taki kiedyś filmik na YT z dziadem siedzącym i patrzącym na widza po czym włączał się kawałek meczu. Z creepypasty wynikałoby że każdy kto to obejrzy dostaje "natychmiastowego wypadnięcia oczu". Wydaje mi się, że moje są na miejscu, więc historia była bujdą, aczkolwiek filmik wywoływał dreszcz na plecach :)
  • 0

#37 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Przekaz podprogowy, to jest to!


  • 0

#38

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze wracając do tematu schizowych filmów - samobójstwo skalmara. Najlepszy filmik w tej kategorii. Zaraz po tym ta japońska reklama lodów, gdzie typek jadł samego siebie, na to nie dało się patrzeć. Dałbym link/nazwę ale wyleciało mi z głowy :(
  • 0

#39 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Kraina Grzybów jest najbardziej ciekawa a widziałeś Suicide Mouse?


  • -1

#40

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem, 9 minut idzie myszka miki i idzie i idzie i idzie, pod koniec pojawiają się dziwne twarze i to tyle. Kraina grzybów jest ciekawa, ale Skalmar Sucide ma coś co przyciąga bardziej uwagę. I w dodatku te "The red mist is coming" powiedziane głębokim, z deka mrocznym głosem. Cały filmik oglądałem kilka razy, żeby dokładnie przeanalizować i według mnie, wygrywa z krainą grzybów.
  • 0

#41

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesiedziałam trochę z youtube i google w poszukiwaniu czegoś ciekawego i zrobiłam krótką listę dość dziwnych kanałów, które jeszcze w temacie się nie pojawiły;
- Vikram Yadav
- David Firth
- Cyriak
- Foundmedia23
- Draw Daywalt (krótkie horrory)
- Nana825763
- Seinfeldspitstain
- Larry Carlson
- Don't hug me I'm scared
- Marble Hornets
- Edarem

Podobno istnieje jeszcze kanał o nazwie "666", który nie odpowiada lub youtube nie uznaje jego istnienia. Nie podam tu linka, bo nie jestem pewna, czy kanał, który przeglądałam jest dokładnie tym, o którym mowa wyżej. W każdym razie mi odpowiadał (może tylko na telefonie działa), posiada tylko playlisty o nazwie "666".
  • 0

#42

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego kanału 666, był filmik na YT jak dostać się do tego (podobno) ukrytego kanału. Typek podał link, po czym musiał kilkadziesiąt krotnie odświerzyć stronę żeby zobaczyć filmiki. Według mnie fake, nie wiem nawet jak umieścić coś takiego na stronie. Ale jakby ktoś znalazł ten filmik, prosiłbym o link, trzeba dokładnie zbadać sprawę :D
  • 0

#43 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

- Nana825763
- Seinfeldspitstain
- Larry Carlson

 

 

Co to za kanały? Sprawdzałem ale nie wiem czy to też ''psycho artyści'' czy psychopaci.


Użytkownik MrTank edytował ten post 31.01.2015 - 15:33

  • 0

#44

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Nana825763
- Seinfeldspitstain
- Larry Carlson
 
 
Co to za kanały? Sprawdzałem ale nie wiem czy to też ''psycho artyści'' czy psychopaci.


Psychopaci raczej nie, ale przeglądając kilka ich filmów stwierdziłam, iż warto wpisać ich w post. Co do kanału nana... to czytałam, że ma rzekomo jakieś demoniczne przesłania. Poza tym oglądając jej/jego filmy można stwierdzić, że tańcząca lalka z twarzą w bodajże krwi nie jest rzeczą zupełnie normalną.
  • 0

#45

kamski.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że Draw Daywalt i Marble Hornets nie powinni być zaliczeni do listy "Dziwnych kanałów". Kanały na których znajdują się filmy fabularne, krótkometrażowe nie są raczej ani dziwne ani tajemnicze. Podobnie ma się sprawa Cyriaka. Dla mnie to bardziej kanał medyczny niż schizowy, koleś po prostu nagrywa swoje "dolegliwości" w postaci odmrożonych rąk czy też dziwnych pryszczy. Don't hug me I'm scared bardzo fajne bajki z małą ilością czegoś przerażającego aczkolwiek nie dużą. Vikram Yadav nie ma filmików schizowych tylko po prostu dziwne. Według mnie najlepsze filmiki są u Davida Firtha - jego animacje to po prostu mistrzostwo. Ciekawe, straszne i schizowe. Poza tym jeszcze Foundmedia23 tworzy baaardzo dziwne filmiki. No i dość straszne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych