Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żyjemy w Matrixie. Jestem Kasia i jestem tzw. Targeted Individual.

duchowość system kontroli new world order obcy mind control gang stalking

  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#46

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tak, zło jet brakiem dobra. Bez dobra zło, nie istnieje, lecz istnieje dobro bez zła.

 

 Hmm. Moim zdaniem, pojecie dobra i zła jest tak bardzo względne jak to tylko możliwe. Czy lew zabijający gazelę,  jest zły? Czy modliszka pożerająca swojego partnera zaraz po kopulacji jest zła?  Czym jest dobro? Czy znasz definicję?  Nawet jeżeli istniało by czyste dobro bez zła. To i tak okazało by się że niektóre rzeczy czy uczynki są lepsze a inne mniej dobre. I te inne mimo że nadal dobre zapewne nazwane zostały by złymi. analogicznie do Twojego stwierdzenia można by było powiedzieć ze może być gorąco, bez odniesienia do tego że może być zimno. jeżeli panowała by cały czas taka sama temperatura, to jak stwierdziłbyś czy jest gorąco czy zimno? Było by normalnie. Dopiero odchył w jakąś stronę dały podstawy do twierdzenia jak jest. Tak samo jest z dobrem i złem.     


  • 0



#47

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Siedzę sobie i czytam bloga kn_. 

Droga kn_:

Stacje telewizyjne posługują się tzw. "oglądalnością", żeby określić czy dany program cieszy sie popularnością a nie ankiety. W takim wypadku wystarczy telewizji argument, że program "Trudne sprawy" obejrzało 100 razy więcej widzów niż z program "Z kamerą wśród zwierząt", żeby stwierdzić, że widzowie preferują pierwszy program ponad drugim. I niestety mają rację. Paradokumenty są głupie, jednak nie zapewniają negatywnych emocji. Są bardzo proste w odbiorze, są śmieszne i przedstawiają nieskomplikowane dramaty. To jest coś łatwoprzyswajalnego i ludzie to lubią włąsnie z tego powodu. Wstyd sie przyznac, ale też kiedyś oglądałam. "Chłopaków do wzięcia" też podglądałam. Bo śmieszne.

A żeby się przekonać jakie głupoty potrafią fascynować ludzi wysarczy wejśc na fejsa i zobaczyć ile polubień ma profil programu "Warsaw Shore". Ludzie to w większości głupie zwierzęta, więc dążą do największej przyjemności najniższym kosztem. Dać im tłuste, zacukrzone i przesolone żarcie i tanią rozrykę a będę żywić się tylko tym,

 

Twoja teoria kn_ jednak totalnie do mnie nie przemawia i wolę prostsze i znacznie bardziej uniwersalne rozwiązania. Przyczyn niepowodzeń staram doszukiwac sie w sobie a nie w siłach zewnętrznych. Taki tryb postępowania też może wiele nauczyć i spowodować, że ten zły świat nie będzie nas więcej przerażał czy sprawiał większych problemów. Przyczną w tym przypadku jednak nie jest "oświecenie" a zwykła praca nad własnym charakterem, światopoglądem, słabościami i uczenie się na błędach. Chociaż "oświeceniem" też to pewnie można nazwać w pewnym sensie. Uciekanie w świat fantazji może niestety spowodować jeszcze większe problemy, bo powoduje, że nie stawiamy czoła realnym problemom i sie tylko pogrążamy w ten sposób.

 

Jeżeli nada słyszysz głosy, to poważnie wybrałabym się do specjalisty na twoim miejscu. Może to jest i fajne, zwłaszcza jak dorobiłaś sobie do tego ideologię według której słyszenie głosów w pewien sposób sprawia, że czujesz się wyjątkowo. Pomyśl jednak, że słyszenie głosów może być naprawdę objawem choroby i jeżeli tak jest, to bez leczenia może być tylko gorzej.

 

Edit: co do przemysłu muzycznego. Chyba nikogo nie zdziwię pisząc, że współczesna muzyka pop, jest jaka jest, bo się to po prostu sprzedaje. Wypromowanie nowego zespołu, wokalisty kosztuje miliony. Inwestorzy w takiej sytuacji nauczyli się nie podjemować ryzyka i inwestować w stare sprawdzone schematy, rytmy, melodie i teksty. Większośc tekstów właściwie pisze dwóch facetów na świecie i ich większośc to poprzycinane i pozmieniane teksty starych piosenek.Poza tym, jeżeli taki inwestor zainwetsuje już te miliony, to chce mieć pewność, że to w co włożył w tyle pieniędzy, faktycznie się sprzeda. Wiadomo natomiast, że ludzie bardziej lubią to, co już gdzieś widzieli albo słyszeli, bo to się łatwiej przyswaja. Piosenka za pierwszym razem może wydawać się badziewna, ale po którymś odsłuchaniu najprawdopodobniej uznamy, że jednak może być. Dlatego stacje radiowe wałkują niektóre kawałki 24 godziny na dobe.

 

Odpowiedzią na pytanie co rzadzi światem nie są istoty z czwartej gęstości tylko pieniądze.

 

edit2:

To tutaj każe się jeść, pić i załatwiać potrzeby fizjologiczne o określonych godzinach, to tutaj psychopatyczni nauczyciele mogą znęcać się nad tobą przy tablicy i sprawić, że uwierzysz, że jesteś tumanem i debilem tylko dlatego, że nie mogłeś poprawnie rozwiązać zadania po tym, jak na ciebie nakrzyczano i zrównano z ziemią.

 

 

Musiałaś mieć naprawdę traumatyczne doświadczenia. Współczuję. Ale zapewniam, że takie wydarzenia to nie norma a raczej wyjątki.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 01.03.2018 - 22:21

  • 2



#48

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problem analogii Matrixa przekłada się na symulację całej cywilizacji. Także nawet jeżeli jest ona faktem to nikt się z niej nie wyłamie. Nie odkryje Matixa i nie zacznie uświadamiać innych. Bo sam jest również symulacją. Dlatego w rzeczy samej dyskusja ta od początku nie ma sensu.


  • 0

#49

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@asbiel Nie masz racji. To zależy od tego jaki cel miałaby taka symulacja i jak bardzo byłaby zaawansowana. Skoro zakładamy, że możliwe jest stworzenie sztucznej inteligencji porównywalnej do inteligencji człowieka to w czym problem żeby umieścić taką inteligencję w symulacji i pozwolić jej dojść procesem myślowym do niezależnego wniosku, że jest symulacją? Jeśli ma ona symulować warunki panujące w prawdziwym świecie twórcy symulacji i w jego świecie też można się zastanawiać czy nie jest on symulacją, to dlaczego miałoby to być nieuwzględnione? W istocie, twórca symulacji też może żyć w symulacji, można to tak rozwijać w nieskończoność. Dyskusja ta ma sens o tyle o ile wierzy się, że na pytanie o to czy rzeczywistość jest symulacją można otrzymać empirycznie sprawdzalną odpowiedź, jak wierzy kn_, i implikuje to dla nas jakieś konsekwencje.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 03.03.2018 - 02:48

  • 0



#50

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Problem  matrixa jest problemem XXI w. i należy go potraktować bardzo poważnie. Dość ciekawie to widzi Elon Musk

 

 

Należy brać również pod uwagę to że nie żyjemy w matrixie a go tworzymy. To nasze życie stanie sie scenariuszem matrixa przyszłości.


Użytkownik ppp edytował ten post 03.03.2018 - 11:32

  • 1

#51

kn_.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba pora przestać się tutaj wypowiadać. Będę tu zaglądać, żeby sprawdzać wiadomości i będę przeglądać wątek, żeby zobaczyć, czy nie pojawiły się komentarze ludzi rzeczywiście zaciekawionych tematem, albo doświadczających tego, co ja. Ci, którzy mają zrozumieć, zrozumieją.

 

Pozdrawiam wszystkich i zainteresowanych zapraszam na bloga (link w moim profilu).

Możecie kontaktować się ze mną na mój adres mailowy, który jest widoczny na blogu :)

 

Wojna to pokój

Wolność to niewola

Ignorancja to siła


  • -2

#52

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Chyba pora przestać się tutaj wypowiadać. Będę tu zaglądać, żeby sprawdzać wiadomości i będę przeglądać wątek, żeby zobaczyć, czy nie pojawiły się komentarze ludzi rzeczywiście zaciekawionych tematem, albo doświadczających tego, co ja. Ci, którzy mają zrozumieć, zrozumieją.

A czy odpowiesz na moje pytanie stąd? Proszę uprzejmie...

Pozdrawiam wszystkich i zainteresowanych zapraszam na bloga (link w moim profilu).
Możecie kontaktować się ze mną na mój adres mailowy, który jest widoczny na blogu

Ładnie to tak reklamować blogaska na forum, i to jeszcze "na bezczela"?

Wojna to pokój
Wolność to niewola
Ignorancja to siła

Siła to ignorancja, ser to marchewka, wikicytaty to ratunek dla ałtorek.
A byłaś już w pokoju 101?

Użytkownik Urgon edytował ten post 06.03.2018 - 20:32

  • 0



#53

Darth X.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problem z systemem jest taki, że nie ma żadnych "nich", którzy go tworzą, którzy nas w nim zamknęli i odgrodzili od wielkiej Prawdy. My sami go tworzymy, bo daje nam iluzję bezpieczeństwa. A Prawda nie istnieje, albo jest tak skomplikowana, że nigdy jej nie pojmiemy, bo nasze ograniczone mózgi wciąż są bardziej dostosowane do biegania po sawannie i uciekania przed lwami, niż do fizyki kwantowej. 


  • 0

#54

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stwierdzenie, że prawda nie istnieje to paradoks - bo w takim wypadku przynajmniej to zdanie musiałoby być prawdą. Prawda istnieje i może być prostsza niż niektórzy by się spodziewali, ale nie wszystko musi być dane nam poznać. W niektóre rzeczy zawsze będzie można tylko wierzyć lub nie. W jednym zgadzam się z autorką tematu - pewniejszą drogą do odnalezienia najważniejszej prawdy, sensu egzystencji, jest raczej samorozwój i dążenie do bycia dobrym człowiekiem niż poszukiwanie oświecenia w niestworzonych teoriach naukowych i czczenie naukowców. Nauka jest w gruncie rzeczy dobra, ale jej wypaczona wersja stała się fałszywym bogiem naszych czasów.


  • 1



#55

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czym była by prawda gdyby się ją ujednolicało, nie istnieje konsensus ani ujednolicenie w przypadku prawdy. Każdy znajduje swoją prawdę, natomiast uznanie czegoś za prawdę jest consensusem wobec wielu prawd. Coś może posiadać cechy prawdopodobieństwa itd.
 

Czym jest więc matrix? 

Jeśli dzisiaj tworzymy przyszły scenariusz matriksa to dzisiejszy scenariusz tworzony był chwilę temu, jest to wielce prawdopodobne i spójne. Zawsze więc ścierają się różne scenariusze a od nas zależny który się realizuje.


  • 0



#56

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W wielu sytucjach nie można mówić że ktoś ma swoją prawdę i że jest jakiś konsensus. Jeśli dajmy na to osoba A zabiła osobę B więc prawdą jest to że zgodnie z faktami A zabił B i koniec kropka. Więc nie A nie może mieć swojej prawdy bo jest jedna prawda co do której wszyscy są zgodni. Tak samo jak powiemy że Polska leży w Europie to też będzie prawda i to obojętnie czy obywatel X sie z tym zgodzi.

Nie ma nic gorszego niż takie relatywizowanie pojęcia "prawdy" dlatego potem pojawiają się ludzie którzy głoszą bzdurne teorie choćby w przypadku medycyny czyli np. Zdania co do tego czy homeopatia działa są podzielone więc niech ludzie sami zdecydują kto ma racje bo prawda leży gdzieś pośrodku. Guzik prawda właśnie, trzeba przyjąć stanowisko zgodne z faktami i najlepszą wiedzą i nie ma dyskusji.
  • 0



#57

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

W logice Łukasiewicza istnieją trzy wartości: prawda to  prawda a fałsz to fałsz i jest trzecia wartość pomiędzy prawdą i fałszem. Ale trzecia wartość może zostać rozszerzona poprzez stopniowanie do dowolnej wartości, nie jest to już logika trójwartościowa a wielo wartościowa czyli mamy prawda, fałsz, 0,XXX prawdy, 0,YYY prawdy, i.t.d.

Wydaje się że współczesny świat zaczyna posługiwać się logiką trójwartościową:

mężczyzna, xxx, kobieta

winny, podejrzany, niewinny

zdrowy, mogący być nosicielem  choroby, chory

...


  • 0

#58

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W wielu sytucjach nie można mówić że ktoś ma swoją prawdę i że jest jakiś konsensus. Jeśli dajmy na to osoba A zabiła osobę B więc prawdą jest to że zgodnie z faktami A zabił B i koniec kropka. Więc nie A nie może mieć swojej prawdy bo jest jedna prawda co do której wszyscy są zgodni. Tak samo jak powiemy że Polska leży w Europie to też będzie prawda i to obojętnie czy obywatel X sie z tym zgodzi.

Nie ma nic gorszego niż takie relatywizowanie pojęcia "prawdy" dlatego potem pojawiają się ludzie którzy głoszą bzdurne teorie choćby w przypadku medycyny czyli np. Zdania co do tego czy homeopatia działa są podzielone więc niech ludzie sami zdecydują kto ma racje bo prawda leży gdzieś pośrodku. Guzik prawda właśnie, trzeba przyjąć stanowisko zgodne z faktami i najlepszą wiedzą i nie ma dyskusji.

 

 

Powyższej piszesz o sytuacji w której ważne są fakty i je się powinno przywołać, i na nich buduje się opinię. Faktu nie rozważa się pod względem subiektywnym lub obiektywnym ponieważ jest to domeną prawdy. ponieważ prawda bywa subiektywna lub obiektywna. Fakt natomiast oparty jest wyłącznie na materiale dowodowym.
 

Zwróć uwagę, że pisałam o różnych postawach w podejściu do prawdy jako zagadnienia, a nie o niej samej, podobnie jak nie zajęłam stanowiska polegającego na ocenie osób reprezentujących obydwa sposoby jej poszukiwania, nie zaznaczyłam  jaką opcje preferuję ani nie pozwoliłam sobie na ocenę powyższych sposobów, ponieważ nie podlegają moim zdaniem ocenie.
Poza tym, poza dyskusją jest, moim zdaniem, ocenianie poziomu bredni adwersarza, jest to moim zdaniem mało merytorycznym sposobem prowadzenia dyskusji.


  • 0



#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,Faktu nie rozważa się pod względem subiektywnym lub obiektywnym ponieważ jest to domeną prawdy. "

Fakty rozważa się pod względem subiektywnym, a tym bardziej obiektywnym. Na przykład taki fakt ,, żona zabiła męża" można rozważać. Dlaczego to zrobiła, czy nie mogła wytrzymać przemocy fizycznej, czy miała zaburzenia psychiczne i myślała że jej mąż jest diabłem?
  • 0



#60

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej ocenie osoba która założyła ten wątek to prawdopodobnie (jednak nie mam pewności na 100%) osoba, której celem jest dyskredytowanie
ludzi dotkniętych gang/global stalkingiem oraz wprowadzanie dezinformacji. To co napisała tamta osoba jest za bardzo zagmatwane.
TI i Gang Stalking (którego doświadczyłem i jest w 100% prawdą) dokładnie opisałem tutaj:

www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/bezplatne-porady-prawne-forum-prawne/gang-stalking-czyli-nekanie-przez-sluzby-broniace-ludzi-przy-korycie,3814598/

Opisane tam jest nękanie przez służby (próba zastraszenia), aby "niewygodna" prawa nie wyszła na jaw.
Opisałem w tym dokumencie działania służb spec., które bronią ludzi przy korycie.
Dołączony jest tam dokument, który został wysłany do Zakładu Karnego w Kielcach.

Nikt mnie nie może o nic oskarżyć, bo opisuję prawdę i mechanizmy jakie się kryją za służbami, które współpracują z niektórymi funkcjonariuszami Policji, SW itp. Gdyby to nie była prawda już by mnie pozwali - tym bardziej, że w dokumencie są moje dane osobowe. Dokument przez przypadek trafił do niektórych gazet w Polsce i do niektórych instytucji państwowych.

 

 

Dyrektor
Zakładu Karnego
w Kielcach
Jak wskazał Trybunał Konstytucyjny w wyroku z 12 maja 2008 r. (sygn.: SK 43/05) „w każdym państwie o ustroju demokratycznym osoba publiczna musi liczyć się z tym, że jej poczynania znajdują się pod bacznym oglądem opinii publicznej, czego naturalną konsekwencją są pojawiające się wypowiedzi krytyczne".
Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.
"(...)Nawiązując do rozmowy z czerwca 2016 wyjaśniam, iż byłem podsłuchiwany i nękany przez Służby Specjalne i ich pachołków (tzw. Gang Stalking) od połowy 2014 do połowy 2017 tj. 3 lata (z różnymi przerwami i intensywnością) (mają swoich biegłych sądowych, lekarzy itp.), które bronią ludzi „przy korycie” (m.in. przed dyskredytacją i prawdą, której się obawiają) wraz z niektórymi funkcjonariuszami Policji z wydz. prewencji KMP w Kielcach oraz KMP w Krakowie, dlatego, że powiedziałem prawdę w prywatnej rozmowie koledze z pracy o tym, jak mój kuzyn spotkał się około 2009 roku z jakąś panią psycholog (będę miły i nie napiszę skąd) poznaną przez internet (pokazał mi nawet jej zdjęcie). Komuś w Z.K. w Kielcach ta prawda się nie spodobała.(...)"
"(...) „gang stalking” tj. nękanie psychiczne, wpływanie na decyzje lekarzy i wyniki badań lekarskich, podsłuchiwanie, próby wjechania samochodem na ulicy, wyzywanie mnie przez podstawione osoby, straszenie śmiercią (...)"


Inny dowód istnienia global/gang stalkingu:

https://4programmers..._byc_terrorysta

 

NWO, Global Stalking i Gang Stalking czyli nowy "porządek" światowy... (nowe światowe państwo "policyjne" broniące ludzi przy korycie)

# Uwagi o różnych próbach prześladowania WikiLeaks i osób związanych z tym serwisem

    wszczęcie przez rząd USA śledztw "kryminalnych" przeciwko J. A. i i innym
    'Espionage Act' można użyć jako narzędzie do walki z dziennikarzami
    torturowanie podejrzanych zwane "przesłuchiwaniem"
    cenzura dostawców internetu
    szantażowanie i zastraszanie instytucji akademickich oraz pracowników z sektora publicznego
    globalna cenzura finansowa i blokada bankowa - podważanie wolności ekonomicznej jednostek
    tworzenie sztucznych "problemów" z kontami w instytucjach bankowych (uprzykrzanie życia przez bank - forma globalnego nękania)
    prześladowanie (globalne nękanie) J. Appelbauma i J. Zimmermanna - zatrzymywanie, przeszukiwanie, przesłuchiwanie podczas wyjazdów za granicę
    prześladowanie (globalne nękanie) prawników i dziennikarzy związanych z WikiLeaks
    przejmowanie elektronicznych rejestrów bez nakazu (nazwiska, korespondencja, adresy, nt. telefonów, nr. kont bankowych)

Źródło:
Julian Assange i in. - Cypherpunks (Helion 2013) - str. 19~26


Użytkownik luk3Z edytował ten post 06.11.2018 - 19:42

  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: duchowość, system kontroli, new world order, obcy, mind control, gang stalking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych