Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe miejsca

ciekawe miejsca wycieczka propozycje

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Terra..
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! :D 

Przychodzę do Was z takim nietypowym pytaniem, macie jakieś naprawdę godne polecenia miejsca, które można zwiedzić? Wybieram się z rodziną na majówkę, a to gdzie pojedziemy oczywiście przypadło do wyboru mi. W wielu miejscach już byłam, tak więc trudno mi coś znaleźć, a może ktoś ma jakąś swoją "perełkę" i chciałby się z nią podzielić żeby inni też zobaczyli. :) 

Uprzedzam, szukałam na wielu stronach w internecie, aczkolwiek to nie to czego szukam, na mojej liście odpadają wszelakie miejsca typu kościoły, galerie handlowe, miejsca dla dzieci, koncerty, rejsy wodne, domy strachów czy coś w ten deseń. 

Ktoś, coś? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc od Was :D 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. 



#2

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem warto udać się nad Morskie Oko. W okolicach maja nie powinno być tam za zimno, ani za gorąco. Pomijając opady z którymi nigdy nie wiadomo. Same okolice są po prostu piękne.



#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polecam to co poprzednik - osobiście zamierzam wybrać się na tydzień w Tatry również w okolicy majówki. W poprzednim roku byłem pod koniec maja i natrafiałem na raptem kilku turystów w ciągu całego dnia na szlakach. Cisza, spokój, dookoła piękne widoki i dźwięki natury - można się naprawdę zregenerować i świetnie mi się myśli w takich warunkach. O tej porze roku nic innego wartego polecenia nie przychodzi mi do głowy - góry mają swój urok przez cały rok, podczas gdy w większość innych miejsc najlepiej się wybrać latem gdy wszystko już żyje a dni są długie i można się najpełniej cieszyć tą naturą, bo jak dla mnie o to chodzi w jakichkolwiek wypadach za miasto.





#4

ziemioludek.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Polecam pobyt w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, po tygodniu wam przejdzie wydziwianie "ach gdzie by się tu wybrać... ach jak nudno,..." i inne tego typu [wulg], będziecie marzyć żeby wrócić do waszych nudnych domeczków, mieszkań, już nie będzie się wam w pupach przewracać,...

 

wulgaryzmy2.gif

TheToxic



#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum paranormalne to nie biuro podróży, proszę zgłosić się tam i opisać czego się oczekuje.

 

closed.gif








Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ciekawe, miejsca, wycieczka, propozycje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych