Skocz do zawartości


Zdjęcie

13 najbardziej przerażających rzeczy, które dzieci powiedziały swoim rodzicom.


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieci to małe aniołki z dużymi oczkami, rumieńcami i lokami. No właśnie, czy aby na pewno tak jest zawsze? Każdy rodzic wie, że pociechy mogą pokazać pazurki i niekiedy to, co mówią może być nie tylko dziwne, co przerażające. Oto kilka przykładów na to, że dzieci mogą doprowadzić do ciarek na całym ciele.

 

1.
„Moja najlepsza przyjaciółka zmarła, kiedy byłam w ciąży. Gdy moja córka miała trzy latka, miała taki okres, że biegała i śmiała się tak, jakby się z kimś bawiła. Gdy spytałam ją, dlaczego tak robi, ona odpowiedziała, że ciocia Lena się z nią wygłupia”

 

                                  Untitled.png

                                  I'm scheming... fot/Juhan Sonin

 

2.
„Kiedy moje dziecko miało cztery lata, oglądaliśmy film dokumentalny o Titanicu. Pokazano nagle rekonstrukcję kotłowni. Moja córka wskazała na ekran i powiedziała: „To nieprawda. Kotły były po drugiej stronie i byłam tam. I właśnie przez to nie lubię wody”. Cała rodzina zamarła”

 

3.
„Mój syn powiedział mi kiedyś bardzo przyjaznym głosem, żebym się nie martwiła, bo on nigdy by mnie nie zabił”

 

                                  Untitled1.png

                                  William fot/Stuart Richards

 

4.
„Kiedy mój brat był mały, zachowywał się tak, jakby cały czas słyszał jakieś głosy i rozmawiał z nimi. Raz moja matka słyszała, jak mówi: Nie mogę go zabić, przecież to mój ojciec. Mam tylko jednego!”. Do tej pory nie wiemy, co to mogło być”

 

5.
„Kiedy mój syn był mały, wspiął się na nasze łóżko i zaczął płakać. Gdy go zapytaliśmy, co się stało, on powiedział, że gruby pan z dziurą w głowie cały czas próbuje otworzyć jego okno”

 

                                   Untitled2.png

                                   No compromising fot/Lance Neilson

 

6.
„Córka pomagała mi przy doborze ubrań. Stanęłyśmy przy otwartej szafie, gdy ona nagle zaczęła się śmiać. Gdy o to zapytałam, powiedziała, że rozbawił ją pan z szyją węża. Powoli rozejrzałam się po pokoju, ale nic nie widziałam. Cały czas się zastanawiam, czy ktoś się nie powiesił u nas w domu”

 

                                   Untitled3.png

                                   Little Miss Dr. Evil  fot/Brown Zelip

 

7.
„Tego dnia za bardzo przesadziłam ze słońcem i zaczęła schodzić mi skóra. Moja córka zbierała ją do szklanki. Zdziwiło mnie jej zachowanie i zapytałam po co to robi. Ona odparła, że kiedy umrę, będzie mogła zrobić sobie z mojej skóry maskę, a dzięki temu zapamięta mnie na zawsze”

 

                                   Untitled4.png

                                   Dark, Evil Josh  fot/delta407

 

8.
„Mojego męża nie było w domu, dlatego pozwoliłem 3-letniemu synkowi spać ze mną w łóżku. Była cisza, gdy nagle zaczął mówić: „W końcu Cię mam i będę mógł Cię zjeść i zrobić, co tylko będę chciał”. Byłam w lekkim szoku”

 

9.
„Mój mały brat miał niewidzialnego przyjaciela z rodziną. Nazywał się Roger i miał żonę i 9 dzieci. Przez trzy lata mieszkał pod naszym stolikiem w dużym pokoju. Pewnego dnia całkiem spokojnie mój brat poinformował, że Rogera nie ma już z nami, ponieważ zabił swoją rodzinę i siebie”

 

                                    Untitled5.png

                                    Arttu watching TV  fot/Visa Kopu

 

10.
„Mój syn, który miał trzy lata, pewnego ranka przyszedł dość senny na śniadanie. Kiedy zapytałem go, czy się nie wyspał, on całkiem spokojnie powiedział, że nie mógł usnąć, bo dziadek Bernd szczypał go w stopy. Mój ojciec, dziadek Bernd, zmarł osiem lat temu, na długo przed urodzeniem mojego syna. A co jest najstraszniejsze w tym wszystkim to fakt, że właśnie w ten sposób budził mnie i brata. Moje dziecko nie mogło o tym wiedzieć”

 

                                     Untitled6.png

                                     Thinking about mum  fot/Jason

 

11.
„Od momentu, gdy mój syn skończył 3 latka, zaczął opowiadać historie o przerażającym człowieku, który mieszkał w sypialni moich rodziców. Zwierzył mi się z tego po wizycie u dziadków. Zapytałem zaciekawiony, jak wygląda ten mężczyzna. Na co mój syn powiedział, że ciężko stwierdzić, bo on nie ma twarzy”

 

                                     Untitled7.png

                                     yukichi  fot/kanonn

 

12.
„Kiedy kładłem spać mojego 2-letniego synka, powiedział do mnie: „Żegnaj tatusiu”. Ja sprostowałem, że się nie mówi ‚żegnaj’, a używa się zwrotu ‚dobranoc’. Mój synek spojrzał mi w oczy i powiedział: „Nie, tym razem będzie żegnaj”. Dreszcz przeszedł mi po ciele”

 

13.
„Mój syn powiedział mi kiedyś: „Mamo, kocham Cię tak bardzo, że chcę odciąć Ci głowę, aby nosić ją ze sobą. Zawsze będę mógł spojrzeć na Ciebie, gdy będę chciał”. No cóż, to było naprawdę straszne”

 

                                        Untitled8.png

                                        Nathan at marina bay  fot/Philippe Put

 

Czy możliwe, że potwierdza się to, co mówią starsze osoby, że dzieci widzą zmarłych? Czy mieliście podobne doświadczenia i chcecie się nimi podzielić?

 

popularne.png

 

Ode mnie:

Osobiście nigdy nie doświadczyłem podobnych zdarzeń jako dziecko (a przynajmniej ich nie pamiętam), jak również moje dzieci nie powiedziały mi o podobnych zdarzeniach. Z duchami nigdy się nie spotkałem i w duchy nie wierzę (na pewno do momentu, póki się z nimi nie spotkam). Niemniej, zjawisko ciekawe i warte osobnego potraktowania.





#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

12.
„Kiedy kładłem spać mojego 2-letniego synka, powiedział do mnie: „Żegnaj tatusiu”. Ja sprostowałem, że się nie mówi ‚żegnaj’, a używa się zwrotu ‚dobranoc’. Mój synek spojrzał mi w oczy i powiedział: „Nie, tym razem będzie żegnaj”. Dreszcz przeszedł mi po ciele”

 

 

A czy nie było czasem tak że następnego dnia na wycieraczce przed drzwiami znaleziono martwego listonosza?  :szczerb:


  • 4



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Były już te historyjki wrzucone na forum w innym temacie.

http://www.paranorma...ci/?hl=straszni

Pewnie większość z tych opowiastek jest zmyślona w całości albo podkoloryzowana żeby straszniej to wyglądało.
  • 0



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie były "te" historyjki tylko inne. Niestety wyszukiwarka mnie nie lubi, tak jak wujek google, bo nie raczyli nic pokazać podobnego. Teraz pokazują. 

 

Niewiarygodne...





#5

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdecydowana większość przypadków to po prostu dziecięca wybujała wyobraźnia i wydaje się, że im dziecko inteligentniejsze, bystrzejsze, tym dziwniejsze rzeczy potrafią przychodzić mu do wciąż nieświadomej świata, niewinnej głowy. Czasem wynikają po prostu z tego, że w tej niewinnej nieświadomości pewnych rzeczy albo nie rozumie, albo rozumie inaczej niż człowiek dorosły, czasem z pewnych zaburzeń, które z wiekiem przechodzą (lub nie). W każdym razie zabawy w formie odgrywania niestworzonych scenariuszy i wyobrażania sobie niestworzonych rzeczy są u dzieci powszechne, a szczegóły świadczą z reguły tylko o ich pomysłowości. Moim zdaniem sprawa stałaby się warta uwagi dopiero w przypadku gdy dziecko byłoby w stanie opowiadać ze szczegółami o rzeczach o których faktycznie nie miałoby prawa się znikąd dowiedzieć w "normalny" sposób.


  • 0



#6

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już parę ładnych latek temu, kiedy moja chrześnica była jeszcze około 4-5-letnim brzdącem (dziś ma 17 lat) podczas samotnej zabawy zaczęła z kimś rozmawiać. Na początku nie wzbudzało to naszej ciekawości, bo wiadomo - jak to dziecko podczas zabawy może do siebie mówić. Po jakimś czasie jednak zaczęliśmy się zastanawiać z kim to ona tak ,,namiętnie'' dyskutuje. Kiedy kuzynka (jej matka) zapytała o to Angelikę, ta odpowiedziała, że widzi starego pana i panią. Nikt jakoś szczególnie nie zaprzątał sobie tym głowy, ale któregoś razu kuzynka znów podpytała wiedziona ciekawością, jak ów stary pan i pani wyglądają. Mała powiedziała tylko, że ,,ta pani wyciąga zęby''. Tak to określiła. Kuzynka zaczęła podejrzewać, że córka widzi zmarłych pradziadków, którzy zmarli kilka lat przed narodzinami Angeliki. Gdyby się uprzeć i stanowczo twierdzić, że właśnie ich widziała, należałoby dodać, że jej prababcia za życia bardzo często wyciągała swoją protezę zębową i chodziła bez zębów.

Dodam tylko, że mała była bardzo zdziwiona, że nikt inny nie widzi starszej pary. Wszystko ustało tak nagle, jak się pojawiło, a Angelika zdawała się jakby nie pamiętać o tych widzeniach.


  • 2

#7

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ot taka historia. Moja córka, gdy ktoś do nas przychodzi zawsze na widok gościa rzuca wszystko i leci się do mnie przytulić. Obserwuje gościa przez pewien czas z moich kolan po czym już pewniejsza zaczyna go zagadywać, łapie za ręke i ciągnie do swojego kącika z zabawkami. Ostatnio kilka razy mieliśmy z mężem taką sytuacę,że wieczorem córa nagle rzuciła wszystko, przybiegła do nas na kolana by po krótkiej chwili z nich zejść, wyciągnąć rączkę w zapraszającym geście i powiedzieć "choć" do kogoś lub czegoś. Potem zagaduje coś po swojemu, bo na razie potrafi tylko pojedyńcze słowa i śmieje się jakby się z kimś bawiła. W styczniu zmarł jej pradziadek. Możliwe że nic nie widzi, ale mi się za każdym razem przypominają właśnie te wszystkie historie bardziej lub mniej prawdziwe. W sumie może dobrze że jeszcze nie mówi... Wole nie wiedzieć :D

Użytkownik Naaveth edytował ten post 21.02.2018 - 09:46

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych