Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciemna postać z widocznymi włosami co oznacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie do końca o to mi chodziło. Ten starszy pan na końcu mówi, że tam mieszkał tyle lat i nic sie nie działo. Nikogo nie straszyło. Babeczka wykorzystując wizerunek domu, który wygląda jak rudera, i w środku i na zewnątrz, chciała zarobić wymyślając sobie fruwające po domu noże.

 

Nawiedzenia przez duchy bądź demony zaczynają się nagle i w miejscach które wcześniej były normalne.


  • 0

#62

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic się nie zaczyna nagle, dokształć się w dziedzinie zanim zaczniesz głupoty siać po necie. Poczytaj o skutkach nawiedzeń i przestań ciągnąć ten temat na siłę który już dawno odbiegł od problemu napisanego w pierwszym poście.





#63

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam proszę aby na temat wypowiedziała się osoba która ma wiedzę i się zna. Nie chcę słuchać wymyślnych historii. Co oznacza ciemny wizerunek osoby zarys postaci z dobrze widocznymi włosami bez widocznej twarzy. Co oznacza gdy się ukazała? Stało się to w domu w którym zmarła osoba około roku temu. Proszę jedynie o poważne odpowiedzi.

Oznacza słaby wzrok, bądź za duzo japońskich filmów z pewnego gatunku.


  • 0

#64

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra ostatni raz. Bo rozpisywać się nie ma co, skoro w twoim przypadku kolejna zmiana przekonań z jednej skrajności w drugą jest całkiem prawdopodobna.

"Nie mówimy o spirytystach z XIX wieku, tylko o ludziach żyjących obecnie. Są ludzie którzy potrafią kontaktować się z duchami. Po prostu. Ale ja wiem że ty i tak nie uwierzysz."

Dla ludzi żyjących w tamtych czasach współczesne im media(kontaktowcy z duchami) były tak samo wiarygodne jak dla ciebie te media które żyją teraz. Oczywiście mówimy tu o ludziach którzy w spirytyzm ogólnie wierzą. Bo w tamtych czasach jedni wierzyli a inni nie.

Aha widzę że podpis z Jezusem już zniknął. Reinkarnacja miała być sprawą szatańskich działań ale pewnie na nautilusie napisali inaczej a wiadomo że oni są nieomylni podobnie jak papież więc zmiana poglądów nastąpiła. Ale tak to jest jeśli się przyjmuje zasady że
1.nautilus i filmiki na YouTube (czy innych stronach) twierdzą inaczej niż myślisz to znaczy że trzeba myslec tak jak oni.
2.jesli nie wiem co myśleć to patrz punkt pierwszy.

Słabe to punkty podparcia. Tyle ode mnie.
  • 0



#65

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nic się nie zaczyna nagle

 

Skoro tak, proszę o dowody na poparcie twojej tezy.

 

dokształć się w dziedzinie zanim zaczniesz głupoty siać po necie.

 

Kto sieje głupoty, ten sieje. 

 

Ale gdybyś miała większą wiedzę o takich zjawiskach, nie napisałabyś tego co piszesz.

 

i przestań ciągnąć ten temat na siłę który już dawno odbiegł od problemu napisanego w pierwszym poście.

 

Forum służy do wymiany opinii. 

 

Dla ludzi żyjących w tamtych czasach współczesne im media(kontaktowcy z duchami) były tak samo wiarygodne jak dla ciebie te media które żyją teraz. Oczywiście mówimy tu o ludziach którzy w spirytyzm ogólnie wierzą. Bo w tamtych czasach jedni wierzyli a inni nie.

 

Ty cały czas piszesz o słynnych spirytystach z XIX wieku, i o słynnych mediach kontaktujących się z duchami współcześnie.

 

Z przyjemnością chciałem cię poinformować że dużo normalnych "niesławnych" ludzi jest medium, i potrafią kontaktować się z duchami. Gdybyś chciał mógłbyś do nich dotrzeć. No właśnie... gdybyś chciał. Ale to wiązałoby się ze zmianą światopoglądu, co w twoim przypadku jest mało prawdopodobne. Jak już wiele razy pisałem na tym forum... Ty nie uwierzysz dopóki nie doświadczysz zjawisk paranormalnych na własnej skórze. Czy doświadczysz zjawisk paranormalnych w swoim życiu? Jest na to duża szansa...


Aha widzę że podpis z Jezusem już zniknął. Reinkarnacja miała być sprawą szatańskich działań ale pewnie na nautilusie napisali inaczej a wiadomo że oni są nieomylni podobnie jak papież więc zmiana poglądów nastąpiła. Ale tak to jest jeśli się przyjmuje zasady że

1.nautilus i filmiki na YouTube (czy innych stronach) twierdzą inaczej niż myślisz to znaczy że trzeba myslec tak jak oni.
2.jesli nie wiem co myśleć to patrz punkt pierwszy.

 

Każdy ma prawo do zmiany poglądów. Nie wypieram się tego że miałem wątpliwości ws. reinkarnacji. Już tych wątpliwości nie mam i powróciłem do wiary w reinkarnację. Wierząc w reinkarnację lepiej rozumiem świat.


  • -1

#66

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to jest dość dziwne, że człowiek, który poznał prawdę o świecie, zmienia tak często poglądy. Wygląda na to że te prawdy chyba też są zmienne. Twoje zapewnienia, kłócą się z tym co widzę.
A co do mediów. Słynne kiedyś media na początku swoich karier były nieznane, czyli nieslawne. Czy to znaczy, że w tym okresie ci ludzie nie byli oszustami, a potem już tak? Bo takich ludzi było mnóstwo, tysiące. Nie muszę szukać mediów wśród obecnie żyjących ludzi, żeby potwierdzić to co już wiem.
  • 0



#67

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A co do mediów. Słynne kiedyś media na początku swoich karier były nieznane, czyli nieslawne. Czy to znaczy, że w tym okresie ci ludzie nie byli oszustami, a potem już tak? Bo takich ludzi było mnóstwo, tysiące

 

Bo opierasz swoją wiedzę na ludziach którzy byli oszustami, i nie byli prawdziwym medium. Rozdziel przypadki oszustów i prawdziwych mediów które istnieją.


  • 0

#68

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum służy do wymiany opinii.

Każde forum ma swój regulamin, a w naszym jasno pisze:

 

3.9 Jeżeli dyskusja zejdzie na temat nie związany z wątkiem, kontynuuj ją przy pomocy Prywatnych Wiadomości.

 

i nie byli prawdziwym medium

A prawdziwe medium to jakie, bo chyba mnie coś ominęło? Posiada jakiś certyfikat czy po prostu ma papier z pieczątką po kartoflu?





#69

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A prawdziwe medium to jakie, bo chyba mnie coś ominęło? Posiada jakiś certyfikat czy po prostu ma papier z pieczątką po kartoflu?

 

Żadne certyfikaty. Prawdziwe medium nie korzysta z pomocy żywych ludzi, czyli nie jest oszustem.


  • 0

#70

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli skoro nie posiadam żadnych papierów, nie sięgam opinii innych ludzi, widzę cienie, słyszę szepty to jestem medium?





#71

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czyli skoro nie posiadam żadnych papierów, nie sięgam opinii innych ludzi, widzę cienie, słyszę szepty to jestem medium?

 

Musisz wpierw wykluczyć chorobę psychiczną.

 

Ty na serio widzisz cienie i słyszysz szepty? 


  • 0

#72

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawdziwe medium nie korzysta z pomocy żywych ludzi,

Szach mat.

Musisz wpierw wykluczyć chorobę psychiczną.

Czyli jednak obecność żywych ludzi.

 

Zdecyduj się na jedną wersję bo mam wrażenie, że cierpisz na rozdwojenie jaźni.





#73

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po wykluczeniu chorób psychicznych zostają inne przyczyny naturalne. Obecnie świat nauki uznaje, że wszelkie zjawiska takie jak zwidy, głosy itp. mają przyczynę w procesach mentalnych, czyli są wyjaśnialne na gruncie biologii.
A co do mediów. Można zrobić prosty test. Poprosić taką osobę uznającą się za medium żeby skontaktowała się z kimś zmarłym i zapytała o kilka konkretnych informacji. Prawidłowe odpowiedzi na te pytania byłyby zapisane wcześniej w zamkniętej kopercie.
Bez uciekania się do oszustw i sztuczek, nikt nie przejdzie takiego testu. Fundacja randiego oferowała milion dolarów za udowodnienie zjawisk paranormalnych, w 2015 roku zakończono ten projekt. Nikt nagrody nie wygrał.
  • 0



#74

Majstersztyk.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robert Moonroe opisywał, że czarna postać która nas wyciąga z ciała przy OOBE to nasze wyższe ja z innego wymiaru. Czyli jakby taka nasza dusza, świadomość z przyszłości, która już przeżyła tysiące wcieleń i jest jakby naszym aniołem stróżem lub aniołem przemiany.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych