Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witajcie

powitanie nowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

A Silhouette In The Dark.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim,

 

Nie znalazłem jakiegoś zbiorowego wątku do powitań, więc stwierdziłem, że chyba muszę zaSPAMować i przywitać się w ten sposób. Z góry przepraszam, jeżeli jednak okazało się, że przeoczyłem takowy. 

 

Mam 22 lata, mieszkam w Krakowie. Zarejestrowałem się tutaj niespełna 4 lata temu, bo bardzo podoba mi się zawartość tego portalu. Zawsze interesowały mnie zjawiska paranormalne, historie kryminalne, jednak brak mi było czasu, by się w to konkretnie zagłębić. Jedyne co robię w tym kierunku, to czytanie portali jak ten w wolnych chwilach. Wracając, zarejestrowałem się i nie napisałem nawet jednego posta. Szybko też zapomniałem, że mam tu w ogóle konto. Dopiero dziś, gdy od paru miesięcy znów czytam Was w miarę regularnie, zdecydowałem się założyć konto i okazało się, że jednak już jestem zarejestrowany. Chcę podkreślić, że jestem tu głównie po to, by czytać Wasze artykuły i posty. Mi samemu w życiu nie przydarzyły się jakieś odjechane historie paranormalne, także nawet nie mam o czym opowiadać. Jeżeli nawet miały takie miejsce, to wspomnienia z nich są raczej szczątkowe i z pewnością łatwo je zgonić na dziecięcą wyobraźnię czy ingerencję upływu czasu. 

 

Jeszcze raz witam Was serdecznie. Mam nadzieję, że zaaklimatyzuję się tu szybko i dowiem się wielu ciekawych rzeczy, jak i poznam wielu ciekawych ludzi. Jeżeli macie do mnie jakieś pytanie, zapraszam śmiało! 


Użytkownik A Silhouette In The Dark edytował ten post 20.01.2018 - 13:08


#2

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cześć. Też mieszkałem w Krakowie. Jako Krakus słyszałeś zapewne o Czakramie wawelskim i nawiedzonym domu na ul. Kosocickiej (już zburzonym)?

Przyjemnego i owocnego pobytu na forum, uważaj na toksyczne osoby i chemtrails;)



#3

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witamy serdecznie! Miłej lektury. :)





#4

A Silhouette In The Dark.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy!

Dyskutuj, jeżeli masz coś do powiedzenia to mów. Wysłów się na temat jaki chcesz, byle by to coś wniosło do rzeczonego tematu.

Poza tym, aaaa... o kocie i chlebie już mówiłem.





#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj  A Silhouette In The Dark :D

Jak już zapewne zauważyłeś, tutaj dyskutujemy nie tylko na tematy zjawisk paranormalnych. Zagłębiamy się również w niektóre ciekawe kwestie, takie jak zagadki kryminalne, rozmawiamy na temat tajemniczych organizacji, wszechświecie, mechanice kwantowej etc. :D Próbujemy czasami zrozumieć pewne rzeczy i zjawiska, których jeszcze nauka nie udokumentowała, takie jak chociażby jasnowidzenie. Nie obce są nam wątki religijne i historyczne. Tak, że wiesz... dla każdego coś inspirującego ;)

 

Mam nadzieję, że miło spędzisz tu swój cenny czas i poznasz wielu wspaniałych ludzi, zarówno sceptyków, jak i zwolenników zjawisk paranormalnych. Przez co poznasz szerszy zakres opinii na dany temat. Liczę również na to, że sam nie raz nas zadziwisz,  dzieląc się z nami, własnymi spostrzeżeniami na dany temat lub doświadczeniami w temacie :)

 

Pozdrawiam :)

Endi ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 20.01.2018 - 17:04




#7

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy!

Dyskutuj, jeżeli masz coś do powiedzenia to mów. Wysłów się na temat jaki chcesz, byle by to coś wniosło do rzeczonego tematu.

Poza tym, aaaa... o kocie i chlebie już mówiłem.

Jezu, co ty masz z tym kotem?  :facepalm:



#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj ;)

 

Tu toksyczna osoba, bój się jeśli nie będziesz przestrzegać regulaminu, poza tym życzę miłego korzystania z forum.

 

@๖ۣۜKhan

Po prostu je lubi jak ja ;) jakiś kłopot?





#9

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, ale to nie forum hodowców kotów... Memy też lubi to niech tym np. Wita, ale proponuje zwyczajnie napisać cześć, itp.

 

A właśnie! zapomniałem się przywitać, hej! witamy anonimowy przybyszu. Widzę, że zamieszkujesz też poniekąd moje rejony co prawda mieszkam nieco dalej od Krakowa choć nie ukrywam, że jestem ciekaw o czym będziesz pisał na forum, bo chyba w jakimś celu to konto założyłeś... Też na początku nie byłem skłonny do pisania, a bardziej do czytania artykułów jednak po jakimś czasie sam napisałem ich parę, a także wstawiłem kilkaset - kilkanaście komentarzy, odnośników, bestsellerów - za które nic nie zarobiłem haha! oprócz ocen i przeróżnych komentarzy rzecz jasna. Może tobie wyjdzie lepiej no chyba, że też nie masz tu jakiegoś większego celu. W każdym razie powodzenia! trzymaj się ciepło A Silhouette In The Dark, swoją drogą twój nick jest dość długi, nie myślałeś o tym aby go skrócić? do np. Darkness? no tak czy owak baw się dobrze na forum.  :>



#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zapraszam na grilla, to też z kotem.

Może być sąsiada. Też go polubimy.  :szczerb:

๖ۣۜKhan@

Nie wierzę, nie kumasz przekazu....?





#11

A Silhouette In The Dark.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co, Khan. Faktycznie jest długi. Chciałem założyć konto z nickiem, którego przeważnie używam, ale jak już pisałem, okazało się, że już założyłem tu konto, więc i nick już był.

Kota nigdy nie MIAUem, same psy :D Ale w tych stworzeniach jest coś fascynująco creepy, także nie mam nic przeciwko ;)

#12

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raz miałam kota, to był tak mądry i wyjątkowy, że imię Demon w 100% do niego pasowało :D





#13

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja żona do dzisiaj ma koty i to dwa :D ja mam rybki xD mieszanka wybuchowa ... welcome i niech paranormalni kosmici będą z Tobą!



#14

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do niedawna sześć, a obecnie cztery kocie demony mieszkają sobie ze mną i knują jak przejąć władze nad światem. Staniq, nie przestawaj witać kotem i chlebem!

A Ciebie A Silhouette In The Dark witam i mam nadzieje, że zadomowisz się tu :)

Użytkownik kokoszka edytował ten post 21.01.2018 - 12:51


#15

Duszkanna.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie w to leniwe niedzielne popołudnie:) Zaglądam tu od dawna, ale dopiero dziś (właściwie od kilku chwil) zdecydowałam się na rejestrację:P Pozdrawiam z okolic Częstochowy.


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: powitanie, nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych