Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spod jakiego jesteście znaku zodiaku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#91

sclawler.
  • Postów: 26
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaki macie znak zodiaku?

Czy spełnił wam się kiedyś horoskop lub charakterystyka?

 

Skorpion

Mało czytałem horoskopów, ale żaden się nie spełnił

Charakterystyka: http://www.astrolabi...ku/258-skorpion

Pasuje tylko: Główne wady

 

Na przyszłość proszę korzysta z wyszukiwarki, albo forumowej albo bezpośrednio w Google + nasza domena. Dublowane tematy zostają przeniesione do kosza, w tym przypadku łączę ponieważ ostatni post był ponad dekadę temu, być może temat ożywi się na nowo.

TheToxic



#92

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W horoskopie podobnie jak i w budownictwie jeden parametr jest mało wart. W budownictwie ważna jest strefa geograficzna, jakie jest podłoże itd. Identycznie jest z horoskopami. 

Moim zdaniem z wadami trzeba lub powinno się zmierzyć, a nie gniewać się i zaprzeczać im lub jak inni to robią być z nich dumny - "taki/ka się urodziłem"





#93

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba nie ma osoby, której nigdy nie spełnił się horoskop. Obecie w każdej gazecie są horoskopy, w necie też, są ich tysiące. Ale nikt nie przegląda wszystkich, żeby wiedzieć czy jakiś się sprawdził. A wiele z tych horoskopów to ogólniki typu ,,twoja sytuacja finansowa się polepszy".

Poza tym horoskopy nie mają podstwawy, znaki zodiaku to tylko połączenie gwiazd na niebie. Na ludzi nie ma to wpływu.



#94

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba nie ma osoby, której nigdy nie spełnił się horoskop. Obecie w każdej gazecie są horoskopy, w necie też, są ich tysiące. Ale nikt nie przegląda wszystkich, żeby wiedzieć czy jakiś się sprawdził. A wiele z tych horoskopów to ogólniki typu ,,twoja sytuacja finansowa się polepszy".

Poza tym horoskopy nie mają podstwawy, znaki zodiaku to tylko połączenie gwiazd na niebie. Na ludzi nie ma to wpływu.

 

 

Z wartością takich horoskopów jest tak jak z zawartością zupy w barze. Niby wszystko jest ale coś jest nie teges.





#95

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj tam, oj tam! :). przez jakiś czas zarabiałem pisząc horoskopy w necie pod damskim pseudonimem . Wróżka ,##### (jaka dokładnie nie powiem, bo postać odsprzedałem następcy. i Wróżka ###### znowu nadaje :) ) Miałem  sporo wielbicielek, "oh nikt tak dobrze  mi nie opisał moją sytuację..." , "zawsze się sprawdza horoskop droga .....".  W horoskopy nie wierzę,  do pisania wystarczy odrobina inteligencji , w tym emocjonalnej , dużo empatii i świadomość że 90% osób  korzystających z wróżek itp. to osoby szukające ukojenia i uspokojenia. Zazwyczaj z jakimś problemem.  





#96

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego mają treść i wartość zupy w barze. 





#97

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lew, każdy mi mówi że pasuje jak ulał.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych