Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2017!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

.
  • 6



#2

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pięć minut do rozpoczęcia gali

Wśród tłumów przewalających się wokół głównej auli słychać pewne poruszenie, które błyskawicznie zamienia się w spore dość zamieszanie. Pojawia się nagły gwar, tu i ówdzie padają pojedyncze słowa nacechowane paniką... "zamach!", "ZAMACH!"... "AAAAAAA, ZAMAAAACH!!!!!"

Zamach?

Tutaj?

Na naszej gali?

No ale że jak?

Szaleju się najedli, czy co?
  • 1



#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwie minuty do rozpoczęcia gali.

... szum krótkofalówek...
... nerwowe bieganie...
... słucham?... tak... aha... na pewno? ... aha... jak to, co zrobić?... wlepić warna i tydzień areszt... znaczy urlopu.

Szanowni Państwo, proszę o spokój.
Halo, czy ktoś mnie słyszy? Halo, proszę o uwagę... tak, tutaj jestem! Mówię do Was ze sceny... Halo!

Ech... nie ma wyjścia, trzeba będzie zastosować bardziej radykalne środki.


No, teraz lepiej :szczerb:

Chciałam wszystkich Państwa uspokoić, nie ma mowy o żadnym zamachu, czy też innego rodzaju zagrożeniu. To zwykłe nieporozumienie. Po prostu jeden z użytkowników, tych co mają w zwyczaju wszystko robić na ostatni moment, wskoczył do taksówki z okrzykiem "NIECH MNIE PAN WYSADZI NA GALI!"

Ktoś to usłyszał, rozpuścił plotkę i się narobiło... ale pora wrócić już do standardowego harmonogramu, jako że lada moment wybije już godzina 20:00!
  • 1



#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Godzina 20:00

Zaczynamy od tradycyjnego wprowadzenia, jak co roku:


Światła gasną. Na auli zapada cisza przerywana tylko szelestem opakowań po chipsach... ŻE CO? NA WYŻERKĘ BĘDZIE CZAS PO... A, to tylko kot wlazł do foliowego woreczka i pędzi do kuchni, bo już tam kucharz na niego czeka. W końcu nie od dziś wiadomo, że koty są wspaniałe, ale trzeba długo dusić pod przykryciem. Cóż, w takim przypadku kajam się za niecne podejrzenia skierowane w stronę użytkowników paranormalne.pl -- a przecież nie od dziś wiadomo, że to właśnie oni są śmietanką polskiego Internetu. Dobrze, starczy tego podlizywania się. Zaczynamy.

laser.gif


Witam serdecznie wszystkich na kolejnej gali rozdania nagród w znanym i cenionym konkursie o nazwie Złote Szaraki, edycja 2017!

<z sali dobiega rytmiczne SZA-RA-KI! SZA-RA-KI! SZA-RA-KI!>

Tak, oczywiście, też się cieszę, że wszystkich Państwa widzę. Użytkowników, Użytkowników+, Zasłużonych, Moderatorów, Super Moderatorów, Redaktorów, Tłumaczy, Nowicjuszy i Zbanowanych. Zaraz przy samej scenie na podwyższeniu są także specjalne miejsca dla Weteranów, których także widzę całe mnóstwo. I nieprawdą są pogłoski, że miejsca przy samej scenie dla Weteranów służą głównie ku temu, żeby mogli oni lepiej widzieć, co się dzieje, bo w zeszłym roku podobno niektórzy Weterani nie dostrzegli, że w ogóle jakaś scena była. Wcale że nie, na zeszłorocznej gali nie było jeszcze rangi Weteran!

... ale mam sygnał od reżysera... tak... nie, nieprawda, nie zapomniałam <foch>

Właśnie usiłują mi wmówić, że wymieniając grupy pominęłam jedną -- ale nie zapomniałam, bo jakby mi nie przerwano, przeszłabym płynnie dalej. Ale oczywiście ktoś musiał się wtrącić. Zrobię z tym porządek po zakończeniu gali.

kurak.jpg


A wracając do głównego wątku, chciałam zaprezentować Państwu naszych dzisiejszych konferansjerów. Dziś galę dla Państwa poprowadzą znani i lubiani z wielu poprzednich edycji (w kolejności alfabetycznej):

orzel.gif
Aquila
(świeżo po opuszczeniu naszego specjalistycznego spa, rześki i gotowy)!




mucha.gif
Edward IV Groźny
(dumny ze swej ksywki "Mucha")!




rednacz.gif
Staniq
(to właśnie ta rzekomo pominięta grupa -- Redaktor Naczelny, z każdej kieszeni wystaje mu zwinięty w rulonik artykuł. Lub cygaro. W tym świetle nie widać dokładnie.)!



Oczywiście zanim przejdziemy do clou programu chciałam tradycyjnie wspomnieć o dwóch osobach, bez których nie odbyłaby się żadna z dotychczasowych gali, ani w ogóle ani jedna edycja samego konkursu -- proszę Państwa, proszę o aplauz dla "ojców założycieli" Złotych Szaraków, którymi są Aquila oraz Yaw!

brawa.gif


... momencik, znów jakieś uwagi od reżysera mam na słuchawkach... eee... ale że jak?... naprawdę mam to zrobić?... a gdzie dla nas na scenie?... tak, to skandal, że o nas zapomniano... teraz to się wypchajcie...

Proszę Państwa, czeka na Was mała niespodzianka -- proszę siegnąć pod fotele. Tak, właśnie o tym mowa. Taki skromny, tradycyjny poczęstunek dla każdego z użytkowników!

kot.gif


Widzę niewielkie rozprężenie w szeregach konferansjerów, pora więc przejść do konkretów. Otóż uprzejmie informuję, że

OTWIERAM GALĘ ROZDANIA ZŁOTYCH SZARAKÓW 2017!


Dobrze, dobrze, już idę! Ale zanim pójdę, jeszcze zwyczajowy suchar na rozluźnienie atmosfery:

Co mówi obcy do dystrybutora na stacji paliw?
"Nie dłub w uchu, jak do Ciebie mówię!"


Ha-ha-ha... i tym akcentem oddaję mikrofon w ręce naszego oswojonego centuriona, który zbliżając się powolnym krokiem w snop światła całkowicie mnie oślepił refleksami świetlnymi od wypolerowanej zbroi. Aquilo, czyń proszę honory!
  • 3



#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, wspaniała publiczności! Witaj, droga DK!

 

Jestem niezwykle zaszczycony tym, że mogę po raz kolejny uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu! Chciałbym podziękować naszej pani Admin za urządzenie kolejnej gali oraz naszemu koledze Yawowi za pomysł i „rozkręcenie” tej historycznej imprezy.

 

Ponieważ nie inaczej, mili Państwo - oto znów nadszedł czas by najważniejszymi nagrodami świata paranormalnego - statuetkami  ZŁOTYCH SZARAKÓW – nagrodzić najwybitniejszych z wybitnych. Sala pęka w szwach a na widowni tradycyjnie zasiadła cała najprawdziwsza crème de la crème świata paranauki i sceptycyzmu stosowanego! Nie zabrakło nawet płaskoziemców, którzy z trudem, na podstawie błędnych przecież map, zjechali jednak z całej kuli ziemskiej by tu z nami świętować i przeżywać te emocje na żywo. Nie pozostaje nam nic innego jak entuzjastycznie rzucić się na głębię i zanurzyć w tej wspaniałej atmosferze!

 

 

giphy.gif

 

 

Czas dowiedzieć się kto w tym roku otrzyma statuetkę Najlepszego Sceptyka. Przejdźmy do rozdania nagród, gdyż właśnie przyniesiono mi kopertę. Otwieram ją dystyngowanie, nie za szybko, lecz i nie za wolno, podtrzymując napięcie.

 

Trzecie miejsce przypada dziś… Urgonowi! Gratuluję!

Drugie miejsce zajął Zaciekawiony – brawa!

Natomiast statuetka trafi do… WSZYSTKO! Czy ktoś naprawdę był co do tego sceptyczny? Owacja na stojąco, Kamil Stoch może tylko zazdrościć!

 

sceptyk.jpg

 


  • 0



#6

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halo Halo! a bilety!


  • 0



#7

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zamach!!


  • 1

#8

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę państwa, to jest ustawione. 


  • 0



#9

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halo Halo! a bilety!


Wszystko za bardzo się przejął rolą świeżego moderatora, bo właśnie sprawdza wszystkim bilety, zamiast wyjść na scenę :)
  • 0



#10

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żądam zwrotu pieniędzy!


  • 0

#11

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, tak, tak i jeszcze raz tak. Brawo dla zwycięzców i dla zdobywców miejsc "na pudle". W tym roku będziecie mieć jeszcze lepszą okazję, by mocniej przycisnąć wszystko - a może do najlepszej trójki doskoczy jeszcze ktoś inny? W każdym razie w tym roku w tej kategorii Wszystko bierze wszystko :)
Dziękuję Aquilo za jak zwykle perfekcyjne przygotowanie do konferansjerki! Zobaczmy na ściągawce, co tam mamy dalej... kto teraz wręcza kolejną nagrodę? No już, proszę się nie ociągać, bo mamy spóźnienie! NO!?

... o żesz ty w dzioba. Przecież teraz moja kolej.
  • 0



#12

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klaus .Jak chcesz to naleję Ci bimbru . Świetny przepis od kanadyjskich strażaków.


  • 1



#13

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pora na kolejną kategorię. Cieszę się, że to właśnie mnie przypadł zaszczyt jej wręczania, bo osobiście uważam ją za ważną. Nawet bardzo.

Złoty Szarak za największy wkład w forum

Tutaj rywalizacja była dosyć zacięta do samego końca -- zacznijmy więc od trzeciej pozycji.

Ex aequo na trzecim miejscu z wynikiem 9 punktów uplasowali się Endinajla oraz noxili.

... napięcie rośnie...

Druga pozycja, zatem można to ująć jako srebrny medal, przypadł Nickowi, który łącznie zdobył 25 punktów. I trudno się dziwić, zważywszy na liczbę artykułów i innych ciekawostek, jakie mogli Państwo dzięki naszemu laureatowi przeczytać w zeszłym roku!

Ale pierwsza pozycja raczej nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Przypomnę tylko niezwykle ciekawe konkursy oraz wspaniałe nagrody rzeczowe - książki, czy też kalendarze lub długopisy z logo paranormalne.pl. Z pewnością wszyscy już doskonale wiecie, do kogo trafia w tym roku statuetka za największy wkład w forum. Dla formalności wspomnę tylko, że do pierwszego miejsca trzeba było zdobyć 30 punktów.
 

Złotego Szaraka za największy wkład w forum zdobyła The Toxic!


wklad.jpg


A ja w tym miejscu chciałam także bardzo gorąco podziękować zwyciężczyni -- bo pewnie Państwo nie wiecie, ale wszystkie te wspaniałości to wyłącznie jej własna zasługa oraz inicjatywa -- a także złożyć w pełni zasłużone gratulacje na ręce Nicka oraz noxiliego!
 

owacja.gif


  • 1



#14

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Klaus .Jak chcesz to naleję Ci bimbru . Świetny przepis od kanadyjskich strażaków.

O tak, dawaj przyjacielu po maluszku.


  • 1

#15

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klaus .Jak chcesz to naleję Ci bimbru . Świetny przepis od kanadyjskich strażaków.

O tak, dawaj przyjacielu po maluszku.

 

Pewnie, a potem tak będziecie się przemieszczać w stronę czekającej po gali wielkiej wyżerki, hę?

 

 

misiek.gif


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych