Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć wszystkim!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

CandyFlossWizard.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć,

 

W końcu się zarejestrowałem na forum o tematyce paranormalnej. W "temacie" siedzę od dzieciństwa - jestem z pokolenia, które zaczynało bez internetu, więc liczę na to, że znajdę porozumienie z ludźmi, którzy pamiętają jak się czytało z zapartym tchem "Nieznany Świat" ;) Na szczęście te czasy mamy już za sobą i teraz przy pomocy internetu możemy znaleźć dużo obszerniejsze materiały na tematy paranormalne a przede wszystkim ludzi z którymi możemy dzielić zainteresowania. Jestem facetem, który za chwilę kończy 30 lat i z tej okazji mam potrzebę podsumowania mojego dotychczasowego życia pełnego poszukiwań i opowiedzenia się co robić dalej. Jednym z wyników tego podsumowania jest powrót do fascynacji z lat młodzieńczych wszystkim co tajemnicze i niewyjaśnione. Najbardziej interesują mnie tematy: OOBE, życie po życiu, jasnowidzenie, reinkarnacja, tajemnice trzeciej rzeszy, ufo, teorie konspiracyjne. Zawsze bardzo chciałem doświadczyć czegoś paranormalnego. Do tej pory były to tylko niewielkie rezultaty związane z OOBE. Jeśli chodzi o bardziej "przyziemne" zainteresowania :P to jest to muzyka, IT, programowanie, fantastyka, gry, majsterkowanie / DIY, zdrowy tryb życia, dietetyka, siłownia, boks. Fascynuję się Skandynawią i uczę się norweskiego.

 

Mam nadzieję, że będziemy mile spędzać wspólnie czas na tym forum. :D



#2

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Serdecznie witam :)

#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj @CandyFlossWizard przyjemnego korzystania z forum życzę. Usiądź wygodnie, rozgość się i zaszyj w swoim ulubionym dziale/działach.





#4

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj. Piszesz ze zawsze chciales doswiadczyc czegos paranormalnego. Musze Cie rozczarowac, ale mozliwe ze nigdy nie doswiadczysz gdyz zjawiska nadprzyrodzone prawdopodobnie nie istnieja. Oobe to tylko wrazenie wyjscia z ciala. Ale nawet bedac sceptykiem mozna poczuc aure tajemniczosci i czerpac przyjemnosc czytajac i analizujac rozne przypadki i historie. Nie miales tu nigdy innego konta? Jesli tak, milego pobytu na forum.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych