Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żołnierze wyklęci

żołnierze wyklęci łupaszka bury ogień stalin UB armia krajowa partyzanci komunizm

  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W dramatycznych sytuacjach np. wojna w ludziach budzi się zwierzęcy instynkt i myślą tylko o przetrwaniu, więc nie ma co ich oceniać skoro samemu się nie zaznało takiego piekła jak oni małolat, bo nie masz pojęcia o czym mówisz.


  • -3



#17

Cooba.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

gwałcące ruskie scierwa też są rozliczone przez ciebie?  niemieckie szmaty mordujące dla rozrywki tez sa rozliczone przez ciebie? bo wojna, bo to, bo tamto... zbrodnia to zbrodnia, małolat....


  • 0

#18

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co ty porównujesz nieliczne przypadki wśród partyzantki, do masowych gwałtów jednego narodu nad drugim...żałosna retoryka, kończę dyskusje bo te porównanie było debilne


  • 0



#19

Cooba.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja prdl... żałosne

 

Edycja: D.K.

Proszę nieco zbastować, szczególnie z językiem i wycieczkami osobistymi. Na tym forum jasno określonych zasad i bardzo proszę, byś na przyszłość się do nich stosował. Na razie tylko zestaw upomnień. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie sięgać po narzędzia o większej sile perswazji.

 

wulgaryzmy.gif

obraza.gif

spam.gif


  • 0

#20

Cooba.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do szanownej tzw. administracji : Na forum publicznym prosze mi wykazać mój wulgarny jezyk , mój spam, i obraze wobec innego forumowicza, dyskusja dawno umarła na forum Paranormalne. Żegnam ozięble

 

Uważasz że post składający się z trzech wyrazów to nie jest spam? Jaka tam jest treść przekazana, dotycząca tematu, cokolwiek ciekawego? jeszcze jeden z tych wyrazów to zakamuflowane przekleństwo. Piszesz w sposób prymitywny jakbyś był na osiedlu i gadał z kumplami i masz jeszcze jakieś pretensje. 

spam2.gif

Wszystko


Jeszcze jedno, puki mogę, wycieczki osobiste są na tym forum normalką, każdy każdemu jedzie po całości, każdy nowy temat od nowego uzytkownika, który myśli, że wszedł na odpowiednie forum i myśli sobie, że cos wrzuci, zostaje zgnojony, wyśmiany , i sprowadzony do parteru. Ludzie piszą posta i od razu zaznaczają, że nie chcą oceny, tylko dyskusji, a i tak w ciry dostają, wycieczki osobiste są wtedy normą, żenujące się zrobiło to forum, zmieńcie nazwę, bo z paranormalnych to tylko zachowanie moderów zostało

wiele rzeczy można wyrazić nawet jednym słowem, nie zrozumiałes chłopie o co mi chodziło w tych trzech słowach?... no to masz ogromny problem ze zrozumieniem wyrażonych w taki sposób emocji, mogłem emotke wstawić, ale cicho sza, wycieczka osobista

 

 

7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu, pod pojęciem którego rozumie się wypowiedzi o niskim poziomie merytorycznym, wypowiedzi lakoniczne lub jednowyrazowe, wielokrotne zamieszczanie tej samej wiadomości, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie wielkich liter, emotikon itp.

3.1 Na Forum wymagamy przestrzegania Netykiety czyli zbioru reguł poprawnego zachowania w Internecie.

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

3.8 Unikaj wypowiedzi zawierających wyłącznie lakoniczne potwierdzenie wpisu, na który odpowiadasz (np. zgadzam się, dzięki, ja też itp.).

3.5 Spam
Brak akceptacji dla wypowiedzi określanych jako spam wynika z dbałości o poziom merytoryczny dyskusji prowadzonych na Forum paranormalne.pl. Unikaj więc tworzenia postów, których treść ogranicza się do przykładowo: "Zgadzam się!", "Nie wydaje mi się.", "Mylisz się!", "I co z tego??????????????". Jeśli czujesz nieodpartą potrzebę odniesienia się do cudzej wypowiedzi, zadbaj o to, aby inni użytkownicy coś z twojego posta również wynieśli.

Wszystko


No i w porządku, wiem o co chodzi, ale powtarzam, że można do dyskusji wnieść wiele jednym nawet słowem, nawet bez słów, ale to wymaga pewnej elastyczności ze strony innych obecnych i moderujących,a takie sztywne trzymanie sie reguł "bo tak" świadczy o, no nie wiem o czym...


i poproszę o obiektywizm, jeśli chodzi o wycieczki osobiste, uzytkownik Blantinho nazwał mnie małolatem, ostrzezenia nie dostal

 

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

ostrzezenie.gif

 

Od załatwiania spraw służy opcja PW. Następny komentarz wiążę się z odpoczynkiem na 30 dni.

TheToxic


  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: żołnierze, wyklęci, łupaszka, bury, ogień, stalin, UB, armia krajowa, partyzanci, komunizm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych