Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rosja: Policjanci wezwani do ataku "złego ducha" na syberyjskiej wsi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tata_Muminka.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A i o co się tu spinać. Forum ogólnie jest uznawane za miejsce gdzie ludzie wymieniają się poglądami. Jeden uzna za fakt, inny nie. I niech tak zostanie. Ja także twierdzę że to lipa. Brak dowodów przy tak długofalowym ,,objawieniu,, ? No bez jaj, gdyby u mnie lewitowała szafa to raczej pierwszą rzeczą, jaką bym zrobił, to myk telefon z kieszeni i filmik. No ale co ja tam mogę wiedzieć, u mnie jedynie lewituje kołdra w nocy po grochówce ;p


Użytkownik Tata_Muminka edytował ten post 13.03.2018 - 14:32

  • 2

#17

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Wszystko

Niby na co narzekam? Po prostu nie wierzę w tego typu historie na które nie ma żadnego potwierdzenia w dowodach a jedynie opowieści tej czy innej osoby. Nie krytykuję

 

Racja. Czytałem temat na telefonie i pomyliłem autorów posta, miało być raczej do tego co mu się stare newsy nie podobały. Sorry, mój błąd.

 

 Aha i uważaj jak do kogo się zwracasz. Dziękuję.

 

Tak, wiem, żeś mod. Widzę. Ale nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie. Jeden już był taki co się napinał i mu pękła. Teraz go nie ma tutaj. I dobrze. Nie naśladuj go. Nie warto. Po prostu rób swoje, jak Alucard i Toxic.

 

Wiem, że to offtop, ale chciałem wyjaśnić nieporozumienie. Więc przyjmę upo lub warna. Nic nowego :)


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 13.03.2018 - 20:11

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych