Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znalezisko w lesie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

GuyyffbhfafvV.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, znalazlam ostatnio w lesie osobliwa rzecz, jesli da sie to wyjasnic logicznie, albo jakkolwiek to bede bardzo wdzieczna. Przyznam sie ze nawet nie za bardzo mam trop gdzie i jak szukac informacji na ten temat, a chcialabym wiedziec co to jest. Troche danych: przedmiot ma ok 1cm-1,5cm wielkosci, zostal znaleziony pod krzakiem na obrzezach lasu, przy drodze miejskiego ruchu, zwrocilam na niego uwage, gdyz swiecil swiatlem podobnym do tych w rodzaju diody 'starszej generacji' o ile mozna tak to ujac. W poblizu, mniej wiecej naprzeciwko namierzylam drugi taki sam przedmiot. Po znalezieniu przenioslam go do miejsca gdzie moglam w miare spokojnie go udokumentowac i po okolo 8 minutach przestal swiecic. Nie wiem czy zdjecia oddaja faktyczny wyglad rzeczy, opisze jak to wyglada z mojej perspektywy: kawaleczek miesa (?) z powbijanymi patyczkami w dosc specyficznym ukladzie. Zalaczam zdjecia, nienajlepsze niestety, ale warunki nie byly dobre. Na jednym ze zdjec widac rodzaj swiatla, ktorym swiecilo znalezisko.
Moze to jakas calkowicie naturalna rzecz, ktora znajduje sie w lesie, jesli tak to bede wdzieczna za wszelkie wyjasnienia.

Załączone grafiki

  • DSC_0608.JPG
  • DSC_0603.JPG
  • DSC_0599.JPG

  • 0

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś stopił plastik z luminescencyjną substancją (czasem robi się z niego figurki duchów, czy potworków, które świecą w ciemności po naświetleniu światłem) i jak był jeszcze miękki przedział go patykami. Pewnie miał służyć straszeniu znajomych.

No bo czemu innemu...





#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zbieranie śmieci po lasach które mogły psu z gardła wypaść grozi zarażeniem sepsą. Fuj...


  • 0



#4

fstach.
  • Postów: 32
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Raczej nic paranormalnego w tym nie ma, w podobny sposób świecą nastawy celownicze nocne w wielu karabinkach, posiadają jakiś pierwiastek nie pamiętam jaki. Być może jest to właśnie coś takiego dodatkowo pozlepiane z patyczków .
  • 0



#5

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To takie amatorskie, ręcznie robione "Wilcze oczy". Ma to odstraszać zwierzęta typu jelenie, sarny itd. aby nie właziły w nocy na drogę. Ponoć bardziej skuteczne niż te co montują na słupkach drogowych. Mięso po to żeby zwierzyna to lepiej wyczuła. Wujek jest leśniczym i kiedyś opowiadał o tym. Ja tego na oczy nie widzialem nigdy, ale z opisu wujka jak to robił to najprawdopodobniej to to.


  • 2

#6

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@GuyyffbhfafvV

 

 Dla mnie bardziej paranormalne od tego przedmiotu, jest stan powierzchni na której umieściłeś znalezisko. "co się stało temu stołu?" :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 12.09.2018 - 20:52

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych