Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ten las zabrał życie trzech pokoleń. Mówi się, że za kapliczką gasną silniki


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#16

Luctum.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w dalszym ciągu jestem rozdarta pomiędzy 3 teoriami. 
Teoria dusz z zaświatów, przywidzeń i nakładających się wymiarów. Z wiekiem chyba bardziej przyjmuję postawę sceptyka. 


  • 0

#17

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że w takich miejscach działa to na zasadzie - im więcej się o tym opowiada i chce się w to wierzyć, tym więcej doznaje się w takim miejscu niesamowitych, dziwnych, tajemniczych rzeczy. :)

 Czyli - abo opowiadając ładujemy mocą jakieś konkretne miejsce, albo ładujemy własną wyobraźnię o tym miejscu. Sprytnie. ;)

 

A całkowicie serio:

 

I bardzo dobrze, bo inaczej po lasach i polach nic by nie wodziło, stałyby bezmagiczne i takie zwyczajne. A ja lubię jak wodzi i straszy.

Tak, tak i jeszcze raz tak (czyli 3x tak)! O to właśnie chodzi! Ubogacanie świata, upiększanie go, uwielowymiarawianie (uwaga, neologizm!) to chyba najważniejsze zadanie Nieznanego.

Moim zdaniem nie tyle ważne jest tu wyjaśnianie, co przeżywanie. Opowieść musi trwać.

Ja też lubię jak wodzi i straszy. :)


  • 0



#18

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam dobrą wiadomość. Dziś jadę do lasu nocą. Zniknąłem z forum znowu gdyż miałem niefajną sytuacje w rodzinie i zwyczajnie nie miałem siły. Ciekawe czy uda mi się kogoś spotkać oraz porobić nocne zdjęcia.


  • 0



#19

Dagmii.
  • Postów: 109
  • Tematów: 49
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I jak po wyprawie?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych