Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hipnoza-show na tvn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stacja postanowiła zrealizować polską wersję brytyjskiego show "You're Back in the Room", w którym uczestnicy wykonują zadania, będąc w stanie hipnozy. Widzowie program zobaczą w przyszłym roku.- Po raz pierwszy w Polsce szykujemy program rozrywkowy, w którym uczestnicy w stanie hipnozy będą się bawili - zapowiedział na antenie TVN Wojciech Iwański, producent nowego programu.
https://businessinsi...mie-tvn/4p4xw95


Co o tym myślicie, będzięcie oglądać? Ja na pewno tak, bo ciekawią mnie takie sprawy.
Program będzie emitowany na wiosnę.


  • 0



#2

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też chętnie zobaczę, jeśli nie będzie żadnego końca świata do wiosny. Wg mnie ciekawsze niż programy typu 'TzG' czy 'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Nie mam wprawdzie TV, ale obejrzę na necie, jeśli będzie możliwość. Hipnoza to bardzo ciekawe zjawisko, wprawdzie potwierdzone i wyjaśnione naukowo, ale jednocześnie takie "paranormalne" i niesamowite.


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o różne dziwaczne zadania wykonywane przez uczestników pokazu. Tylko część z nich faktycznie może znajdować się w jakimś stanie hipnotycznym, a reszta po prostu udaje. Z punktu widzenia hipnotyzera jest to nieistotne, o ile tylko uczestnicy wykonują polecone zadania. Zasadniczo nawet nie trzeba ich przeprowadzać przez proces hipnotyzowania, bo takie efekty można uzyskać w ogóle bez stosowania hipnozy.


  • 0



#4

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mogliby zrobić program z tematyką np. opętań czy spoczynku w Duchu św. gdzie uczestnikami "zajmowałaby się" osoba świecka, niezwiązana z kościołem, a wywołałaby efekty takie jak księża. Pokazano by w ten sposób, że zjawiska te można wyjaśnić racjonalnie i tłumaczenie ich istnieniem bytów nadprzyrodzonych nie ma racji bytu.


  • 0

#5

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uważam osobiście że tego typu program będzie bardzo ustawiony. Wiadomo oglądalności kasa musi się zgadzać, a ludzi chętnych zrobić z siebie błazna za parę groszy znajdzie się sporo.


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zasadniczo na tym polega hipnoza sceniczna. To jest wykorzystanie naturalnej skłonności ludzi do wykonywania różnych dziwacznych zadań. Hipnoza jest dla nich usprawiedliwieniem dodającym odwagi.
  • 0



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj o godz 20 na tvn pierwszy odcinek tego programu.
  • 0



#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno będzie to lepsze niż inne durnoty jak "Wyjdź za mnie" czy "Umów się ze mną", swoją drogą poddałabym się hipnozie tak z czystej ciekawości ale pod jednym warunkiem ktoś z bliskich musiał by to nagrywać czy faktycznie jestem w stanie hipnozy czy to są tylko triki przed kamerą.





#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się na podstawie nagrania stwierdzić czy ktoś jest w stanie hipnozy czy nie. Jedynym w miarę wiarygodnym testem jest pomiar aparatem eeg.
  • 0



#10

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny format w TVN i tyle. Z hipnozą w tle, by było bardziej egzotycznie.

Hipnoza jako czynnik  dodający odwagi? Usprawiedliwiający głupotę? Poważnie? A mało było programów, gdzie ludzie bez żadnych usprawiedliwień jedli żywe robaki, kąpali się w wannie z pająkami czy skorpionami, biegali nago po Afryce i robili inne, "mądre" rzeczy?

Co nie znaczy, że jak trafię, to nie obejrzę. ;)


  • 0



#11

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co? Ja myślę że to może być raczej Polskie wyśmiewanie hipnozy niż prawdziwe seanse hipnotyczne... W końcu kopiowanie jest znane a coś musi się sprzedawać...


  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego napisałem wcześniej że takie efekty można uzyskać bez zastosowania hipnozy albo wykorzystać pseudohipnozę.
  • 0



#13

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Widom Hipnoza szoł do gustu nie przypadło:
http://bliss.natemat...-nowym-show-tvn
Może nawet zaryzykuję i to obejrzę gdzieś w netach.

No i pytanie zasadnicze: czy ten szoł to dla Chajzera awans względem grania w reklamach proszku, czy raczej degradacja?

Użytkownik Urgon edytował ten post 04.03.2018 - 08:20

  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też jestem zawiedziony. Widziałem lepsze pokazy hipnozy, gdzie hipnotyzer sterował uczestnikami przez cały czas.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych