Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na Marsie znaleziono tajemniczego humanoida z bronią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Znany radioamator i „wirtualny badacz” Walentin Degterew opublikował w sieci tajemnicze zdjęcie Marsa, na którym, jak twierdzi, wyraźnie widać ciało martwego humanoida.

 

                                                                      

                                                                      źródło/ YouTube

 

Po przestudiowaniu zdjęcia wykonanego przez łazik Curiosity jeszcze w 2015 roku Degterew znalazł w lewym rogu fotografii dziwny obiekt, bardzo przypominający obiekt latający. Ale jeszcze bardziej zaskakujące było kolejne odkrycie: w pobliżu UFO badacz zobaczył zwłoki przybysza.

 

Jak zaznacza Degterew, ciało jest trudne do zauważenia, ponieważ obraz jest bardzo ciemny, ale na przetworzonym zdjęciu ciało obcego widać dość wyraźnie.

 

Ponadto uważny radioamator zauważył w pobliżu obcego dwie butle z tlenem i coś, co bardzo przypomina broń.

 

Degterew zaznacza, że nie pozostaje w jedynym prawdziwym założeniu, że dziwny obiekt jest właśnie przybyszem. Ale zaznacza, że na przykład obiekt latający widzi dość wyraźnie. I zaprasza użytkowników sieci do przestudiowania tajemniczego zdjęcia. Kto wie, może kolonizacja Marsa nie jest dobrym pomysłem?

 

logo-s.jpg





#2

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Jak zaznacza Degterew, ciało jest trudne do zauważenia, ponieważ obraz jest bardzo ciemny, ale na przetworzonym zdjęciu ciało obcego widać dość wyraźnie.

 

No właśnie, trudno cokolwiek zauważyć, bo rzekome ciało zlewa się ze skałami. Jak dla mnie więc nie jest to nic innego, jak właśnie marsjańska skała.  :)


  • 0

#3

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale skała która ma okrągłe otwory i przypomina metalową rurę? 1:41 to na pewno nie jest skała.jest otwór jest rura jest "kolanko" i rura idzie dalej w prawo,co to jest? 1:58   jest  głowa widoczna z białym zarostem.

 

ale co robi  tam broń z drugiej wojny światowej? czy ten karabin maszynowy to nie jest ten co montowało się w samolotach a jeśli tak to skąd się tam wziął i dlaczego ta osoba nie ma  skafandra?


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Które z tych skał ma wyglądać jak martwy żołnierz? Mógłby ktoś zaznaczyć kółkiem o co tam chodzi?


  • 0



#5

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cóż, ja też nic tam nie widzę. Ale jak ktoś chce znaleźć w skale humanoida to znajdzie w skale humanoida.
  • 0



#6

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Anunnaki

 

 

1:58   jest  głowa widoczna z białym zarostem.

 

Może to marsjanski św. Mikołaj? Wychodzi ze na marsie zwłoki zamieniaja sie w skałę i widocznie pochowkow tam nie urzadzaja. Naprawdę to zwykła pareidolia.

 

 

ale co robi  tam broń z drugiej wojny światowej? czy ten karabin maszynowy to nie jest ten co montowało się w samolotach a jeśli tak to skąd się tam wziął i dlaczego ta osoba nie ma  skafandra?

 

Trollujesz czy pytasz powaznie? Gosc na filmiku pokazuje fragmenty skaly a obok wkleja sprzet wojskowy, ktory nijak nie jest podobny; smiesznie to wyglada. Ja tam jedynie widze jakby ten brodacz trzymal cos na ksztalt miecza, ale to tylko pareidolia.


  • 0

#7

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

prosze przewinąć do 1:39 i oglądnąć jeszcze raz,czy skała może zwietrzeć/zerodować w taki sposób aby uformować rurę z kolankiem w dodatku z otworem?  analizując te zdjęcia   wg mnie po dokładniejszej analizie 1.  skała jest  okrągła,nie widzę tam kantów rogów za to głowie można zobaczyć włosy po lewej stronie. 2. okulary albo ciemno szara skała? 3. z tym karabinem maszynowym to jednak przesada,nawet jeśli by był przed czym lub kim miałby się bronić? 4.  miecz/drugi pistolet "z kamienia" do niczego nie pasuje,zwykły okruch skalny.  5.  butle gazowe,trochę daleko od tego "ciała"  bardziej to wygląda na r2d2 z gwiezdnych wojen ale to tylko moja interpretacja 5. plecak? rury? czy to nie jetpack? tylko rury/dysze powinny być skierowane w dół 6. same zwłoki,ekspertem od ludzkiego ciała nie jestem ale ludzkie ciało wystawione na działanie warunków na innej planecie powinno zamarznąć/usmażyć  a w zdjęciu widać że on leży/podpiera się na ręce albo oparł się o skałę. nie widać rąk ani nóg.

 

wniosek? żadnego wojownika nie ma można się rozejść ewentualne nieścisłości mogą dotyczyć tworu plecako podobnego z rurami,może to fragment jakiejś sondy a nie  część sprzętu marsjańskiego wojownika.

 

,były dziwne pająkowate twory,rozbite statki,resztki pseudo fortyfikacji a nawet kobiety/humanoida na marsie właśnie wertuję starsze tematy i  na palcach ręki można wyliczyć je wszystkie a nawet braknie palców,sprawa jest ciekawa ale na siłę nie można szukać nieznanego,to tylko nasze interpretacje i pareidolie ale nie mamy 100% pewności czy to faktycznie pareidolia bo jeszcze na nie jedną niespodziankę natkniemy się a NASA ma jednak coś do ukrycia skoro potrafią nagle przerwać transmisje na żywo z powodu rzekomej usterki kto wie co jest grane x tymi anomaliami na marsie.


  • 0

#8

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pareidolia, zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach, czemu towarzyszy poczucie nierzeczywistego charakteru owych spostrzeżeń


  • 1



#9

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ten humanoid to jeszcze by uszedł, ale broni to się za chorobę nie mogę dopatrzeć...
  • 0

#10

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

broni nie widać za bardzo ale plecak z rurami rzuca się w oczy


  • 0

#11

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Które z tych skał ma wyglądać jak martwy żołnierz? Mógłby ktoś zaznaczyć kółkiem o co tam chodzi?

nogi_by_komarze_bazgroly-dcimunf.png


  • 1

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki komarku. Jedynej której się chciało. Żeby dostrzec to co tam ma być trzeba mocno uruchomić wyobraźnie.
  • 0



#13

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zawsze do usług, wtedy kiedy moge. Swoją drogą lubie takie tematy bo naprawdę ciekawie się je czyta i  mają nute grozy czasami.

Tak czy siak nie zmienia to  niestety faktu że jest to nie realne.


  • 0

#14

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Któren to ten Marsjan? To tak jak kazali mi w dzieciństwie w Giewoncie rycerza widzieć... No w końcu odniosłam sukces, ale to trochę potrwało :) A zdawało by się, że normalnie widzę aż tyle. 


  • 0

#15

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Psia kostka, widziałam humanoida w złym miejscu. Albo widziałam nie tego humanoida, którego miałam widzieć. Pech.
  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych