Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Please log in to reply
1125 replies to this topic

#1051

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przekopie papiery i zobacze czy znajde to.



#1052

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie. Ostatnio kupiłem sobie telewizor 4 K i od niedawna zaczęło mi chodzić po głowie aby dokupić do niego konsole. Czasami pogram w jakieś gry o ile mnie gra wciągnie a że mój PC już nie ogarnia nowych tytułów pomyślałem o konsoli. W upgradowanie sprzętu nie chce mi się bawić Co byście bardziej polecili XBOXa czy PS4? Głównie chodzi mi o bibliotekę gier i obsługę 4K no i oczywiście cena. I jak to jest w przypadku gry online obydwu konsol. Budżet do 1500zł. 


Użytkownik Dżolero edytował ten post 28.04.2020 - 11:52




#1053

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli chcesz wydac do 1500 zeta to za tyle ps4 pro nie kupisz bo jest droższe, chyba że używane. I z reguły masz tylko jeden kontroler w zestawie. Jak chcesz grac sam to ci wystarczy ale jak we dwóch na jednej konsoli to musisz dokupić drugi. Wtedy koszt jeszcze wzrasta.
Xbox one x taniej chodzi. Patrz ogólnie jakie tytuły cie interesują. Bo jesli zależy ci na konkretnych grach to kupisz konsole a gra którą chciałes będzie dostępna tylko na tej drugiej.



#1054

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A na xboxa są takie same gry jak na PC? Niby jedno i drugie Microsoft. Na razie mam 2 gry upatrzone Metro exodus i RDR II. Raczej będę grał sam może przez neta. A jak to wygląda z płatnością grania przez neta na obydwu konsolach?



#1055

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Większość gier z Xboxa jest też na pc, ale ogólnie na pc jest więcej gier.
Na tej stronie masz podane jakie gry są na dane sprzęty
Np https://www.gry-onli.../zb4a0f#xboxone

Z tego co wiem to xbox i ps pro mają te same bebechy.



#1056

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A grałeś na konsoli?? Czasem gra padem jest po prostu nieprzyjemna. Kiedyś kupiłem xboxa i te gry które lubiałem z PCta to ąż mnie odrzucały. Myszka daje spory komfort.  Ale inni sobie chwalą.  





#1057

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^Też się nad tym zastanawiałem. Jedyna konsola z jaką miałem styczność to ps3 to tak sobie mi się grało. Myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Myślałem o upgradzie PC ale za samą kartę graficzną zapłacę tyle co za konsole a do tego dojdzie pewnie jeszcze procek ramy i może płyta główna dlatego nie chce się w to bawić.



#1058

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój młody ma X Box'a One X z 4k na pokładzie. Zaletą tej konsoli jest możliwość grania również w tytuły z X Box'a 360 bez dodatkowych gadżetów.

Nie przepadam za graniem padem, wolę klawiaturę i mychę, ale to kwestia gustu.





#1059

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam xboxa 360. Jak bym miał juz jakąs brac to one x. Ale szkoda mi kasy bo gry juz mnie tak nie bawią jak za młodu.



#1060

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tez jestem okazjonalnym graczem. Miesięcznie ogrywam jeden tytuł czasem dwa, za dzieciaka częściej się grało. Xbox One x jest prawie dwa razy droższy ale korci mnie trochę to 4K. Ogólnie mówicie ze lepiej xboxa brać? Duża będzie różnica między 4K a fullhd na telewizorze 4K z odległość ok. 4 metrów?

Użytkownik Dżolero edytował ten post 28.04.2020 - 19:07




#1061

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Różnica będzie trudna do zauważenia.
Ja bym brał Xboxa.



#1062

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Duża będzie różnica między 4K a fullhd na telewizorze 4K z odległość ok. 4 metrów?

 

przez lornetkę chyba :)

 Tak naprawde masz szansę zobaczyć rozdzielczość 1500 linii patrząc na zdjęcie lub ekran z mniej wiecej z odległości równej jej przekątnej.Czyli gdy patrzysz  na ekran 65 cali z 1,5 m to widzisz max swojej rozdzieczości wzroku ...i to przy FullHd... i w przypadku dobrego obrazu. Gdy masz zdrowe , młode oczu ofc. :) Sprzedawcy AGD i komputerówki to mistrzowie efektu placebo  .

 

 

 

 

http://chemnitzer27f...zproszenia.html





#1063

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za rady. Tak patrze że jest jeszcze xbox one s w tej samej cenie co xbox one. Ale z tego co czytam jest on bez napędu a na allegro widze wersje z napędem Jak to z tym jest? Wolałbym z napędem bo mieszkam trochę na zatyłkowiu to sciąganie gier przez neta bywa czasem uciążliwe...





#1064

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naprawdę lepiej wydać odrobinę więcej a X Box one X ma napęd Blue Ray, więc nawet filmy można obejrzeć w pełnej krasie. Jednego tylko nie wiem, czy X Box potrafi przeskalować zwykły film do full HD, bo dobre TV potrafi.





#1065

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak 2 razy droższy? Przecież xbox one x jest po 1400-1500 zł. Nie będę podawał linków żeby nie robić reklamy ale w tych najpopularniejszych marketach po tyle sprzedawają.




 


Also tagged with one or more of these keywords: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych