Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i w jakiej cenie mogę kupić tablicę ouija?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtedy nie małem nikogo do pomocy...
  • 0

#32

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pogrzebałem w internecie na temat tej tabliczki i jedno powiem,zdania są znacznie podzielone wielką rozpadliną,jest grono wierzących w jej działanie i jest grono tych co uważają że to  tylko zwykła zabawka. Ja uważam że w rękach zwykłych ludzi jest nieszkodliwa, ale w rękach profesjonalnych i w odpowiednim miejscu kto wie.

 

Na tym forum znalazłem taki temat

http://www.paranorma...-tablica-ouija/

 

Tutaj inne podejście do tego tematu, bez udziału duchów czy demonów.

https://ciekawe.org/...zaja-nia-duchy/

 

Brałem udział w seansie w którym była użyta tablica ouija, nic nikomu się nie stało żyjemy, tylko po skończeniu seansu coś walnęło w okno kuchenne, nie był to duch ani demon tylko gołąb chciał wlecieć przez okno ale przydzwonił w blachę parapetu okiennego skracając się o głowę, nie było w tym nic paranormalnego.


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A brałeś udział w seansach bez użycia tablicy ouija? Jeśli tak, to jakíe były efekty?
  • 0



#34

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bez użycia tablicy ouija były ale nie efekty a konkrety,napisałem o tym w poprzednim temacie ale po fali hejtu i jeszcze ubliżaniu przez TeToxic stwierdzam że nie warto o tym pisać bo to forum dawno spadło na dno dna a jeśli w gronie moderatorów są czyści sceptycy {TheToxic) to będą na wszelkie sposoby zganiali na zbiegi okoliczności albo oskarżać o bycie osobą mało inteligentną. a podszedłem do tematu spirytyzmu na poważnie z profesjonalizmem a zostałem zmieszany z błotem,potraktowany jak śmieć i to jeszcze przez moderatora.

 

seanse z użyciem  tablicy ouija  można śmiało obalić w 99%  ten 1% to tylko ułamek przypadków gdzie coś się stało.ale nie zawsze paranormalne.


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 07.06.2018 - 13:55

  • 0

#35

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bez użycia tablicy ouija były ale nie efekty a konkrety,napisałem o tym w poprzednim temacie...

Daj linka, bo nie mogę sobie przypomnieć, o który temat chodzi. Tak, jestem leniwy i nie chce mi się przekopywać przez Twoje tematy.

 

...  ten 1% to tylko ułamek przypadków gdzie coś się stało.ale nie zawsze paranormalne.

To nawet mniej, niż błąd statystyczny, co nie znaczy, że nie jest warty uwagi. Problem w tym, że nie wiemy ile się tego mieści w tym jednym procencie. Czy jest to jeden przypadek, czy dziesięć tysięcy i ile w tym jednym procencie jest tych paranormalnych lub tych nieparanormalnych.





#36

Saadako.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a na OLX jedyne oferty są z Warszawy, a ja jestem z Krakowa :C

Przestrzegam Cię, nie kupuj tych z Warszawy! Wiem o których mowa, wiem jak wyglądają, owszem możesz je kupić mimo, że z Krakowa jesteś bo facet je wysyła, ALE jest w nich coś złego (bla bla, nie słuchaj żartownisiów) i ewidentnie patrząc na nie jestem w stanie wyczuć ich okropną i złą energie, jakby coś zlego w nich siedziało- juz pomijam fakt, że sa stare i nie wiadomo kto i co nimi wywoływał. Zamiast ouija polecam bezpieczniejsze wahadełka do kontaktu z duchami.


  • 0

#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jeśli takim wahadełkiem nie wiadomo co kto wywoływał i dlatego też może mieć jakąś "złą energię"?


  • 0



#38

Saadako.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co jeśli takim wahadełkiem nie wiadomo co kto wywoływał i dlatego też może mieć jakąś "złą energię"?

wahadełko masz swoje własne- nikt poza tobą nie może go dotykać bo inaczej znów będziesz musiał oczyszczać wahadełko z energii i znów je "ładować" a to bywa mozolne, bo czasami według różnych źródeł np takie oczyszczanie może trwać tydzień,


  • 0

#39

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też jestem przeciwko tablicom ze stolicy tam same złe duchy wywołują. weź taką z Częstochowy albo z Lichenia nie dość że same dobre duchy wywołują to masz rabat na bierzmowanie.


  • 0



#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...  i znów je "ładować" a to bywa mozolne, bo czasami według różnych źródeł np takie oczyszczanie może trwać tydzień,

 

Wahadełko się ładuje? za pomocą czego? 


  • 0



#41

Saadako.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wahadełko się ładuje? za pomocą czego?



Zależy z jakiego masz minerału wahadło. Ja mam przykładowo z kryształu górskiego, wiec taki minerał ładujesz słońcem, a następnie musisz je zaprogramować pod siebie.
  • 0

#42

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zależy z jakiego masz minerału wahadło. Ja mam przykładowo z kryształu górskiego, wiec taki minerał ładujesz słońcem, a następnie musisz je zaprogramować pod siebie.

 

Ładowarką jest słońce a programujesz pod siebie, czyli jak? 


  • 0



#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A wiesz dlaczego takie wahadełko się buja, kiedy trzymasz je nieruchomo w ręce?
  • 0



#44

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś bawiłem się wahadełkiem i szok działało :) Jak się później okazało to wszystko przed podświadome, mimowolne ruchy ręki. były one tak delikatne że nawet nie zwróciłem na nie uwagi. 


  • 0



#45

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś bawiłem się wahadełkiem i szok działało :) Jak się później okazało to wszystko przed podświadome, mimowolne ruchy ręki. były one tak delikatne że nawet nie zwróciłem na nie uwagi. 

 

Można bawić się w muzyka a można być muzykiem podobnie jak można zostać muzykologiem, można być dyrygentem lub wirtuozem, każda z tych osób jest blisko muzyki, ale muzykolog może nigdy nie mieć instrumentu w ręce, wirtuoz możne nie mieć pogłębionej wiedzy na temat historii muzyki itd.
O czym to świadczy? w pierwszym rozumieniu tego zjawiska o specjalizacji, braku czasu itd,  a możne o braku umiejętności?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych