Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1125 odpowiedzi w tym temacie

#1006

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pytanie dla informatyka.

 

po włączeniu komputera gdy załadował się system na ekranie prócz właściwego obrazu wyświetlają się wąskie poziome linie w kilku miejscach,linie sa ruchome. gdy wyłączę/włączę komputer i wejdę do biosu tych linii nie ma.w komputerze nie ma karty graficznej,działa na zintegrowanej,karta graficzna na pci-e wyzionęła ducha rok temu,komputer ma 3 lata..problem z obrazem występuje na windowsie i linuksie, co  się zepsuło.



#1007

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie można biec z butlą, tyle że pokonywanie z nią przeszkód nie będzie zbyt łatwe. Lepiej miec kogos przy trasie kto bedzie nam dawał papu i coś do picia
https://powertrainin...mageddon-ultra/

Annunaki, sorawdz czy kabel podpięty do monitora sie nie poluzował troche.



#1008

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pytanie dla informatyka.


E tam :)
 

po włączeniu komputera gdy załadował się system na ekranie prócz właściwego obrazu wyświetlają się wąskie poziome linie w kilku miejscach,linie sa ruchome. gdy wyłączę/włączę komputer i wejdę do biosu tych linii nie ma.w komputerze nie ma karty graficznej,działa na zintegrowanej,karta graficzna na pci-e wyzionęła ducha rok temu,komputer ma 3 lata..problem z obrazem występuje na windowsie i linuksie, co  się zepsuło.


Informacje podałeś nieco skąpe, więc można tylko zgadywać -- oto moje propozycje:

  • Sprawdź, czy paski, o jakich piszesz, widoczne są tylko w jednej konkretnej (np. natywnej dla danego monitora) rozdzielczości ekranu. Możesz w tym celu zmienić rozdzielczość pulpitu lub choćby uruchomić jakąś grę i ustawić w niej inną, niższą rozdzielczość. Jeśli paski znikną -- zapewne winę będzie ponosić monitor. Najprościej w sumie byłoby podpiąć inny monitor lub choćby telewizor do komputera i sprawdzić wtedy. O ile masz taką możliwość rzecz jasna.
  • Jeśli mimo zmiany rozdzielczości paski będą nadal widoczne, można zacząć podejrzewać sterowniki karty graficznej. Trochę strzał na ślepo, ale kiedyś miałam nieco zbliżony przypadek -- w wysokiej rozdzielczości pojawiały się artefakty w postaci zielonych kwadracików w losowych miejscach ekranu. Wywalenie sterowników i zastąpienie ich nowymi rozwiązało problem. Ale w Twoim przypadku raczej tę kwestię dałabym dość daleko na liście rzeczy do sprawdzenia.
  • Paski widoczne na różnych monitorach/TV i różnych rozdzielczościach -- raczej problem sprzętowy.
  • Sprawdzenie okablowania, jak to sugerował wszystko też może być dobrym pomysłem, o ile to przewód analogowy. Niesprawny kabel DVI/Display Port, czy co tam jeszcze można mieć raczej by się tak nie zachowywał. Niemniej jednak nie zaszkodzi grzebnąć ręką w tej plątaninie za komputerem :szczerb:




#1009

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś wie co to za grzyb?
2mzcxnr.jpg

ftoqb9.jpg

Już wiem, to siedzuń sosnowy, dobry grzyb.



#1010

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to, że to siedziuń sosnowy (bardziej chyba znany jako szmaciak gałęzisty).

Smaczny grzyb jadalny, choć do niedawna nie można było go zbierać.





#1011

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogłem go wziąć. Myślałem że jest trujący dlatego nie zrywałem. Pewnie dużo ludzi tak myśli bo rośnie przy drodze i nikt go nie zerwał.



#1012

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja Mama robiła z niego pyszna zupę. Problematyczne było mycie, gdyż w tych faudkach jest sporo piachu. Ale warto. Niestety to bardzo rzadki grzyb. Znalazłem go zaledwie kilka razy w życiu. A grzyby zbieram od dziecka.



#1013

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałem tego grzyba jak rósł pośrodku uczęszczanej ścieżki nad wodospadem Wilczki w Międzygórzu. Kupa ludzi musiała go mijać , dziennie pewnie z pół tysiąca :) Dorósł do rozmiarów 1,5rej głowy człowieka. Jadłem ten gatunek już wcześniej , nawet smaczny, ale wtedy miałem przed sobą jeszcze ze 100km po wertepach motocyklem, to nie zebrałem, bo by się totalnie rozbryzgał w plecaku.

 

dhG6P7u.jpg

 

 

 

hhcdQNF.jpg

 

 

 

 





#1014

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak sie zastanawiam czemu piszecie te posty w dziale "Poza cialem"? Chyba ze jest to grzyb halucynogenny i powoduje odmienne stany swiadomosci..

#1015

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pojawił się filmik na którym widać podwójny nów księżyca następujący w odstępie ok. 5h pomiędzy 09.09-09.10.2018r.

 

giphy.gif

 

bazuje się na oficialnych zdjęciach z nasa. 

 

 

Może jakiś astronom ma wytłumaczenie co tu się stało ?



#1016

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie stało się nic nadzwyczajnego. SDO krąży wokół Ziemi bliżej niż Księżyc (po orbicie geosynchronicznej) i mniej więcej raz na dobę wyprzedza go na swojej orbicie. W tym czasie Księżyc na tle gwiazd porusza się ruchem wstecznym. Analogiczne zjawisko zachodzi w przypadku planet zewnętrznych (LINK)





#1017

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wie ktoś jak nazywa się to kopnięcie z wyskoku które na tym pokazie prezentuje van damme.
https://m.youtube.co...h?v=_NSFnW5tvG0
Jest wiele podobnych wyskoków z obrotem tyu 180 degree kick ale one jednak inaczej wyglądają.
Chyba że to nie ma specjalnej nazwy.



#1018

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zwykłe kopnięcie z półobrotu. Tyle że elegancko wykonane.





#1019

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego ten temat jest w parapsychologi? Odkąd pamietam był w dziale inne.





#1020

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko: Mawashi geri .I nie jest to kopnięcie z wyskoku bo VD stoi cały czas. Wersja z wyskoku to mawashi tobi geri o ile pamietam.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych