Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znakomity aktor WOJCIECH POKORA NIE ŻYJE!!! :( :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jak wiecie dziś nad ranem (4.02.18) ZMARŁ WOJCIECH POKORA!!!!! :( To był tak znakomity aktor, że moim zdaniem trzeba Go i na naszym forum uczcić. Piszcie tu wszystko co Nim myślicie, jak Go pamiętacie, które filmy/role Jego najbardziej zapamiętaliście, no wszystko co Wam o Nim ślina na palce i klawiatury przyniesie. Odpoczywaj w Pokoju, RIP Wojciechu Pokora ;( :(


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 04.02.2018 - 22:31




#2

Duszkanna.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie niezapomniana rola Marysi w "Poszukiwany poszukiwana"... Chociaż on sam podobno za tą rolą i filmem nie przepadał 😞

#3

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Konrad

Ty napisałeś początkowo temat o śmierci Pokory w Zjawiskach niewyjaśnionych? A czemu nie powątpiewasz w jego śmierć, tak jak w przypadku Elvisa czy Jacksona? Nie uważasz, że pan Wojciech żyje i sfingował swoją śmierć, żeby mieć spokój od fanów na stare lata? Byłeś na pogrzebie, widziałeś otwartą trumnę?



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to nie bardzo go znałem z tego w czym grał. Wiem że kiedyś leciał ten film "poszukiwany..." ale nie nie jest komedia za którą przepadam. Kiedy zmarł Perepeczko to pamiętałem go z roli Janosika i w 13 posterunku, gdy umarł Pyrkosz to tak samo skojarzyłem filmy czy seriale w w których występował. penie śp.Pokora był świetnym aktorem ale nie z mojej bajki. 





#5

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie lubię go za 3 role: von Nogaya z C.K.Dezerterów, teścia Krawczyka w Miodowych latach. i pustelnika Scholastyka w "Diabelskich Igraszkach". 





#6

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam go tylko z "Poszukiwany, Poszukiwana" i z Miodowych Lat. Film fajny, serial fajny, aktor z niego był w porządku chyba.

#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Marysiu, Pan mówi" Hahahahhahha najlepszy tekst z filmu Poszukiwany Poszukiwana. Uwielbiam Pokorę, a najbardziej chyba w Alternatywach 4 jako docent myśliwy ze swą strzelbą i psem Teodorem, wazelina dozorcy Anioła - oj dużo mi śmiechu przyniósł ten kultowy serial. Ach, chylę czoło ponieważ to wielki aktor i honor jak najbardziej mu się należy. Niech mu ziemia lekką będzie.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych