Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdjęcie - pomocy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witajcie kochani. Miałem na tablicy na facebooku wstawiona fotkę w galerii. Wstawiałem ją 2 lata temu. Wtedy była ona normalna. Jakie wielkie było moje zdziwienie dzisiaj jak ją znów zobaczyłem. Widok mnie przeraził. Zwróćcie uwagę wpierw na krechę a właściwie jak na ścieżkę krwi która biegnie od czubka głowy poprzez twarz, następnie jakby ściekała z brody na szyję. Ponadto pod lewą dziurką od nosa plama też jakby krwi. Ale teraz przyjrzyjcie się uważnie!!! Nad głową z lewej strony zauważcie mglistą postać a właściwie zarys czaszki! Cyz widzicie to? Jestem przerażony bo zdjęcie nie było poddawane żadnym obróbkom, jak wstawałem je nie było tej krechy i tego mglistego cienia. Jestem tym bardziej przerażony bo choruje na serce i czy nie jest to jakiś zły znak. A tym bardziej że naprawdę jak wstawiałem tą fotę to nie było tego!!!!  Proszę napiszcie co o tym myślicie, co widzicie i co może to oznaczać.

Nie wiem co poradzili Tobie inni ale jak oglądałeś amerykański film "Onen" - to już wiesz, A tak poważnie jeśli nie chcesz wzbudzać sensacji to moim zdaniem olej to zdjęcie tzw. ciepłym moczem - jest tyle ważnych i ciekawych rzeczy na Ziemi , że nawet jak "Demon" chce Ciebie nawiedzić (choć tak całkiem naprawdę to on nie istnieje w takiej formie przynajmniej jak to było na rzeczonym filmie) i idź się poopalać Poczekajmy i bądź dobrej myśli gdyż jak coś rozpłata Tobie czaszkę tak jak na zdjęciu to przynajmniej przejdziesz do historii Paranormalnego pl. i wreszcie ktoś znajdzie wytłumaczenie na swe pytanka - poświęć się dla para nauki !!!


Użytkownik Erik edytował ten post 24.07.2018 - 17:35

  • 0



#17

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam po długiej przerwie.
Dziś krótko - ja tam widzę - uwaga - gigantyczną igłę z nawleczoną nicią.
Myślę, że efekt taki by może wyszedł, jakby ta igła spadała ,,z nieba", ale pierwsze co mi sie skojarzyło to też gałązka.
 
A ta niby czaszka to zwykły zlepek liści, ja tam np. widzę głowę ufoka.

Poza tym... zdziwiłbyś się, jak wspomnienia potrafią się zacierać. Myślę, że ta krecha była od samego początku- może wtedy wiedziałeś od czego to było; może była to nawet spadająca gałązka.
Wtedy to zbagatelizowałeś- jednak po dwóch latach nie pamiętając już tak błahej rzeczy i spoglądając na zdjęcie teraz możesz przysiąc że krechę widzisz po raz pierwszy.

Mózg stale nas oszukuje, co pokazywane jest w różnych mediach np. Sztuczki umysłu

EDIT 2

Dobrze, zajrzałem na twój facebook.
Po prostu zatarło ci sie w pamięci.
napisałeś ,,Zapewniam ze jak zrobiłem ta fotke to absolutnie nie było tej krechy ani tej mglistej postaci podobnej do czaszki kościotrupa."

A ja na Twoich pozostałych zdjęciach bez krechy z tego niemieckiego krajobrazu tą czaszkę/ głowę aliena nadal widzę.
Tylko, że to zwykłe liście są i pod wpływem wiatru nieznacznie zmieniają położenie.

Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 25.07.2018 - 12:36

  • 0

#18

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ta "krew", to nie krew, ani też nie gałąź; to pnącze, tak jak pisała Komarzyca. Wydaje mi się, że roślina, którą widać na pierwszym planie, to jakiś rodzaj winorośli; zresztą, podobne pnącze, tylko zielone, widać na zdjęciu w innym miejscu, bliżej wody.

EDIT: przepraszam, to Nick pierwszy określił prawidłową nomenklaturę zjawiska ;)

Użytkownik Blueberry edytował ten post 31.07.2018 - 13:15

  • -1

#19

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są 3 wyjaśnienia

 

Pierwsze - To gałązka.

 

Drugie - Plik się uszkodził i przez to coś takiego powstało.

 

Trzecie - To słaby żart i fotomontaż.


  • 0

#20

JemPlacki.

    Król Benzenu

  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalne zdjęcie, roślinka przed twarzą a "czaszka" to zwyczajne światło. Jasne, można odebrać to na siłę jako pewien znak, jednak to zwyczajny przypadek. Co do czaszki ja ją widzę, jednak jesteśmy tak stworzeni, że coś nabiera kształtu, przypomina pewną rzecz lub istotę np twarze w korze drzewa i to jest naturalne. Ja bym nie doszukiwał się w tym zdjęciu czegoś specjalnego. Gdybym ja miał przeglądać swoje własne zdjęcia w różnych sytuacjach, to najlepiej zgłosiłbym się do najbliższej parafii, ponieważ nawiedzają mnie demony pod postacią wielu odbić i gier światła.


  • 0



#21

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

uważam że to może być nicień albo inne robactwo,włos odpada bo za grube,chyba że kosmyk włosów ale co robiłby ścięte cudze włosy na jego twarzy? . 

 

nie twierdze że fotomontaż albo dowcip ale zdjęcie ducha tak nie wygląda,widziałem czarno-białe zdjęcie  "ducha" w okolicy remizy strażackiej z nawiniętym czymś świecącym wokół latarni ulicznej,ni to drut ni to kabel..

 

na 100% to nie duch. na 20% to jakiś robak, 50% brud na obiektywie  25% kosmyk włosów 5% duch


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych