Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i w jakiej cenie mogę kupić tablicę ouija?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kupowanie tablicy ouija ma taki sens jak kupno miotły od baby-jagi żeby na niej latać. Dostałeś linka do olxa więc nie wiem czego jeszcze szukasz. Na Google wystarczy parę sekund szukania i masz tablice za 370 zeta jak chcesz takie super.


  • 0



#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za tysiaka to nawet podłączone do chembustera dostaniesz. Ale musisz złapać kontakt z tymi od chemtrailsów.

Chyba nic nie pokiełbasiłem. Żarcik taki.





#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kupowanie tablicy ouija ma taki sens jak kupno miotły od baby-jagi żeby na niej latać. 

Proponuję Harrego Pottera i Nimbus-a 2001 przynajmniej sprawdzona  :szczerb:

 

Autorze tematu w czym jeszcze możemy Ci pomóc?





#19

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

autor tematu chce wszystko na talerzu a wystarczy trochę cierpliwości by taką tablicę wykonać i można samemu. nie potrzebujemy w cale super artystycznych mocy,wystarczy  duża cienka deska do krojenia o rozmiarach 40cm na 30cm  flamaster albo lakier do paznokci ewentualnie zapalniczka żarowa (aby "wypalić litery/cyfry na desce) wskaźnik można zrobić choćby z mniejszej deseczki (qyciąć trójkąt z podkładki pod kufel piwa,są zrobione przeważnie z drewna korkowego które można wyciąć nawet nożem)

 

zakup gotowej tablicy jest problemem bo najczęściej trafić można na kiepskiej jakości wyroby,autor chce coś ładniejszego a o to trudniej, niestety autor tematu ma tylko trzy opcje 1.kupić tablicę w olx i czekać na dostawę z warszawy 2. kupić na ebayu 3. zrobić własną.

 

sam posiadam tablicę samoróbkę nieco poszerzoną o dodatkowe litery i znaki,czas produkcji tablicy  zajął mi  cztery godziny,najwięcej zajęło robienie liter i cyfr bo robiłem je za pomocą małej lutownicy gazowej "pencil torch" .  jak komuś zależy na tym aby szybko zrobić to wystarczy flamaster.ale tak na prawdę,zrobienie tablicy samemu nie boli a czasem może wyjść ładniejsza niż te dostępne w allegro/ebay


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 02.06.2018 - 12:19

  • 0

#20

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze opcja prawie profesjonalna. Zamawiasz kalkomanię i samemu naklejasz na deskę, szkło itp.





#21

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autorze tematu w czym jeszcze możemy Ci pomóc?


Prosiłbym o zamknięcie tematu. Zadałem konkretne pytanie "Gdzie można kupić tablicę ouija", a zaczęła się fala hejtu i wyśmiewanie. Takie posty powinny być kasowane. To jest forum PARANORMALNE, a ja tylko zadałem pytanie o kupno tabliczki i od razu śmiech.
  • 0

#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie znaczy to, że musimy wierzyć w jej działanie. Forum jest paranormalne.pl , ale nie jest to paranormalne forum.

Z tym hejtem to sobie już nie dodawaj, małe śmichy i chichy były tylko. Generalnie, taki temat powinien pójść od razu do śmieci z adnotacją "sam se szukaj", to po primo. Po wtóre, w hydeparku jest na to miejsce w tzw. "trudnych pytaniach".

Tutaj mógłbyś się zapytać jedynie o instrukcję obsługi i "jak to działa", ale to też jest proste dla wujka google. 

Chwila i już.





#23

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@PomiotSzatana

Ja Ci napisalem gdzie szukac, a Ty zamiast podziekowac, to piszesz jakbys mimo podania na tacy nadal nie potrafil znalesc.
  • 0

#24

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Color Coelestinus
Dziękuję, już mam.

Śmichy i chichy. Ja się poczułem lekko urażony po tych tekstach z miotłami. Ludzie - plansza ouija to tylko głupi kawałek drewna/plastiku/kartonu z alfabetem używany nie tyle co do seansów, ale też do głupich zabaw w celu nastraszenia przyjaciół. A podśmiechujecie się jakbym conajmniej szukał kozła do złożenia z niego ofiary...

Użytkownik PomiotSzatana edytował ten post 02.06.2018 - 22:25

  • 0

#25

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Kupowanie tablicy ouija ma taki sens jak kupno miotły od baby-jagi żeby na niej latać.

Proponuję Harrego Pottera i Nimbus-a 2001 przynajmniej sprawdzona


Ty się śmiejesz, ale na Nimbusie 2000 naprawdę można odlecieć:


Śmichy i chichy. Ja się poczułem lekko urażony po tych tekstach z miotłami.

Powaga zabija powoli.

Ludzie - plansza ouija to tylko głupi kawałek drewna/plastiku/kartonu z alfabetem używany nie tyle co do seansów, ale też do głupich zabaw w celu nastraszenia przyjaciół.

Tablica Uyija to jest głupi kawałek drewna/kartonu/plastiku. To zwykła zabawka wymyślona w 1860 roku jako gra imprezowa. Gadanie z duchami wymyślono w czasie pierwszej wojny światowej*, a reszta to dobry marketing i idiotyczne reakcje co bardziej fanatycznych chrześcijan. To tylko zabawka, więc zluzuj pośladki, bo nadciśnienia się nabawisz...

A podśmiechujecie się jakbym conajmniej szukał kozła do złożenia z niego ofiary...

Kozy na alledrogo są po sto złotych, ale chyba takie małe, więc będziesz musiał najpierw odchować...

__________
* - gwoli wyjaśnienia, to chodziło o gadanie z duchami z użyciem tej tabliczki. Wydawało mi się, że to wynika z kontekstu, ale jak widać poniżej, tylko mi się wydawało...

Użytkownik Urgon edytował ten post 03.06.2018 - 12:42

  • 0



#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gadanie z duchami wymyślono w czasie pierwszej wojny światowej, a reszta to dobry marketing i idiotyczne reakcje co bardziej fanatycznych chrześcijan

 

Gadanie z duchami jest znane od starożytności. W czasach nam najbliższych moda na kontakty z duchami powróciła w połowie  XIX w. Wiele źródeł błędnie podaje, że prekursorami spirytualizmu były siostry fox. Mało kto wie, że zanim te dziewczyny zaczęły organizować seanse, to już Charles Foster około rok wcześniej organizował seanse spirytystyczne.


  • 0



#27

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czy prekursorem wywoływania duchów było  posługiwanie się tablicą ouija?

 

jak wyglądała sprawa wywoływania duchów w średniowieczu i w czasach starożytności? przecież tedy tablicy ouija jeszcze nie było.

 

jestem ciekaw czy autor tematu już kupił tablicę ouija.


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 04.06.2018 - 10:39

  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z początku z duchami rozmawiano przez stuknięcia. Czyli np. jedno stuknięcie oznaczało nie, a dwa-tak. Siostry fox strzelały palcami u stóp. Inni stukali palcami o stół. A w starożytności duchy wywoływano różnie w zależności od kultury.
Potem troche więcej napiszę.

W dawnych czasach było kilka rodzajów kontaktów z duchami. Samodzielne wzywanie duchów przodków, jakieś zbiorowe rytuały i modlitwy albo też modlenie się do jakichś figurek symbolizujących przodków albo bożków. Byli też ludzie w rodzaju szamanów i wyroczni co zajmowani się wszystkim od leczenia ziołami po modły, kontakty z duchami i wszystkim innym. W starym testamencie jest opis jak jeden król udaje się do jakiejś jasnowidzki żeby się skoantaktować z duchem.


  • 0



#29

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem ciekaw czy autor tematu już kupił tablicę ouija


Autor tematu z czyjąś pomocą jest w trakcie robienia własnej. Nie spieszy mu się do tego. Poza tym tak jest łatwiej i taniej

Użytkownik PomiotSzatana edytował ten post 04.06.2018 - 19:34

  • 0

#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Robienie jej samemu nie wchodzi w grę - mam dwie lewe ręce.

A tak się zastrzegałeś...

Nigdy nie mów "nigdy".






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych