Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy na Ziemi istniała supercywilizacja?

ufo obcy paleoastronautyka

  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy na Ziemi istniała supercywilizacja?

 

 

Nie bo nie ma ani krztyny śladu po niej a wręcz przeciwnie, wszystkie wykopaliska i badania potwierdzają stały i nie przerywany wzrost wiedzy od człowieka prymitywnego do dzisiaj. 


  • 0



#17

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Być może drzewa, oceany,  miliony zwierząt, robaków, bakterii, to pozostałości po starożytnej cywilizacji. Nie występują one na innych planetach.


  • 0

#18

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Być może drzewa, oceany,  miliony zwierząt, robaków, bakterii, to pozostałości po starożytnej cywilizacji. Nie występują one na innych planetach.

 

Podwodne oceany występują.


  • 0

#19

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może drzewa, oceany,  miliony zwierząt, robaków, bakterii, to pozostałości po starożytnej cywilizacji. Nie występują one na innych planetach.

Skąd wiesz, że nie występują skoro my nawet dobrze nie zbadaliśmy naszego podwórka? Planet są biliony i jestem przekonany, że jeśli gdzieś na jakiejś planecie istnieją np drzewa to nie dowiemy się o tym jeszcze przez najbliższe setki, a może i tysiące lat(bo kto wie jak naprawdę wielki jest wszechświat?).

Poza tym oceany to akurat istnieją, nawet lodu jest sporo, a tam i mogą być bakterie, albo i jakieś mikro organizmy.


  • 0



#20

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Astronom Jason T. Wright z Penn­syl­va­nia State Uni­ver­sity (USA) twierdzi, że zami­ast szukać śladów Obcych w głębokim Kos­mosie, powin­niśmy baczniej przyjrzeć się Ziemi i sąsied­nim plan­e­tom. Wów­czas być może natrafimy na ślady tzw. dawnych rdzen­nych gatunków tech­nicznych. Pod nazwą tą Wright rozu­mie myślące istoty, które mogły żyć tu mil­iony, a nawet mil­iardy lat przed nami.

Wystarczy zaznajomić się z "Zakazaną Archeologią" aby wiedzieć, że jeśli nie była to cywilizacja (cywilizacje) to zapewne ludzie o zaawansowanych technologiach byli na ziemi duuużo wcześniej niż 150 000 lat temu!

Nie bo nie ma ani krztyny śladu po niej a wręcz przeciwnie, wszystkie wykopaliska i badania potwierdzają stały i nie przerywany wzrost wiedzy od człowieka prymitywnego do dzisiaj.

Czy masz zaćmę czy się dopiero obudziłeś, w dzisiejszych czasach jeszcze wielu rzeczy ignoranci tzw. "nauki" nie mogą wykonać co jest stworzone już od zamierzchłych czasów


  • 0



#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... w dzisiejszych czasach jeszcze wielu rzeczy ignoranci tzw. "nauki" nie mogą wykonać co jest stworzone już od zamierzchłych czasów

Jakiś przykład? Najlepiej znaleziony przez kogoś artefakt z zamierzchłych czasów.





#22

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Następny scepyczuś? - Jaki jet twój zawód, gdyż z kamieniami zapewne nie wiele miałeś do czynienia! Ja jestem artysta i rzeźbiarzem też okazjonalnie a prując we Włoszech, Czechach, Francji, USA, czy Kandzie (oprócz Polandii) daaaaawno temu miałem też wielokrotnie styczność z granitem. Byłem też w wielu państwach Ameryki środkowej południowej jak i w Egipcie.

 

No to na początek:  Franc Zalewski i Grzegorz Skwarek o zakazanej archeologii







https://porozmawiajm...franc-zalewski/



Posiadam kolekcje kamieni:Granit Asuański z Wielkiej Piramidy, kamienie z piramidy tzw.Dżosera z Piramid- Piramidy Słońca,Świątyni Quetzalcoatla, Piramidy Księżyca z Teotihuacán, kamienie z Tenochtitlán, i  z Chichén Itzá w tym  wnętrza piramidy i to co jest najbardziej ajebiste na zachodniej nie odbudowjej jeszcze części Piramidy Kukulkana odnalazłem bryłę kwarcu o wielkości prawie zaciśniętej pięści, i wiele wiele innych skał próbek pochodzących od Chin (okruszki cegieł muru Chińskiego) do Belize, i Europy.


  • -3



#23

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W której minucie podany jest ten konkretny przykład artefaktu, którego dziś nie umiemy zrobić? Bo akurat w obróbce granitu nie ma problemu.


  • 1



#24

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W której minucie podany jest ten konkretny przykład artefaktu, którego dziś nie umiemy zrobić? Bo akurat w obróbce granitu nie ma problemu.

Chłopczyku pisałem już do Ciebie albo do Twego kolegi ideologicznego jako para sceptyka- Np. nie uniosły by z łatwością ani nie przeniosły tak łatwo kamienia tzw. "Brzemiennej Kobiety" z Baalbek , nie wykonano by jeszcze 100 lat temu żadnego kamienia z Puma punku nie zbudowano by za 20 lat Wielkiej piramidy takiej jak ta która jest nie stworzono by odwiertów o których mówi dr.Franc Zalewski w 75% przedstawionych filmów, itd.itd,itd. Zaś jeśli naprawdę masz kłopoty z racjonalnym pojmowaniem rzeczy to może czas się zbadać, bo to może być wiele schorzeń, z niedoborem ilorazu IQ oczywiście też. 


Zaobserwowałem właśnie to coś dziwnego o czym zapewne z czasem podzielę się ogółowi


 

obraza.gif

Opanuj się i przestań traktować innych użytkowników tego forum jak zło konieczne. Pogódź się z tym, że ludzie mają różne poglądy. jedni wierzą, a inni nie. masz podobno ponad 50 lat, więc dano powinieneś to rozumieć. To jest ostatnie ostrzeżenie. Kolejny jakikolwiek wybryk z twojej strony będzie oznaczał blokadę pisania na forum.

Wszystko.


  • -1



#25

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Erik

 

 Myślę że nie jesteś Erikiem. Jesteś prawdopodobnie jego młodszym bratem (lub siostrą), który wbił się na jego konto, albo kolesiem który kupił lub ukradł jego laptop, z zapisanym hasłem do paranormalne. Jedziesz personalnie do @Staniq i @Zaciekawiony, którzy harakteryzują się dużą wiedzą i kulturą osobistą, i są jednymi z najbardziej aktywnych userów.

 Orginalny @Erik, nie miał kłopotów z gramatyką i spójnym konstruowaniem zdań. To co ty trollu klepiesz na swojej klawiaturze przyprawia mnie o krwotok z oczu. I nie chodzi o zjadanie liter, tylko o to że twoje posty są zlepkiem wyrazów, tylko z grubsza zahaczających o temat. 

 

@Staniq zadał proste pytanie.

 

Jakiś przykład? Najlepiej znaleziony przez kogoś artefakt z zamierzchłych czasów.

 

 Twoja odpowiedź to jakiś bełkot okraszony wycieczkami osobistymi i filmikami zupełnie nie na temat. Ja rozumiem że nie da się wyprodukować granitu, i gratuluję kolekcji, ale jak to się ma do artefaktów, wytworzonych przez cywilizacje przedludzkie??

 

 W sumie to temat dla moderacji.


  • 0



#26

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny trolik czy kukiełka-  to z tą waszą "kulturą" osobistą załóżcie sobie teatrzyk dla starszaków w przedszkolu, a dla takiego czegoś jak ty nie muszę udowadniać, że nie jestem hipopotamem SAYONARA I DBAJ O OCZKA BO Z MYŚLENIEM TO JUŻ JEST U ciebie ZA PÓŹNO     




Znów powtórzę za Szekspirem lub za "Kalafiorem", że życie to sen wariata, gdzie jesteśmy oszukiwani, zakłamywani, poddawani iluzją czy jakimś sugestią podprogowym, a do tego różnie ingerują w na nasze życie rzeczywistości alternatywne. Fakty nie przestają istnieć z powodu ignorowania ich! Taka konkluzja towarzyszyła filmowi dokumentalnemu " TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE! Cała prawda o piramidach.", film jest mi bliżsi gdyż do większości (i więcej niż jest tam) zawartych dowodów również i ja dotarłem, zbadałem i odniosłem jednakowe lub podobne wnioski. Cieszy to również o tyle i z tego powodu, że wiem, iż gdzieś żyją jednak osoby mądrzejsze od typowych niereformowalnych ludzików, których w tak dużej liczbie co chwile spotykam na jakichś spotkaniach czy na forach społecznościowych.Lecz tak jak to często powtarzam, że idioci też po coś mają żyć na Ziemi, ale liczę, iż i tu znajdzie się choć kilka rozsądnie myślących osób, które z chęcią obejrzą i wyciągną z filmu prawidłowe wnioski.

 

obraza2.gif

Wszystko

No to Sayonara kolego.A ostrzegałem.


  • -1



#27

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

również i ja dotarłem, zbadałem i odniosłem jednakowe lub podobne wnioski.

 

 A gdzie dokładnie dotarłeś i co konkretnie zbadałeś?


  • 0



#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Panjuzek

Eric już wcześniej miał takie okresy kompulsywnego pisania bez czytania odpowiedzi. Pamiętam taką dyskusję sprzed paru lat, gdy po podaniu kontrargumentów na jakiś temat albo wrzucał inny tekst na ten sam temat, albo nagle zaczynał pisać o czymś innym. Po pokazaniu mu, że legenda o Papieżycy Joannie nie może być prawdziwa, nagle zmienił temat na starożytne mapy i nie odpowiadał na poprzednie pytania, po objaśnieniu tych map przerzucił się na piramidy, nie odpowiadając na poprzednie pytania itd.


  • 0



#29

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

'Nauka obrazkowa z uniwersytetu Youtube' znów atakuje.
Gdyby wszystko z niego brać na poważnie, to by ziemia płaską sie stała :)
  • 0

#30

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może drzewa, oceany,  miliony zwierząt, robaków, bakterii, to pozostałości po starożytnej cywilizacji. Nie występują one na innych planetach.

Skąd wiesz ? Czy zbadałeś lub widziałeś wyniki badań planet w "habitable zone" innych układów słonecznych ? 

Co z innymi organizmami jak bakterie, grzyby itp ? 


  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: ufo, obcy, paleoastronautyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych