Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Please log in to reply
1125 replies to this topic

#1096

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem ze mozna zrobic gifa samemu, tak samo jak wiele innych rzeczy. Ale chodziło mi o gotowe takie animacje z dźwiękiem.



#1097

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Legenda głosi że ktoś kiedyś klikał w te linki. Czemu konto na twitterze jest zawieszone?

 





#1098

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiadomo kto rządzi twitterem. Oni boją się prawdy, którą tutaj ujawniamy.



#1099

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest tu ktoś kto zna się dobrze na smartfonach?





#1100

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zależy o co chcesz zapytać.



#1101

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O najlepszy telefon do 2000zł(w tej cenie też może być). Czytałem o Realme 8 pro, Poco F3, Realme GT master edition, Samsung a52s albo vivo21. Zawsze miałem huaweia i byłem zadowolony, ale teraz przez problemy ze sklepem play mam wątpliwości czy opłaca się tyle wydać za bądź co bądź okrojony telefon(choć muszę też się zastanowić czy sklep play jest mi niezbędny). Narobili tych modeli tyle, że ciężko się połapać, jakieś realme, poco, vivo, oneplus...co to w ogóle jest. :D A w necie jak to w necie, część chwali, część odradza.

Zależy mi głównie na:
-dobrym aparacie
-szybkim ładowaniu
-długo trzymającej baterii
-wejściu 3.5mm mini jack

W gry na telefonie nie gram, muzyki nie słucham, filmów nie oglądam - chyba, że jakieś filmiki na yt, ale do tego nie potrzebuje głośników stereo i innych wynalazków. No i fajnie, żebym mógł go obsługiwać jedną ręką, czyli ekran MAKSYMALNIE 6.5'.

Wcześniej wszystkie te parametry łączył w sobie właśnie Huawei. A teraz czuje się zagubiony. :D
 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.10.2021 - 13:14




#1102

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z samsungów może być a52s. Samsungi robią dobre foty.
Z Huawei możesz wziąć P40. Ma ekran 6.1 więc nie jest taki ogromny.
Te wszysykie telefony niewiele się od siebie róźnią.



#1103

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie najpoważniej myślę o tym samsungu, marka sprawdzona, a tamte aż tak długo na rynku nie są. Huawei P40, gdyby miał sklep play to nawet bym się nie zastanawiał, muszę to sobie przekalkulować. Opłaca się też huawei p30 pro, flagowiec sprzed 2 lat warty dziś +/- 2000zł, tylko, że to jednak już dwa lata i za chwilę może potracić aktualizacje. Choć do dziś uważany za najlepszy huawei w historii marki. Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.10.2021 - 15:24




#1104

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem użytkownikiem iPhone. Na andkach się nie znam. Miałem krótko Samsunga, ale wróciłem do IPhone. Kwestia gustu i potrzeb.





#1105

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@ 

 Ja tam nie znam się na iphonach ale Huaweie to dobre maszyny. Mam Honora na dwie karty sim. Wszystko hula mimo że fon już leciwy. 32g pamięci większość parametrów jak iphone, a trzy lata temu zapłaciłem ledwie 130 funciaków, i to w sklepie bez karty sim i abonamentu,  (carphonewarhose)

 

 

Kwestia gustu i potrzeb.

 Być może się mylę. Ale mam wrażenie że potrzeby są kreowane  przez markę. Mój syn ma Iphona i często się chwali że apple daje mu to czy tamto. Tyle że ja mam to samo na androidzie. Tak po prostu. Nie wiem, nie znam się, nie jestem fanem telefonów ani systemów z nimi powiązanych. Dla mnie ważna jest bateria  dostęp do neta  i nawigacja.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 05.10.2021 - 19:55




#1106

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dodam do wcześniej wymienionych najnowsze modele chinczyków jak Meizu czy Xiaomi.

 

Wszystkie te telefony przewyższają oczekiwania zwykłego użytkownika dlatego wybór to raczej kwestia gustu.


Użytkownik ppp edytował ten post 05.10.2021 - 20:22


#1107

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O najlepszy telefon do 2000zł(w tej cenie też może być). Czytałem o Realme 8 pro, Poco F3, Realme GT master edition, Samsung a52s albo vivo21. Zawsze miałem huaweia i byłem zadowolony, ale teraz przez problemy ze sklepem play mam wątpliwości czy opłaca się tyle wydać za bądź co bądź okrojony telefon(choć muszę też się zastanowić czy sklep play jest mi niezbędny). Narobili tych modeli tyle, że ciężko się połapać, jakieś realme, poco, vivo, oneplus...co to w ogóle jest. :D A w necie jak to w necie, część chwali, część odradza.

Zależy mi głównie na:
-dobrym aparacie
-szybkim ładowaniu
-długo trzymającej baterii
-wejściu 3.5mm mini jack

W gry na telefonie nie gram, muzyki nie słucham, filmów nie oglądam - chyba, że jakieś filmiki na yt, ale do tego nie potrzebuje głośników stereo i innych wynalazków. No i fajnie, żebym mógł go obsługiwać jedną ręką, czyli ekran MAKSYMALNIE 6.5'.

Wcześniej wszystkie te parametry łączył w sobie właśnie Huawei. A teraz czuje się zagubiony. :D

najlepszy to ten, którego jeszcze nie masz
 



#1108

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To teraz ja mam sprawę


Mam pralke ze samsunga. Działa normalnie bęben się kręci, pierze, odwirowuje. Jednak coś jest nie tak bo po każdym praniu w miejscu gdzie sie wlewa płyn do płukania zbiera sie woda.

Więc przed kolejnym praniem musze to wyciągac i tą wode wylewać.
To w środku.
https://i.ibb.co/VSd...1009-100232.jpg


Zrobiłem takie czyszczenie jak w tym filmiku



W filtrze praktycznie nic nie było.
To nie pomogło nadal jest to samo. Ma ktos jakis pomysł co jest tego przyczyną?



#1109

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mam Samsunga i podobny układ szuflady. Wyjmij niebieski plastik i zobacz, czy wypływ wody nie jest zablokowany, oraz sprawdź ustawienie pralki na podłożu. U mnie też zostaje trochę wody w tej szufladzie, ale tak było zawsze. Faktem jest, że nie zostaje aż tyle, jak u Ciebie.

Jeżeli powyższe sprawdziłeś i jest ok., to czas na Calgon i to dwa razy na gorące pranie. Wrzuć jakieś ręczniki do naczyń i zrób pranie na co najmniej 90 st.





#1110

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie przybrudził Ci się dozownik na płyn.Wyjmij szufladę i umyj ręcznie i dokładnie przepłucz.Jak masz zmywarkę to umyj ją w normalnym cyklu.Powinno pomóc.
Sorki.Teraz odpalił mi się filmik.
Ja jednak do szuflady zawsze wybieram zmywarkę.Zdecydowanie wygodniej 😉




 


Also tagged with one or more of these keywords: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych