Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1125 odpowiedzi w tym temacie

#1066

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, bo szukam szukam i nigdzie znaleźć nie mogę.

10 000Kv, czy takie napięcie może wyrządzić człowiekowi poważną krzywdę? Np w działaniu paralizatora. Czy to za mało informacji, żeby udzielić odpowiedzi? Niestety nigdzie nie jest napisane jakie natężenie ma urządzenie, jedynie tylko 10 000Kv. Z tego co czytałem to w Polsce legalnie można nabyć urządzenia poniżej 10aM, więc wydaje mi się, że nie może posiadać więcej.





#1067

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podawane napięcie na paralizatorze o tylko  max napięcie impulsu przed "przebiciem" iskry. To natężenie prądu odpowiada za efekty po porażeniu człowieka.Przy bardzo bardzo wysokim napięciu paralizatora różnica jest taka że działa  skuteczniej przez grube ubranie np kurtkę bomberkę no i wieksza szansa na efektywne oddziaływanie na organy wewnetrzne... 

Mam full legit paralizator fmy Uzi z napięciem  ...  2 000 000 V. Niepozorny ale siłę iskry ma jak mały piorun. a natężenie max dopuszczalne. Ważne dla skuteczności paralizatora ile tych mikrosekundowych wyładowań generuje na sekundę. Dobre o nawet 300 000 a słabsze wynalazki np 100-1000 impulsów na s.


 

więc wydaje mi się, że nie może posiadać więcej.

jest  kupa parali modyfikowanych lub po prostu zaprojektowanych jako dużo mocniejsze i przewiezionych z Czech , Rosji, Stanów czy Izraela. tylko nie są legalne.





#1068

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam full legit paralizator fmy Uzi z napięciem  ...  2 000 000 V.

No ten mój ma niby aż 10 000 000V, a to wartość porównywalna z najmocniejszymi policyjnymi paralizatorami, ale nie mam pojęcia jakie ma natężenie, a nie chciałbym mieć problemów później z powodu użycia jakby się okazało, że jest za silny.





#1069

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podaj nazwę modelu, jakieś foto.





#1070

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najmocniejszymi policyjnymi paralizatorami

 

policyjne akurat mają zazwyczaj mniejsze napięcie. Tyle tylko ze podawane to jest bezpośrednio w korpus dzięki wbitym igłom. Jak kupowałem w sklepie  to uzi to musiałem podpisać oświadczenie minnmi że wiem iż porażenie okolic serca lub szyi może być śmiertelne .





#1071

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1101 Type Light Flashlight(plus) - tak napisane jest na opakowaniu, a na urządzeniu: POLICE 10000KV.

Na necie znalazłem opis urządzenia o tej nazwie, ale ma kompletnie inne napięcie(dużo mniejsze).





#1072

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie no to jest, zabawka o cechach paralizatora.Miałem w ręku i używałem.Do obrony nadaje się tylko jako straszak lub pałka.

 





#1073

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie no to jest, zabawka o cechach paralizatora.Miałem w ręku i używałem.Do obrony nadaje się tylko jako straszak lub pałka.

No to dobrze. Myślę, że jako straszak zadziała, bo "strzela" dość wyraźnie, a ważne że nikogo nie uszkodzę.





#1074

Damian83.
  • Postów: 95
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam.Pojawił mi się problem podczas próby pobierania obrazów na telefon.

Screenshot_20200530-100700_Free Adblocker Browser.jpg

Może ktoś wie jak to rozwiązać?
Karty sd nigdy nie miałem A pobierało zawsze, miejsce w telefonie mam.
Wszystko się pobierało właśnie do tego pliku pobrane pliki. Teraz gdy wciskam tam pobierz to cały ekran tylko mignie A itak nic nie pobiera. Mogę tak wciskać A to tylko miga i nic się nie zmiena

#1075

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Próbowałes uruchomić telefon ponownie?



#1076

Damian83.
  • Postów: 95
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak. To wina przeglądarki, na innej działa normalnie.

na tel używałem głównie Free Adblocker. Kiedyś ta przeglądarka jak dla mnie była najlepsza ale obecnie obniżyła loty i często są jakieś problemy.

A szkoda



#1077

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na tel od wielu lat używam Opery bo blokuje reklamy i wyskakujące okna . Nie dawno przeszedłem też na operę na laptopie bo inne przeglądarki się wysypywały przy niektórych czynnościach.





#1078

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.
Są tu na forum jacyś fajterzy? Bo mysle sobie na co by tu wydac troche kasy. I tak pomyślałem żeby kupić sobie jakiś sprzęt do trenowania. Chodzi mi konkretnie o worek bokserski i rękawice do tego.
Nie chce wydawac wiecej niż 700 zeta bo nigdy boksu ani innych sztuk walki nie trenowałem.

Wiem ze są takie worki podwieszane do sufitu które montuje się na haku i one wiszą sobie na łańcuchu. To jest pewnie najlepsze rozwiązanie ale mam obawy czy uda mi sie to zamontować i czy przypadkiem taki wór który bedzie ważył koło 50 kilko nie urwie mi stropu. Niby nie powinien ale przy waleniu w niego to niebył bym tego taki pewien.
Dlatego myśle na kupnem czegoś takiego

pol_pl_Worek-bokserski-treningowy-stojac
Góra jest dmuchana tak jak pisze w opisie. Cena 499 zeta. Nie chce dawac linka zeby nie robic reklamy.
Albo taki worek dużo tańszy


Też dmuchany. Cena koło 150 zeta.
Chodzi o to że waląc w taką dmuchankę nie czuć specjalnego oporu, czyli wyrabia sie kondycję a siły uderzenia już niebardzo.

Albo gruszke


Bo przy takiej gruszce można lepiej ćwiczyć uniki.
Ktoś podpowie?



#1079

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja rada jest taka, żebyś zapisał się do jakiejś szkoły walki. Te wszystkie gruchy itp. są jedynie uzupełnieniem. Można na nich ćwiczyć technikę, ale tej trzeba się najpierw nauczyć od żywego człowieka. 

 Jestem na 100% pewien że jak zakupisz jakiś sprzęt, to pobawisz się nim kilka dni, i tyle. Ten zakup nic Ci nie da. 

 

 

 

Bo przy takiej gruszce można lepiej ćwiczyć uniki.
Ktoś podpowie?

 

 Mam taką gdzieś w garażu. Żeby ćwiczyć uniki najpierw musisz nauczyć się jak to robić. Bez tego Grucha jest nic nie warta. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.10.2020 - 20:22




#1080

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapisz się na SWD (Szkoła Wali Drwala) na obojętnie jakie zajęcia. Boks, MMA, Brazylijskie i nauczysz się podstaw. Na boksie główną rozgrzewką jest skakanka i bieg skośny czy bokserki. Wszystkiego nauczysz się już na zajęciach, a kluby np smart gym oferują zajęcia z SWD w cenie karnetu czyli opłat dodatkowych klient nie ponosi. Tam w klubie są i pachoły i worki podwieszane więc sam wypróbujesz który Ci bardziej przypasuje. Niestety na każde zajęcia trzeba mieć swój zestaw czyli owijki (taśmy), rękawice i szczęka. 






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych