Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze zaginięcie Piotra Kijanki z Krakowa - noc 6/7.01.18


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podobno i pies tropiący podjął dwa dziwne tropy,jeden prowadził do brzegu a drugi do  ławki.


  • 0

#17

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zgłasza się autor wątku. Jak wiadomo - już znaleziono niestety zwłoki Piotra Kijanki  - rodzina rozpoznała :( No więc temat do zamknięcia IMO. No chyba, że chcecie podeliberować DLACZEGO ZNALAZŁ SIĘ W WODZIE. Moim zdaniem to może być SAMOBÓJSTWO. Wg mnie śp. Piotr dowiedział się (gdy żona Agnieszka już wybyła z lokalu), że obecna ciąża nie jest jego (a może też i starszy synek nie jest jego) i to (te rogi, ten skok w bok Agi) załamało Go i postanowił skończyć ze sobą by nie żyć w hańbie jako rogacz. Wg mnie Policja powinna poczekać do porodu i wtedy sprawdzić DNA maluszka i śp. Piotra, powinni tak samo sprawdzić na ojcostwo starszaka i śp. Piotra. Jeśli tak nie jest, jeśli obecna ciąża i synek są śp. Piotra to składam Agnieszce wyrazy szczerego współczucia i kondolencje. :( Smutny koniec sprawy :( :( No ale wg mnie to lepiej niż tak jak p. Iwona Kinda/Wieczorek - w lipcu minie 8 lat gdy nie wie zupełnie co się z córką dzieje i czy żyje czy nie lub taka sama sytuacja pp. MacCannów - rodziców zaginionej Madeleine. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.03.2018 - 20:16

  • 0



#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konrad Ty czytasz to co napiszesz czy po prostu masz chwilowy słowotok i przelewasz stek bzdur na papier nacisnąwszy enter?

Takiej durnoty to ja dawno nie czytałam i wątpię aby ktoś normalny jeszcze zechciał się odnieść do tych głupot. Temat do zamknięcia ale odczekajmy dobę aby zobaczyć czy faktycznie ktoś nie zechciałby się jeszcze wypowiedzieć.





#19

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

THETOXIC - a co takiego złego jest w mojej wersji? Jesteś materacem pp. Kijanków? Spałaś z nimi? Wiesz na 100%, że oba dzieciaki (starszak i to przyszłe) są śp. Piotra? Najciemniej zawsze pod latarnią. Przypominam K. Waśniewską. Też wszyscy najpierw jej współczuli i wykluczali, że ona mogła zabić Madzię a co się okazało?
Wracając do śmierci Piotra Kijanki. Skąd wiadomo, że ktoś z towarzystwa w knajpie, korzystając z tego, że już Agnieszki nie było, nie powiedział pod wpływem alko Piotrowi prawdy, że ma rogi?
  • 0



#20

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Człowiek nie żyje i myślę, że nie ma już co gdybać i roztrząsać. Ja osobiście obstawiam wypadek (impreza/alkohol). Szkoda chłopa, bo młody i jeszcze wiele miał przed sobą. 


  • 0

#21

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konrad_GK ostrzegam jeszcze jeden epitet pod moim adresem i odpoczniesz na długo, a wersje o ojcostwie to zwykłe pomówienia, nie wiem czy wiesz ale karalne. 






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych