Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki konkursu mundialowego - wersja "Mariusha"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie wszystkich uczestników konkursu i prezentuję wyniki po zakończeniu rozgrywek w ramach rosyjskiego mundialu. Rozstrzygnięcia w oficjalnej części zabawy podałam wczoraj, dziś nadeszła pora na wersję nieoficjalną (nazwijmy ją pilotażową, eksperymentalną, czy jak kto tam sobie życzy), o zasadach zaproponowanych przez Mariusha.


:gold: Edric 250
:silver: fux777 226
:bronze: Kronikarz Przedwiecznych 190
Mariush 185
Daniel. 168
D.K. 145
TheToxic 143
kamilus 126
visar 81
Damian83 38
๖ۣۜKhan 32
Matejas 6
Wszystko 2
jako_taki 2
Panjuzek 2
Tata_Muminka 2
mr.fisz 0


Jak łatwo dostrzec, punktacja zmieniła się znacząco, natomiast kolejność graczy nie za bardzo.


Wprawdzie regulamin konkursu nie precyzował nagród w wersji zmodyfikowanej, ale w temacie z ankietą na temat zmian zasad Ligi Typerów zaproponowałam przyznanie trzem najlepszym graczom w wersji "Mariusha" takiej samej liczby punktów reputacji, ale bez odznaki. Sądzę, że będzie to odpowiednia opcja, co niniejszym czynię.


Raz jeszcze dziękuję uczestnikom zabawy, gratuluję nagrodzonym i zapraszam do kolejnej edycji -- to już za chwilę, bo w 2020 roku! :)


  • 0



#2

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ładnie. Teraz będzie, żem kombinator ;)

Fakt, że faza pucharowa poszła mi znacznie lepiej (wg punktacji oficjalnej dotrzymałem kroku pierwszej trójce), ale aż takiego skoku i odstawy Kronikarza się nie spodziewałem.

Z ciekawości aż sprawdzę, gdzie tyle odrobiłem.


  • 0



#3

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że zmiany punktacji będą ok, ale dodałbym do tego by nie otrzymywać tylko stałych punktów w rundach pucharowych, jednak dodatkowe bonusy za wytypowanie dokładnego wyniku powinny być również po grupach utrzymane, czyli obstawiamy wynik  regulaminowych 90 minut i zwycięzcę meczu. Daje to większą atrakcyjność i możliwość odrobienia strat po grupach, jak i możliwość odskoczenia od peletonu :)
P.S gratulacje dla Edric-ia za bezapelacyjne zwycięstwo i dzięki wszystkim za miłą zabawę :).


  • 0



#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uff.. niestety musiałam dokonać korekty w tabeli z punktami, bowiem popełniłam czeski błąd podczas liczenia (źle wpisałam wartość za trafienie wicemistrza do skryptu zliczającego). Tym samym Mariush po korekcie spada na czwartą lokatę mając 185 punktów, natomiast na pudło wskakuje Kronikarz Przedwiecznych -- czyli czołowa trójka pozostaje identyczna, jak w przypadku wersji oficjalnej.

 

Najmocniej przepraszam za błąd i wynikłe z tego zamieszanie. Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, że to Mariush poinformował mnie o błędzie, który w efekcie zepchnął go z podium. To się nazywa fair-play pełno gembo. Przekazuję zatem należne mu wyrazy uznania :)


  • 0



#5

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie sobie przypomniałem, że przed fazą pucharową dość poważnie brałem pod uwagę Francuzów jako zwycięzców Mundialu (zamiast Brazylijczyków). Niestety, w potencjalnie przewidywanym przeze mnie półfinale Francja - Brazylia ostatecznie obstawiłem tych drugich (jak się potem okazało Brazylijczycy odpadli już w ćwierćfinale z Belgami). Gdyby nie to wg mojej punktacji wygrałbym, a wg oficjalnej byłbym drugi.

 

Przy okazji. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie, w tym szczególne dla zwycięzcy :)

Dzięki za dobrą zabawę.


  • 0



#6

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Istnieją zdobywcy medali, których nie brał pod uwagę żaden  bukmacher.

 

 

https://twitter.com/...557585065218051


  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych