Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co Wy o tym sądzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Cześć , już kiedyś wstawiałem tutaj posty , Nie do końca normalne ale też mające w sobie sens . Jakieś osoby na tym forum uświadamiały mnie w poprzednich postach/tematach , że wiedzą jaki to stan bądź ewentualnie MYŚLĄ , ZE WIEDZA DO CZEGO ON PROWADZI I CZYM ON JEST. Wy zajmujecie się rzeczami paranormalnymi . Kto tak szczerze z Was patrzy na to , że wszystkowidzące są satelity ? Duchy przed oczami czy kadrami aparatu , przedmioty w stanie nieważkości - nie są niczym wyjątkowym , większość internetu jest kontrolowana . A my żyjemy w czyjeś rzeczywistości którą , "możemy" nazywać naszą wspólną ? Czy myślicie , że my istniejemy jako pasożyty na tej planecie ? bo tak od dłuższego czasu na to patrzę - ludzie mnożą się na potęgę i pasożytują na tym co się da . Nawet boskość by przywłaszczyli . Czy można się gniewać , że lepsze istoty zabijają "pasożytów" ? Powodując tornada , tsunami , trzęsienia ziemi i tym podobne zjawiska . To natura czy technologia "prawie" nie z tej ziemi to powoduje ?  Bo ja wiem , że daleko nie trzeba szukać przyczyn tych zjawisk . Jak wy postrzegacie rzeczywistość ? Całą swoją logikę paranormalną macie z tego portalu ? Czy wiecie coś więcej na ten temat ? Być może ktoś Wam pokazał tak jak mi jak to jest stworzone po części w naszym świecie .. ?  

 

Część osobników na tym portalu lubi negatywnie komentować posty innych ludzi opierając się o poprawną wypowiedż tj. polszczyznę . Uwierzcie , że są momenty w życiu kiedy jest trudno sklecic poprawnie zdanie, tym bardziej kiedy jest sie manipulowanym, badz "opętanym" lub ewentualnie chorym , jak to większość na tym forum mówi o psychotropach i psychiatrze . Jeśli mogę prosić , wypowiedzcie się bez postrzegania tych aspektów .  :x

 

ŹLE RADZICIE BO MAŁO WIECIE>>>


 

 

 

 

Do mojego postu polecam piosenkę: 

 

Ed Sheeran - I See Fire (Kygo Remix)

 

Przyjemna.

 

 

 


Użytkownik Napatencie edytował ten post 28.06.2018 - 03:08

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoje rozumowanie jest dla mnie błędne. Katastrofy naturalne były na Ziemi praktycznie od jej powstania. W pożarach, powodziach i innych ginęły różne zwierzęta, od drobnych robaków po dinozaury. Więc kto traktował te zwierzęta jak pasożyty?
  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nasz świat to zwykły system - symulacja i te kataklizmy i inne tragedie to zaprogramowane zdarzenia, które dzieją się na podstawie  wybranego algorytmu. Cały świat działa tak by wyglądał realnie, ale tak naprawdę jego obraz powstaje w naszych mózgach, bo ta rzeczywistość jest tylko skupiskiem fal i oddziaływań jakie tworzą tą symulację.  To moja wizja świata. :)

 

 

jak to większość na tym forum mówi o psychotropach i psychiatrze

Psychopata to nie człowiek chory psychicznie. To osoba z psychopatyczną osobowością, w sensie, jest to osobnik nakierowany tyko na swoje potrzeby. Dąży do własnego dobra kosztem innych ludzi. Psychopaci są to ludzie bardzo czarujący, inteligentni, kreatywni, cwani, potrafiący manipulować innymi. Często dostają się na szczyty. Są przywódcami sekt ekonomicznych i innych ruchów. Psychopatą może być adwokat, policjant, handlowiec, chirurg etc.  Psychopaci są wśród nas ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 28.06.2018 - 20:41

  • 0



#4

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Posłuchaj chłoptasiu! Człowieka stworzył Bóg i nikt nie ma żadnych praw.


  • 0

#5

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, tak szczerze mówiąc, On też potrafi nieźle przyłożyć...


  • 0



#6

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Endinajla , wiesz więcej niż inni , drążysz te forum . Do czego to jest potrzebne Tobie? Pierwsze zwroty mojej wypowiedzi są skierowane do Ciebie . Ja przed oczami potrafiłem mieć grafike z komputera . A bogów jest wielu , ilu z nich potrafi przyłożyć a nie zdechnąć jak niewiniątko na krzyżu ?


Posłuchaj chłoptasiu! Człowieka stworzył Bóg i nikt nie ma żadnych praw

A ilu jest bogów ? jeden czy wiecej? który ma wieksze prawa? jak jest wielu to mają równouprawnienie ? może jest hierarchia bóstw ? Stworzył świat jeden czy wielu?  

Mam wieksze prawa czegokolwiek niż pojedynczy pasożyt jak to podkreślasz monoteizm w swojej wypowiedzi . 


Użytkownik Napatencie edytował ten post 29.06.2018 - 01:31

  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież bogów nie ma...

 

 

Czy można się gniewać , że lepsze istoty zabijają "pasożytów" ?

No tak, po co nam było sądzić Nazistów w Norymberdze, trzeba im było dać medale.


  • 0



#8

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przecież bogów nie ma...

 

 

Czy można się gniewać , że lepsze istoty zabijają "pasożytów" ?

No tak, po co nam było sądzić Nazistów w Norymberdze, trzeba im było dać medale.

Nie ma bogów bo ich nie widać ? 

 

Medal za żyda ? jak najbardziej . Żyd Tobie ukradnie ostatniego grosza jakiego masz bo taki już los ich żywota. 

 

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

ostrzezenie.gif

Edward


  • 0

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

 

 

Medal za żyda ? jak najbardziej . Żyd Tobie ukradnie ostatniego grosza jakiego masz bo taki już los ich żywota. 

 

 

 

Lepiej się poczułeś? 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych