Skocz do zawartości


Zdjęcie

[!] Opuszczony Dom Dusz - Szukam miejsca [!]

opuszczone urbex eksploracja miejska

  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

opuszczone123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Szukam miejsca, które uważa się za opętane. Wiem, że to nie jest takie proste, żeby wydać "tajemnicę" wzwt. ale ja jestem gotowy. Mam dużo rzeczy potrzebnych do eksploracji. Mam latarki, Spirit box, krótkofalówki i inne sprzęty. Szukam miejsca... które jest nagrane o tu: https://www.youtube....h?v=6TsrgrZHSJ4. Proszę o pilny kontakt.



#2

MaT555.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam jedno takie miejsce więcej informacji na Priv. Pozdrawiam



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spirit box to ściema. Przerobione radio które tylko przeszukuje szybko stacje radiowe. Ten chłam sprzedaje się za wysoką cenę łowcom duchów.



#4

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie jest to nawiedzony dom w Golkowie koło Bobrowca w województwie mazowieckim.





#5

ShadowPath.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi opuszczone123

 

Twój post widze przez pryzmat dwóch możliwości:

albo jesteś ehem "zielony jak szczypiorek na wiosnę"

ALBO jesteś "początkującym" yutuberem, potrzebującym jakichś materiałów, bo wątpilwe jest byś dostał jakieś lajki i suby za materiał kręcony w własnej piwnicy ;D 

^ w tej drugiej sytuacji bedzie absolutnie bez znaczenia co tu napisze, więc to trochę bezcelowe więc cuż...

 

 

A więc: dom który cię interesuje tzw "Dom dusz" to bujda na resorach, a kwestia jego "opętania" to sprawa WYJĄTKOWO dyskusyjna

Po pierwsze: kto powiedział że ten  dom jest nawiedzony?

Ta sprawa jest tym bardziej dyskusyjna że ekipy "Urbexowe" zwykle ukrywają lokalizację

Tak naprawde to kwestia "dom jest opętany" to [wulg] warte stwiedzenie pochodzace od danej ekipy urbexowej, zwykle poparte "a bo to sąsiad tak powiedział"

 

Po drugie: kto powiedział że rytuały satanistyczne pozostawiają po sobie demony, duchy i cokolwiek innego?

Sugeuję się nad tym zastanowić, no ale sorry zacznę to powtarzać: jeśli wydaje ci się że "rytuały satanistyczne" pzoostawiają po sobie złe moce, to jesteś idiotą.

Równie dobrze można by twierdzić że miejsca gdzie są odprawiane "rytuały katolickie" są potem nawiedzne przez anioły i duchy świętych

 

Po trzecie: 90% obecnych polskich ekip Urbexowych to piętrowe jełopy, i dosłownie sebixy - które nie mają ŻADNEGO przeszkolenia/wiedzy o najprostszych podstawach "okultystyczno-spirytualistycznych". Nie mam tu na myśli nawet jakichś intensywnych zgłębień nad tematem, no ale gdy jeden z popularnych polskich "łowców duchów" patrząc się na ścianę na pentagram stwierdza "patrz co za Gwiazda Dawida", no to sorry ale jak to interpretować ?

 

Po czwarte: cały ten tzw dom dusz to ALBO

produkcja jakiejś okolicznej, "szatanistycznej" (żadnej miarą nie satanistycznej) młodzieży - obstawiam na to jakieś 50% szans

ALBO

produkcja samej ekipy Urbexowej, która gdzieś te materiały musi kręcić "bo suby", a w tym domu akurat nakręcili ich już całkiem sporo, 50% szans

 

Skąd wiadomo że tam nie było żadnych satanistów:

odwrócone krzyże to nie symbol satanistyczny

666 to nie symbol satanistyczny

okultyści by nie walili na ścianie napisu "zło" (warto też dodać że wszystkie te napisy wykonano świńską krwią)

w całym tym domu nie liczac pentagramu nie ma ŻADNEGO symbolu satanistycznego ani okultystycznego

+ "satanistyczna modlitwa", znaleziona na miejscu to "Tybetańska księga Umarłych" czyli dzieło raczej powiązane z buddyzmem i New Age (powiedzmy)

 

Tak więc powatrzam: skąd w tym i innych "nawiedzonych domach" miały by się wziąść te duchy i demony ?

 

wulgaryzmy.gif

 

TheToxic



#6

opuszczone123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie jestem ani młodym youtuberem ani nic z tego;

Jesteśmy grupą urbexową. W nasz skład wchodzą 4 osoby.

Mieszkamy w okolicach Wawy i dlatego się tym interesujemy.

Słyszeliśmy że najpierw to Lublin, później że Gołków, a już na końcu, że Radom.

I tak nie będziemy eksplorować tego miejsca, bo poprostu nie mamy na to NARAZIE czasu.

Chciałem sprawdzić lokalizację. Jakie to miejsce.

@JennyMandeville : Nie, to chyba nie Gołków.



#7

SliwaPNO.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dom jest w bobrowcu, na pewno, a co do wątpliwości jednego kolegi wcześniej, skąd np wiadomo że jest jakiś nawiedzony i kto tak powiedzial, no to odp. Mieszkam w okolicy i od dawna wiem o tym domu, historii jest wiele, jedna głosi że stoi na terenie dawnego cmentarza bodajże z czasowf 1wś, ponadto faktycznie właściciele zmieniali się często i szybko, a kto tak powiedział? Nie wiem prwniev. Ten kto tam mieszkał i ogólnie sąsiedzi potwierdzają, była kiedyś fajna creepypasta o tym domu, ale nie mogę znaleźć. Był tam wielokrotnie mój znajomy graficiarz, jeszcze przed pojawieniem się filmów w necie i nic dziwnego nie zauważył, poza smrodem w jednym pomieszczeniu i że po zachodzie słońca, nieprzyjemnie się tam robi, tyle. Swoją drogą bzdurna nazwa "dom dusz" wzięła się chyba właśnie z filmików dopueto, wcześniej był to po prostu nawiedzony dom w Bobrowcu. Tutaj masz wspolrzedne:
52.057987,20.971145

#8

opuszczone123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dom jest w bobrowcu, na pewno, a co do wątpliwości jednego kolegi wcześniej, skąd np wiadomo że jest jakiś nawiedzony i kto tak powiedzial, no to odp. Mieszkam w okolicy i od dawna wiem o tym domu, historii jest wiele, jedna głosi że stoi na terenie dawnego cmentarza bodajże z czasowf 1wś, ponadto faktycznie właściciele zmieniali się często i szybko, a kto tak powiedział? Nie wiem prwniev. Ten kto tam mieszkał i ogólnie sąsiedzi potwierdzają, była kiedyś fajna creepypasta o tym domu, ale nie mogę znaleźć. Był tam wielokrotnie mój znajomy graficiarz, jeszcze przed pojawieniem się filmów w necie i nic dziwnego nie zauważył, poza smrodem w jednym pomieszczeniu i że po zachodzie słońca, nieprzyjemnie się tam robi, tyle. Swoją drogą bzdurna nazwa "dom dusz" wzięła się chyba właśnie z filmików dopueto, wcześniej był to po prostu nawiedzony dom w Bobrowcu. Tutaj masz wspolrzedne:
52.057987,20.971145

Hej, czyzby to ten dom na Bobrowieckiej 20a?? 


https://www.mediafir.../house.png/file

To jest to?



#9

SliwaPNO.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak




Also tagged with one or more of these keywords: opuszczone, urbex, eksploracja miejska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych