Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 dziwne historyjki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mam dla Was 3 dziwne histroryjki. Nie zwracajcie uwagi, że są wzięte ze strony, która ma raczej charakter humorystyczny i zabawny oraz żartobliwy. Potraktujcie je na serio, proszę i jako prawdziwe bo wg mnie takowymi są mimo, że są tam umieszczone i naprawdę są z tematyki naszego forum.

  •  
  • - ,,Dziwny traf chcial zebym akurat dzisiaj przeczytal wasze komentarze, akurat dzien po podobnej historii. Mieszkam w malej miejscowosci na mazowszu, miedzy przasnyszem a pultuskiem. Mieszkam na parterze w bloku i mam malego psa, ratlerka. Bardzo fajny piesek, madry i wogole cacy.
    Wczoraj lezalem sobie na lozku i ogladalem telewizje okolo godz 19 i siedzial ze mna wlasnie ten moj pies. W pewnej chwili gdy przelaczylem kanal i glosnosc mi sie rozregulowala pies zerwal sie i pobiegl do pokoju obok szczekajac na firanke w oknie. szczekal tak 15 min stojac na podlodze co wyklucza mozliwosc ze kogos zauwazyl za oknem. Patrzyl sie w ta firanke i szczekal. Niezawrocilem duzej uwagi na to zdarzenie.
    Chwile pozniej wrocila moja mama z pracy i zaczela mnie ochrzaniac ze minela wlasnie dzisiaj 21 rocznica smierci jej brata a nieposzedlem na grob. dodam ze nigdy o nim nieslyszalem i zaczelem z mama rozmowe. okazalo sie ze wujek powiesil sie w piwnicy tego samego bloku. piwnica znajduje sie centralnie pod oknem pokoiku w ktorym szczekal na firanke moj pies....''
  • - ,,Pewnego razu poszedłem na dyskotekę, a że byłem na wsi u znajomego to pożyczyłem sobie skuterek . Poznałam tam super laskę bawiliśmy się całą noc. Po zakończonej imprezie przejeżdżaliśmy koło cmentarza,przed jej domem zorientowałam się że dziewczyny ze mną nie mam tak samo mojej kurtki która była okryta. Gdy zapukałam do drzwi jej rodzice mi otworzyli i okazało się że ta dziewczyna nie żyje od 2lat. Zabrali mnie na cmentarz na jej grób. Na jej pomniku wisiała moja kurtka, chciałem ja wziąć , gdy ją ściągałem z pomnika ukazał mi się duch tej dziewczyny który powiedział
    "zostaw ! będzie mi cieplej w zaświatach"tak się przeraziłem że od tej pory nie chodzę na wiejskie imprezy i na cmentarze ; ) Pozdrawiam''
  • - ,,Historia uslyszana od znajomej: Dawno temu, jakies 25 lat odbywalo sie wesele. W pewnym momencie na sale wszedl mezczyzna nikomu nieznany. Ubrany w dlugi czarny plaszcz. Podszedl do stolu, wybral najbardziej czerwone jablko, ugryzl i powiedzial na cala sale: TO MALZENSTWO WYDA OWOC, LECZ NIE BEDZIE PATRZEC JAK DOJRZEWA. Po okolo roku urodzil sie syn, 2 miesiace pozniej rodzice zgineli w wypadku samochodowym."

Regulamin 7.10, kasacja linków.

TheToxic





#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsze to zwykła nadinterpretacja, reszta to typowe historyjki do opowiadania w nocy przy ognisku. Zmyślone oczywiście.



#3

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeciez takie bujdy sobie mozna wymyslac masowo chocby codziennie.



#4

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piewsza historia juz jest absurdalna. Mama ochrzania dziecko, ze nie poszlo na grob wujka, o ono nawet nie wiedzialo o jego istnieniu xD. Skoro sie powiesil w piwnicy pod pokojem to pies powinien szczekac do podlogi a nie firanki. Dwoch pozostalych nawet nie bede komentowal.

Konrad, Twoje posty sa tak glupie, ze az smieszne. A ze smiech to zdrowie, to mozna naciagnac, ze spelniasz jakas pozytywna role.

#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie przeniosłam temat do Hydeparku bo w dziale "Niewyjaśnione zjawiska" w ogóle tego nie widziałam. Teraz zastanawiam się czy bardziej by nie pasował w Creepypastach.





#6

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem, w jakim stopniu miały by być żartobliwe czy też potraktowane łagodnie skoro w ogóle nie są nawet ciekawe? 
Są to najbardziej pospolie historie które słyszy się zawsze od babki na wsi czy też młodsze społeczeństwo na wycieczkach.

Jak dla mnie wszystko jest zmyślone, a co do pierwszego zgadzam się ze zdaniami że jest to nadinterprentacja.



#7

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykam

closed.gif







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych