Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciemna postać z widocznymi włosami co oznacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co mam to robić mam 27 lat po co mam kłamać? Moja dziewczyna jest przerażona moim zachowaniem a ja nic nie umiem wytłumaczyć. Pewny jestem jedynie tego że to coś widziałem. Do czego niby mi jest to potrzebne? Oszukiwanie??? W moim przywoływaniu duchów nie było nic konkretnego robiłem to jedynie dla zabawy bo mi się nudziło świeczki stół i pentagram. Myślę że już wiem co narobiłem. Niech mi ktoś powie jak mam to odesłać. Proszę o poważną odpowiedź bardzo was proszę. Chcę wiedzieć jak dawniej ludzie odsyłali / wyganiali duchy albo jak starali je zrozumieć lub im pomóc. Proszę o poważne wpisy. Najlepiej jakby odezwał się ktoś do mnie na priv i mi opowiedział jak kiedyś ludzie sobie radzili.
 


Czy w Polsce są jakieś medium/ lub osoby nie wiem jak to nazwać interesują się duchami z którym będę mógł spotkać się i porozmawiać?
  • 0

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie piszcie że duchów nie ma tylko podajcie mi jakieś sensowne przykłady jak wypędza się duszę lub pomaga jej albo dowiaduje się czego ona chce bo ja też nie wierze w życie pozagrobowe, wierze nauce i wierze to ze człowiek umiera i koniec kropka jesteśmy organizmami i później nie ma już nic ale te ostatnie przeżycia trochę mój pogląd zachwiały.

 


No to wierzysz w te duchy czy nie? Bo piszesz że jakiegoś ducha mogłeś wywołać. I wierzysz nauce i że po śmierci nic nie ma, a chcesz iść do księdza po pomoc?

Jeśli chodzi o medium, to takich ludzi nie ma. To znaczy, że nikt nie kontaktuje się z duchami.


  • 0



#18

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrzebuje instrukcji jak odesłać lub wygrać to coś z domu. Jak to robiło się w dawniejszych czasach?
  • 0

#19

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...ducha-co-teraz/


  • 0



#20

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Potrzebuje instrukcji jak odesłać lub wygrać to coś z domu. Jak to robiło się w dawniejszych czasach?

 

Ostatecznie udaj się do najbliższego duchownego z prośbą o pomoc. Być może będzie Cię uważał za człowieka niespełna rozumu i puknie się w czoło, ale chyba jeszcze są też i tacy, którzy traktują tego rodzaju przypadki całkiem poważnie. Od tych drugich pomoc powinieneś uzyskać. Czy skuteczną? Tego nie wiem.


  • 0

#21

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sytuacja się nasiliła jutro będę u proboszcza potrzebuję też kontakttu do kogoś ze starszych Romów jeżeli ktoś ma kontakt proszę o informację jest to bardzo ważne.
  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A młodszy Rom może być?
Tutaj chyba tylko prawdziwy afrykański szaman może pomóc.
  • 0



#23

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Najlepiej w takiej sytuacji zachować spokój i poszukać pomocy naprzykład u proboszcza. Jeśli duchy rzeczywiście istnieją to żyją z nami od jakiś

10 000 lat lub więcej czyli tyle ile człowiek. Zatem panika nie ma sensu


Użytkownik ppp edytował ten post 26.06.2018 - 20:04

  • 0

#24

andkar94.
  • Postów: 105
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kilka pytań do autora:

 

1. Czy inni oprócz Ciebie, także doświadczają zjawisk paranormalnych?

2. Czy dziwne zjawiska dzieją się tylko w jednym miejscu?

3. Czy masz jakieś konkretne dowody, zdjęcia, filmy, nagrania głosowe, relacje świadków?

4. Czy tą postać widziałeś tylko raz?

5. Czy przed zobaczeniem tej postaci już byłeś zaniepokojony?

6. W jaki sposób zjawiska się nasiliły?

 

Spostrzeżenia:

 

1. Piszesz, że przed wywoływaniem duchów też miało miejsce niewytłumaczalne zjawisko (wanna).

2. Elektronika potrafi zachowywać się dziwnie, nie ma co się niepokoić.

3. Drzwi potrafią się same otworzyć, choćby przez niesprawny zamek lub "odskoczenie" sprężyny w zamku, albo pogodę jak pisałeś.

4. Postać widziana późnym wieczorem, raz, na ułamek sekundy w nowym miejscu hmm... Mózg lubi sobie dopowiadać kształty.

5. Uczucie, że jesteś obserwowany, coś się czai, może być spowodowane nakręcaniem się.

6. Silna wiara w to, że duch może z Tobą zostać po zakończeniu zabawy nakręca jeszcze bardziej.

 

Rady (jak wygonić te duchy?)

 

Ludzie dzielą się na dwa typy, albo wierzą w duchy, albo nie. Ty wierzysz, więc...tylko wiarą. Jeśli wierzysz, że ksiądz ma moc, niech poświęci dom. Jeszcze możesz spróbować wizualizacji. Oczyść dom jakimś kadzidłem i proś duchy o odejście. Otwórz okna i wyobraź sobie że wychodzą. Musisz uwierzyć, że masz moc.

 

Chyba za poważnie to wziąłem :)


  • 1

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak on pójdzie do proboszcza to ja jestem ksiądz.
Wyczuwam tutaj klasyczny trolling. Dlatego wątpię że odpowie na twoje pytania bo moje też olał, ale nadzieję zawsze można mieć.
  • 0



#26

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Tomek91

Witaj

Wydaje mi się, że postać, którą zobaczyłeś stworzył Twój mózg. Nie, nie, to nie choroba psychiczna, tylko pewne predyspozycje mózgu do tworzenia rzeczywistości. Jeśli wiedziałeś, że w tym domu ktoś zmarł, to bardzo możliwe, że został ten temat poruszony kiedyś. Pamięć zachowała to czego się dowiedziałeś.  Poruszanie przedmiotów, trzaśnięcie bądź otworzenie drzwi etc, nawet pod wpływem przeciągu, może pobudzić wyobraźnię i wtedy często żartujemy, że to duchy. My żartujemy a w naszej podświadomości zaczynają tworzyć się historie i zostają zapisane, ale my nie zwracamy na to uwagi. W naszym umyśle powstaje mechanizm oczekiwania, ale nawet nie jesteś świadomy tego, że gdzieś w głębi jakaś tam maleńka cząstka twojej psychiki wierzy w to, że ta zmarła osoba pojawi się. To już wystarczy, żeby niewielki bodziec sprawił, że mózg dokoloruje sobie rzeczywistość i stworzy coś czego spodziewa się nasza podświadomość.

 

Napisałeś...

 

Zamknąłem okno i z pokoju mamy drzwi do kuchni odwracałem się przez prawe ramię i przez dosłownie ułamek sekundy ujrzłem to coś. Zdrętwiałem poszedłem do łóżka.

 Powiedz jeszcze, że kątem oka. Jeśli widziałeś to krótko, to był to właśnie efekt działania podświadomości.

 

Piszę to, bo udało mi się temu dowieść. Tak tak - przeprowadziłam na sobie eksperyment. Wprawdzie nie dotykał on kwestii duchów, ale bardzo blisko, bo Shadow People. Uświadomiłam sobie, że cieniści ludzie istnieją i mogą się pojawiać.  Potem zaczęłam naprowadza swój mózg, że te postacie one tu są. Celowo zaczęłam się nakręcać, tak by to przekonanie zaczęło wywierać na mnie  wpływ, by zapisało się w podświadomości. Zaczęłam celowo wyobrażać sobie, że one są złe, że można je dostrzec, że chowają się za szafami, tak by wzbudzić u siebie negatywne emocje. Po tym kiedy już ochłonęłam kątem oka zobaczyłam, coś co wyglądało jak ludzki cień i stało za szafą. Mogę w 100% powiedzieć, że zobaczyłam cienistego człowieka, ale był to wytwór mojego umysłu. Stworzył go mózg w odpowiedzi na moje oczekiwania. W tym nie ma nic niepokojącego, a wręcz przeciwnie, oznacza to, że można manipulować własnym mózgiem, bez potrzeby zażywania psychodelików. Sądzę, że takich stanów mogą częściej doświadczać osoby z wielką wyobraźnią, twórcze i kreatywne. ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 28.06.2018 - 19:05

  • 0



#27

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)

Jeśli chodzi o medium, to takich ludzi nie ma. To znaczy, że nikt nie kontaktuje się z duchami.

 

Muszę Cię kolego zmartwić. Tacy ludzie są i kontaktują się z duchami. Medium jest mój dobry kolega.

Po śmierci ludzi z ciała wychodzi czysta energia w postaci kuli (dusza). To, że czegoś nie widać nie znaczy, że tego nie ma.

Możesz mieć raka, hiv, cokolwiek i tego nie widzieć (ponadto również nie wiedzieć). Niektórzy ludzie posiadają zdolności widzenia więcej czy się to Tobie podoba czy nie.


  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twój kolega może nawet twierdzić że jest czarnoksiężnikiem z krainy oz. I ty mu możesz wierzyć jak chcesz. Ja wiem jak jest i na takie coś nie dam się nabrać.
  • 0



#29

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Twój kolega może nawet twierdzić że jest czarnoksiężnikiem z krainy oz. I ty mu możesz wierzyć jak chcesz. Ja wiem jak jest i na takie coś nie dam się nabrać.

 

Jak już wielokrotnie mówiłem, nie masz żadnej wiedzy o otaczającym cię świecie. Skończ robić z siebie pośmiewisko. Bo ludzie świadomi istnienia takich rzeczy jak duchy, po prostu się z ciebie śmieją. Ty i tak zapewne nie uwierzysz, dopóki nie doświadczysz tego na własnej skórze.

 

A teraz mam dla ciebie mały prezent. Jestem bardzo ciekaw jak się do tego odniesiesz.

 

"Eksperyment z ryżem" - słyszałeś o czymś takim? Opis poniżej

 

Domowy eksperyment z ryżem

Masaru Emoto zachęcał też, aby robić w domu samodzielne eksperymenty –  wystarczy zwykły ryż (biały, nawet i taki najtańszy z marketu), który wystarczy ugotować i włożyć ostudzony wraz z odmierzoną taką samą ilością wody do szklanych słoiczków (oczywiście czystych i wyparzonych, aby nie było wątpliwości, że w jednym były inne bakterie niż w drugim). Jeśli akurat nie masz ryżu pod ręką, to może masz jabłko? Przekrój je na na dwie równe połówki i włóż do czystych wyparzonych słoiczków jak wyżej.

Po włożeniu produktu do słoika nie odkręcajmy już do końca eksperymentu zakrętki – chodzi o to by nie dostały się do środka żadne bakterie mogące zniekształcić wynik naszego eksperymentu. Na jednym słoiczku naklejamy następnie słowa pozytywne (np. kocham cię, błogosławię, dziękuję, jesteś wspaniały, jesteś dobry itp.), a na drugim słowa negatywne (nienawidzę cię, jesteś zły, jakieś wyzwisko, jakieś złorzeczenie itp.). Możemy też na etykietkach umieścić obrazy, rysunki (np. buźka uśmiechnięta i szczęśliwa oraz druga, wykrzywiona złością, smutna lub wściekła).

Słoiczki umieszczamy na przykład na półce lub parapecie – tam gdzie będą mieć identyczne warunki. Codziennie poświęcamy w kolejnych dniach chwilkę na “powitanie” z naszymi słoiczkami: najpierw z “dobrym”, potem z tym “złym”. Jeśli ktoś chce – może dołożyć trzeci słoiczek, kontrolny, bez napisu – ignorowany, któremu w ogóle nie będziemy poświęcać naszej uwagi.

 

Zobaczcie co potrafią zrobić złe emocje, złe myśli, złe intencje.

 

Poniżej film prezentujący efekty eksperymentu:

 

 

 

Zdaje się że muszę zaglądać częściej na to forum, aby pomagać ludziom wypędzić duchy z domu. Bo ze strony pana Wszystko i innych sceptyków ludzie na tym forum nie mogą raczej liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu. 


  • 0

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak chcesz ze mną dyskutować i zadawać mi pytania to zmień ton swoich tekstów kierowanych do mnie. Nie będziesz mnie poniżał pisząc że nie mam wiedzy i że robię z siebie pośmiewisko. Jeszcze niedawno prostowałem twoje bzdury o tym, że tablica ouija pali się na niebiesko. Z czym do ludzi?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych