Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najsłynniejszy w Polsce przypadek pamięci o swoim poprzednim życiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
340 odpowiedzi w tym temacie

#76

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak to było z reinkarnacją ?? A ja zadam inne pytanie, skąd się wziął Bóg ??
Katolik odpowie, że był zawsze, na to ja odpowiem, że reinkarnacja też była zawsze ;]

Wiem, że ludzkiemu umysłowi trudno pojąć, że coś było od zawsze. Jedynym sposobem żeby sie z tym uporać to przyjąć to i nie myśleć nad tym za wiele.
  • 0



#77

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh, bardzo dobra technika.
Przyjac to i nie myslec o tym za wiele.
Tak samo mogl bym zostac katolikiem, jehovym, albo innym siwrem.
i mogl bym dac wcisnac sobie kazdy kit, gdybym przyjal kazda glupote i nie myslal o tym :P

(... tak zazwyczaj robie :D )
Edit Inga: Uważaj co piszesz. Bo ja wcisnę ci warna.
  • -1

#78

M@ti.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nawet mam kandydata...mojego dziadka. Zawsze czulam szczególny dreszczyk stojąc nad jego grobem. Poza tym mamy bardzo podobny życiorys i jestem do niego fizycznie podobna.


To, że jesteś do niego podobna fizycznie, nie świadczy raczej o tym, że był Twoim poprzednim wcieleniem, ale o tym, że był... Twoim dziadkiem. ;p
  • 0

#79

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo mogl bym zostac katolikiem, jehovym, albo innym siwrem.

Nie będzie obrażał katolicyzmu kretyn jeden!!!
  • 0

#80 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Radzę się uspokoić panowie, bo jak mnie wnerwicie...
  • 0

#81

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe przyznam, że katolicy ci zagorzali bywają wkurzający ale bez przesady tabi. Ale chciałbym coś jeszcze zrobić. Pragnę chwilę pogadać ze świadkiem jehowym. Tak bym mu pocisnął od !@#$%. To co słyszałem to jest sekta. Jest tu jakiś jehowy??? :D
  • 0

#82

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że jesteś do niego podobna fizycznie, nie świadczy raczej o tym, że był Twoim poprzednim wcieleniem, ale o tym, że był... Twoim dziadkiem. ;p


A widzialeś co napisalam w ostatniej linijce?
"Oczywiście nie musi to o niczym świadczyć"
  • 0



#83

M@ti.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widzialeś co napisalam w ostatniej linijce?
"Oczywiście nie musi to o niczym świadczyć"


To na pewno o niczym nie świadczy.

Skończmy z tym, bo zaraz wszyscy zaraz będą mieli paranoje "A moja mama to jest do mnie podobna, czy jestem jej kolejnym wcieleniem, a ona żyje na innej płaszczyźnie czasoprzestrzeni i nasze czasoprzestrzenie się przenikają i..."

Nie będzie obrażał katolicyzmu kretyn jeden!!!


Daj spokój, nie warto się denerwować. Ja mu wybaczam, że nazwał mnie świrem - ot, tak po chrześcijańsku.
  • 0

#84

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co słyszałem to jest sekta

Zacznijmy i skończmy na tym, że wszystkie religie to sekty, łącznie z KK (dobra, nie bulwersujcie sie :P To moje zdanie)
  • 0

#85

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest jedna mala roznica - sekty stale poszukuja nowych wyznawcow i jak jakiegos zlapia to potem nie da sie od nich opedzic, o ile mi wiadomo KK nie puka do drzwi i nie wciska ulotek .
  • 0

#86 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

mały off-top się zrobił drogie panie i drodzy panowie, proponuję wrócić do tematu ;)

Moim zdaniem dusza wraca na ziemię za sposobem reinkarnacji by uczyć się ale nie wiem czego. Miłości? dobra? tego co w szkołach uczą?

a może wszystkiego na raz? sposobu na życie, uczuć. bo za każdym razem dusza po reinkarnacji (jeśli oczywiście reinkarnacja nie jest jakimś wymysłem) przeżywa swoje życie na nowo: raz jako bogacz, raz jako żebrak, murzyn, czy Azjata, hitlerowiec, czy żyd. za każdym razem dusza zdobywa nowe doświadczenie, uczy się nowych uczuć, nowych doznań... tylko tak się zastanawiam... po co? :D no, chyba że mamy jakoś większy cel do spełnienia i trzeba wyrobić sobie kwalifikacje :D

cóż, co uważamy za prawdę a co za fałsz odnośnie śmieci i ewentualnego "życia" po nim jest nic nie warte. wszystkiego i tak dowiemy się w swoim czasie...
  • 0

#87 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Ksiądz po kolędzie puka do mnie częściej niż np. Świadkowie Jehowy.

:o U mnie jehowi pukają co najmniej trzy razy w roku, ksiądz po kolędzie tylko raz... :)
  • 0

#88 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

U mnie jehowi pukają co najmniej trzy razy w roku

ech... jak ja Ci zazdroszczę :D ja jehowych jeszcze ani razu nie spotkałem. może dlatego, że mama boi się ich do mnie dopuścić... :D kto wie :D
  • 0

#89

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kończymy off top, chcecie sobie pogadać to do tematu o sektach...
  • 0



#90

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Madry dzieciak... Moglibyscie podac zrodla skad to wzieliscie? Wyglada to nieprawdopodobnie! Niewatpliwie wierze, ze cos jest po smierci, ale takie cos?? ! ;p Zrodla, zrodla !
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych