Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy notatnik znaleziony w mieszkaniu

notatnik odnalezione

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak trzeba bedzie to sie nawet podpisze imieniem i nickiem z dopiskiem "byly sceptyk". Ale raczej to nie nastapi;)
  • 0

#17

Vitatu.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przetestuje. Ludzie juz podpisywali krwia cyrografy z diablem czy wywolywali duchy tabliczka Ouija i nic im nie bylo. Tylko napisz na priw co i jak mam robic.

 

Wróciłem teraz z trasy napisze około 17 co i jak.

 

spam.gif

 

Proszę przeczytać regulamin.

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

TheToxic


  • 0

#18

Vitatu.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troszkę spóźniony, ale jestem. szukałem ci w między czasie dobrego pdfa, niestety nie znalazłem żadnego który nie odbiegałby znacznie od mojej papierowej wersji lemegetonu. Odezwij się do mnie na gg: 52252059 w wolnym czasie zrobię zdjęcia paru stron i prześlę :)


  • 0

#19

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W artykule nie ma ani jednego słowa o wentylacji, być może mieszkanie jest źle wywietrzone i stąd uczucie przytłoczenia. Stare kamienice raczej są nieszczelne i ciepło ucieka różnymi szczelinami, być może w tym przypadku jest odwrotnie i jakiś dym bądź instalacja gazowa sąsiada przecieka w tak niefortunny sposób, że autorce zamiast uciekać to leci do mieszkania coś co powoduje ciężkość na sercu. Zamiast robić przemeblowania i bawić się w remonty - chociaż to akurat dobry pomysł aby odświeżyć stare kąty - wezwałabym fachowca z komunalnych związków mieszkań czy tam z administracji, a jeśli nie pomogą to również zadzwonić po eksperta od gazu, bo nawet jeśli autorka tematu nie posiada centralnego ogrzewania czy junkersa nie wykluczajmy iż w budynku takowej instalacji nie ma. Przyczyn może być wiele to akurat jednak z kilku które przyszły mi do głowy na już.

 

Druga sprawa to notatnik - co by było jeśli by znalazła stare wydanie Playboy-a czy starą książkę kucharską. Nic by nie było - przypisujecie zaduch w mieszkaniu jakimiś bazgrołami nie wiadomo przez kogo napisane i w jakim celu. Ten notatnik to zwykły kawałek papieru bez demonicznych mocy, a stwarzając teorie z palca wyssane sami wystawiacie sobie laurkę.





#20

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

właśnie skończyłem sprawdzać ten Lemegeton jeszcze raz,faktycznie imiona i płci demonów są pomieszane ale jak ktoś zna te tematy to nie wpadnie w błąd,wystarczy że nie opiera sie na samym Lemegetonie a na czymś więcej.

 

co do cyrografów to one działają ale trzeba sporządzić je umiejętnie,nie podpisywałem nigdy cyrografu i nie zamierzam ale zainteresowanym którzy chcą wiedzieć jak  działa cyrograf jak go sporządzić to mogę wrzucić linka na priva,co do samych cyrografów  na tym forum był temat o taki http://www.paranorma...-cyrografu-moj/     jednak opis w tym temacie jest skąpy i błędny, cyrograf robi się inaczej [ link co i jak na priv ],oczywiście lepiej aby nikt nie podpisywał ani nie sporządzał cyrografu nawet  dla żartu bo ,cyrograf jest niemal praktycznie nie do odkręcenia - to jest niczym  gra w rosyjską ruletkę za pomocą karabinu maszynowego

już łatwiej odkręcić  wywołanie ducha/demona niż podpisany cyrograf jest  niemal nieodwołalny,da się ale bóg może nam nie wybaczyć

 

co do wywoływania demonów/duchów  dziś sam przekonałem się że mały błąd ma duże skutki i miałem kuchenne rewolucje z hukiem.

 

bo źle wywołałem demona,na starcie nie poszło zgodnie z planem,choć nic się chwilowo nie działo to postanowiłem go odwołać a on zaczął coś wspominać o dużym kole lub okręgu z trójkątem który miał trzy pierścienie jeden pod drugim po tym poczułem tylko ciepło na plecach skupione w jednym miejscu,nie przejąłem się tym zbytnio ale kiedy w kuchni zrobiło się nagle niebiesko-fioletowo,myślałem że się żarówka spaliła ale światło w kuchni było zgaszone,zapalam światło działa,lodówka działa pralka działa ale nie działał czajnik,zegar w kuchence gazowo-elektrycznej i nie działała mikrofalówka,nie było czuć żadnego zapachu spalenizny i pierwsze co zrobiłem to zaniosłem  mikrofalę i czajnik do sąsiada by sprawdzić i faktycznie zgony,nie działał sam czajnik ani podstawka,z piekarnikiem było  ciekawiej bo  zegara nie można było ustawić nie działały wszystkie funkcje piekarnika działał tylko iskrownik w palnikach,sąsiad wymontował grzałki,sprawdził u siebie - działają,rozebrał część obudowy piekarnika,nie było śladów przypalenia zwęglenia elektronika nie budziła żadnych podejrzeń,nawet pomierzył multimetrem poszczególne elementy elektroniczne,sprawdził styki ale nie było żadnego zwęglenia przypalenia.mikrofala też była sprawdzana,jutro zawożę ją do serwisu.piekarnika używamy raz  na ruski rok,sporadycznie piekliśmy w nim ciasta albo mięso  nie był stary [z miejsca wykluczyliśmy spisek żarówkowy] to samo mikrofala,od czasu do czasu  w niej podgrzejemy ale nie non stop,czajnik też nie był zbytnio stary,wszystkie sprzęty w granicach 3 lat. spalenie się trzech wyrobów elektronicznych w jednym czasie jest dla nas czymś nowym,podejrzewam że to jednak przez demona.

 

upomnienie.gif

Za bzdurne teorie wyssane z palca. Jeśli jest problem stricte elektryczny to zawołaj elektryka, a nie szukaj przyczyn tam gdzie ich nie ma i nie pisz głupot na forum.

TheToxic


  • 0

#21

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

TheToxic czy ty znasz pojęcie prowokacja wiesz jak się go używa i wiesz co ono oznacza?  jeśli nie  to dlaczego  te tematy

 

http://www.paranorma...prosze-o-pomoc/

 

http://www.paranorma...ac-przy-drodze/

 

http://www.paranorma...e-daje-spokoju/

 

nie są zamknięte bo  twoja urojona prowokacja nie działa czy nie widzi prowokacji? JA NIKOGO NIE PROWOKUJE tylko zdałem relacje z tego co wydarzyło sie wczoraj po wieczornym seansie i nie są to żadne bzdury wyssane z palca,a raczej tobie się coś pogmatwało bo z tego co widzę wierzysz w duchy,koszmarne sny,nawiedzone domy ale w demony już nie.od dawna obserwuje twoją  destrukcyjną działalność na forum i z twojej winy ono upada,bo jesteś stronniczym sceptykiem który ma z góry wyznaczone zadanie gnębienia innych..

 

http://www.paranorma...-w-oknie-twarz/

w tym temacie ewidentnie nabijacie się z użytkownika który wrzucił niewyraźne zdjęcie


  • 1

#22

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum ma się doskonale i doskonale funkcjonuje zarówno ze sceptykami jak i zwolennikami więc nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Nie wierzę w opisane przez Ciebie dyrdymały, a jedynie ciekawi mnie z naciskiem na ciekawość zagadnienie egzorcyzmów i opętań które jak wiadomo są wynikiem działań chorej psychiki. Doszukiwanie się demonów, diabłów i duchów jest dla mnie śmieszne i wszystkie osoby które powielają tę głupotę są dla mnie mało inteligentne.





#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,bo źle wywołałem demona,na starcie nie poszło zgodnie z planem,choć nic się chwilowo nie działo to postanowiłem go odwołać a on zaczął coś wspominać o dużym kole lub okręgu z trójkątem który miał trzy pierścienie jeden pod drugim "

Ale jak wspominać, słyszałeś jak do ciebie mówi?
  • 0



#24

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Strasznie to upraszczasz TheToxic, coś co skrywamy pod pojęciem demony, duchy i.t.d. to mogą być poprostu byty których nie widzimy, a które mogą utrzymywać z nami pewien rodzaj konwersacji poprzez wpływ na nasze np. sny. Śmiało w tej roli można przedstawić popularnych ostatnio kosmitów odwiedzających tych z ludzi którzy szukają kontaktu np. poprzez wywoływanie. 


  • 0

#25

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O widzisz @ppp sny są bardzo ciekawe, bo jak wytłumaczyć fakt, że każdej nocy śni się osoba zmarła.

Notatnik, jak notatnik mocy piekielnych nie ma.



#26

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ten notatnik mocy piekielnych nie ma,raczej mógł służyć jako wspomaganie do seansu,symbole się zgadzają nazwy i imiona też ale mnie ciekawi ten rysunek,on  ma przedstawiać demona? jest napis cjarem ale to na następnej stronie a nie na stronie z tym zdjęciem.dla mnie sprawa zamknięta - ktos robił notatki z Lemegetona nic więcej nie wiemy,do czego te notatki mogły służyć można się domyślać. ale lepiej tam nie zgłębiać się bo grunt pod nogami runie.

 

sny  są ciekawe bo udowodniono naukowo że można wpływać na jakość snu a nawet całkowicie kontrolować to co się śni.większość snów wg mnie to podsumowanie całego dnia/nocy,jeśli też my o kimś mocno myślimy nie zdziwmy się że potem to nam się może wyśnić

 

Apeluję o zamknięcie tematu w celach prewencyjnych aby jednak nie sprowadzać ciekawskich którzy by  dla żartu zaczęli podpisywać te cyrografy,kto chce znajdzie prawdziwą formułę do sporządzenia cyrografu ale nie róbmy ułatwienia na forum,niech tego nikt nie robi - ja tylko go podpisze w ramach eksperymentu żeby obalić ich działanie


  • 0

#27

Vitatu.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UP

 

"Apeluję o zamknięcie tematu w celach prewencyjnych"

 

Że co!? Pozwól odpowiednim osobom się edukować, a resztę zostaw selekcji naturalnej.

 

"aby jednak nie sprowadzać ciekawskich którzy by  dla żartu zaczęli podpisywać te cyrografy,kto chce znajdzie prawdziwą formułę do sporządzenia cyrografu ale nie róbmy ułatwienia na forum,niech tego nikt nie robi - ja tylko go podpisze w ramach eksperymentu żeby obalić ich działanie"

 

Co to w ogóle ma być? Apelujesz o prewencyjne zamknięcie tematu a sam zamierzasz go wykorzystać do "eksperymentu".

Widzę mamy tu samca ALFA z podejściem "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

 

Aż cuchnie hipokryzją od twojego posta..


Użytkownik Vitatu edytował ten post 18.05.2018 - 21:13

  • 0

#28

Dagmii.
  • Postów: 109
  • Tematów: 49
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ten notatnik mocy piekielnych nie ma,raczej mógł służyć jako wspomaganie do seansu,symbole się zgadzają nazwy i imiona też ale mnie ciekawi ten rysunek,on  ma przedstawiać demona? jest napis cjarem ale to na następnej stronie a nie na stronie z tym zdjęciem.dla mnie sprawa zamknięta - ktos robił notatki z Lemegetona nic więcej nie wiemy,do czego te notatki mogły służyć można się domyślać. ale lepiej tam nie zgłębiać się bo grunt pod nogami runie.

 

sny  są ciekawe bo udowodniono naukowo że można wpływać na jakość snu a nawet całkowicie kontrolować to co się śni.większość snów wg mnie to podsumowanie całego dnia/nocy,jeśli też my o kimś mocno myślimy nie zdziwmy się że potem to nam się może wyśnić

 

Apeluję o zamknięcie tematu w celach prewencyjnych aby jednak nie sprowadzać ciekawskich którzy by  dla żartu zaczęli podpisywać te cyrografy,kto chce znajdzie prawdziwą formułę do sporządzenia cyrografu ale nie róbmy ułatwienia na forum,niech tego nikt nie robi - ja tylko go podpisze w ramach eksperymentu żeby obalić ich działanie

 

Ale temat nie dotyczy przecież cyrografów. 


  • 0



#29

Maurry.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy jest jeszcze możliwość pobrania tych zdjęć? Wszystkie linki które sprawdzałem wygasły u źródła również.
Kiedyś sporo czasu poświęciłem tej terminologii, znaczenia oraz jeździłem z grupą badać zjawiska paranormalne :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych