Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy w takim razie Slenderman istnieje?

Duchy Slenderman

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1

Werkasweet66.
  • Postów: 5
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałam podzielić się z wami moją dziwną przygodą. Jakieś 4-5 lat temu kiedy mama kazała mi i mojemu bratu z którym mam pokój iść spać zaczęliśmy się wygłupiać. Wtedy mama powiedziała że mam iść siedzieć do kuchni i mogę wrócić kiedy się uspokoje. Poszłam i usiadłam w kuchni na krześle. Po jakichś 5 minutach siedzenia poczułam się obserwowana. Zaczęłam się bać. Zrobiło mi się zimno. Potem spojrzałam na okno. Roleta nie była zasłonięta. Patrzyłam na to okno i nagle zobaczyłam coś... Właśnie nie wiem co to było. Najpierw myślałam że to pająk. Ale potem uznałam że to niemożliwe bo postać miała cztery kończyny i w dodatku nieludzko długie. Postać była bardzo chuda,wręcz jak patyk i była cała czarna. Jej kończyny były dłuższe niż moje okno. Pobiegłam do rodziców i powiedziałam im o wszystkim ale oni uznali to za żarty... Jednak ja dobrze wiem że to nie był sen ani żadne zwidy. W takim razie może wy wiecie co to mogło być?
  • 1

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Postać była bardzo chuda,wręcz jak patyk i była cała czarna. Jej kończyny były dłuższe niż moje okno.

więc

Najpierw myślałam że to pająk.

 

 

Nie wiem, czy oprócz tej emoty :facepalm:  można tu coś więcej dodać...

Ale przynajmniej wiem, że wakacje w końcu nadeszły :szczerb:


  • 0



#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mógł to być sen, w tym wieku zdarzają się bardzo realistyczne, straszne sny z których człowiek się budzi nie będąc pewien czy to było na prawdę czy nie.


  • 0



#4

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy czytam takie posty zaczynam rozumieć tendencję Pishora i Wszystko do wczesnej sceptycznej reakcji.

Wszystkie wspomnienia dzieciństwa są zniekształcone albo nawet stworzone przez późniejsze sny i fantazje, które z biegiem lat zlewają się z rzeczywistością. Pisanie o tym, że coś się widziało x-dziesiąt lat temu, dodatkowo w wieku, w którym nie było się wystarczająco rozwiniętym, żeby być postrzeganym jako osoba, naprawdę- nie ma sensu.


  • 0



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie mam tendencji do sceptycznej reakcji ale jak czytam, że coś było większe od okna, a autor myślał, że to pająk, to zastanawiam się o co chodzi?

I dlaczego w tytule jest Slenderman, a nie Gigantyczny Pająk Okienny? On również byłby mega atrakcją paranormalną.


  • 0



#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałam podzielić się z wami moją dziwną przygodą. Jakieś 4-5 lat temu kiedy mama kazała mi i mojemu bratu z którym mam pokój iść spać zaczęliśmy się wygłupiać. Wtedy mama powiedziała że mam iść siedzieć do kuchni i mogę wrócić kiedy się uspokoje. Poszłam i usiadłam w kuchni na krześle. Po jakichś 5 minutach siedzenia poczułam się obserwowana. Zaczęłam się bać. Zrobiło mi się zimno. Potem spojrzałam na okno. Roleta nie była zasłonięta. Patrzyłam na to okno i nagle zobaczyłam coś... Właśnie nie wiem co to było. Najpierw myślałam że to pająk. Ale potem uznałam że to niemożliwe bo postać miała cztery kończyny i w dodatku nieludzko długie. Postać była bardzo chuda,wręcz jak patyk i była cała czarna. Jej kończyny były dłuższe niż moje okno. Pobiegłam do rodziców i powiedziałam im o wszystkim ale oni uznali to za żarty... Jednak ja dobrze wiem że to nie był sen ani żadne zwidy. W takim razie może wy wiecie co to mogło być?

Zapewne byłaś śpiąca, skoro już była to pora do spania, a siedzenie w kuchni, jeszcze cię bardziej zamuliło. Twoje fale mózgowe zaczęły się wyciszać. Schodziły na coraz to niższą częstotliwość. Prawdopodobnie wpadłaś w trans, początki zasypiania, przysypianie. Obraz twój się w pewnym sensie zniekształcił bo twoja świadomość zaczynała się powoli zacierać. :)


  • 0



#7

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

13439110_262868240743092_696905363540635301_n.jpg

 

closed.gif


  • 0



#8

roses_pl.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, ostatnio dodałam na insta zdjęcie z dzieciństwa i zauważyłam, że  znajduje się na nim dziwna postać. Moim zdaniem wygląda jak Slenderman. Trochę creepy. Co myślicie? 

Załączone grafiki

  • 34462656_1770463896323510_7625359656864448512_n.jpg

  • 0

#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam również.

 

Nie jest to czasem zwykła dłoń rodzica bądź kogokolwiek dorosłego? Myślę, że to trochę niepoważne przypisywać dłoń postaci fikcyjnej aczkolwiek ludzie wierzą w różne rzeczy więc....





#10

Dagmii.
  • Postów: 109
  • Tematów: 49
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nawet nie bardzo wygląda na dłoń, bardziej jak element tła.
  • 0



#11

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Slenderman z pewnością istnieje bo został stworzony na potrzeby konkursu fotograficznego a potem powieści, internautom przypadł bardzo smukły pan i wykorzystali go w ciaroskórkach, tak zwanych creepy pastach! Powstał nawet fanowski film na YouTube który bardzo cieszył się wieloma wyświetleniami, a niedawno ukazał się nawet film. Tak czy siak, nie mieszajmy fikcji z realiami, jest to po prostu "wymyślona" postać. A raczej było by trudno żeby wymaginowany stwór pojawił się realnie, mógłby być ktoś, kto zrobił cosplay, mogłaś mieć przywidzenie ze zmęczenia bądź po prostu przez to że dużo o nim myślisz a widziałaś coś, czego nie jesteś pewna twój mózg nieświadomie podsunął ci sylwetkę takowego pana skąd,ten pomysł u ciebie.

 

Poprawiłem literówki i błędy ortograficzne.

Wszystko


Użytkownik Wszystko edytował ten post 02.07.2018 - 19:58

  • 0

#12

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Racja. To tak jakby mówić, że SPIDERMAN, SUPERMAN czy HEMAN istnieją naprawdę. BTW Ciekawe czemu autorka wątku skojarzyła to co zobaczyła za oknem właśnie ze Slendermanem. Przecież duży pająk za oknem powinien automatycznie skojarzyć się ze SPIDERMANEM - Człowiekiem-Pająkiem. 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych