Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co widzi jasnowidz.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Temat uznałem za ciekawy, a kobieta mówi prawdę lub dobrze kłamie  ;p .

 

 

jak w tłumaczeniu fragment od 07.04

 

07:04 Jesteśmy z Deseret Tavares
07:06 wróżka, której właśnie pragniemy zadać
07:09 pytanie, aby rozpoczać te rozmowę
07:12 Jak wygląda proces myślowy, jasnowidzenia
07:15 2018 roku. Co sie z toba dzieje? Co widzisz?
07:20 Otwiera mi się pewnego rodzaju portal, powiedzmy,
07:23 usytuowany ponad talia kart lub w powietrzu. To wszystko?
07:27 A nastepnie przy pomocy tego portalu widzę
07:29 rzeczy tak jak na ekranie
07:31 telewizora. Zatem widzisz obrazy? Widzę obrazy.
07:33 Karty pomagają mi podać więcej
07:37 szczegółów, gdyż nie widzę dokladnie,
07:39 obraz otwiera się i po chwili się zamyka
07:42 Jest to tak jak by otworzyć i zamknąć oczy
07:44 Pum! Ekran zgasł.
07:46 Otwiera ci się obraz
07:48 i w kartach widzisz szczegóły
07:51 jakby obrazek po obrazku? Tak, lecz także.
07:55 Dzieją się dwie rzeczy, ekran sie otwiera i widzę obraz
07:58 przez ułamek sekundy, a potem znika, ale
08:01 karty potwierdzają rzeczy, które zobaczyłam
08:04 podczas wizji. Naprawdę? Tak, to jest
08:07 jakgdyby te dwie rzeczy pracowały wspólnie.
08:09 I nie zdarza, gdyz w rzeczywistosci wyobrażam sobie, że niektóre wizje
08:10 mogą szokować przemocą, odstraszać, o, o, o...
08:13 być niespodziewane. Nie zdarza ci się,
08:16 ze tak naprawdę zaczynasz niedowierzać
08:17 i mówisz, być może ten obraz w dziwny sposób pojawił się w głowie
08:19 musze to ratyfikować lub odkryć karte z talii?
08:22 Jasne, że tak gdyż jest wiele rzeczy,
08:24 których nie chce zaakceptować.
08:26 Pojawiają się czasmi bardzo cieżkie rzeczy.
08:29 I, i czy ty nie...,
08:31 są inne osoby mówiące o nauczycielu
08:32 o percepcji kogoś kto do nich mówi.
08:34 Ja mam przewodnika duchowego.
08:38 Jak? Jak? Niebiańskiego. Jako to działa?
08:40 On ze mna rozmawia telepatycznie.
08:42 On, mam kilku, ale on jest
08:46 nauczycielem, który pochodzi ze sfery
08:49 niebiańskiej i rozmawia ze mną
08:52 od czasu gdy byłam małą dziewczynką.
08:56 Ile miałaś lat? Przed tym jak zaczęłam
08:58 mówić, on juz ze mną rozmawiał.
09:00 Przypominam sobie, że będąc w kołysce już go widziałam.
09:02 I jak rozmawialiście, gdy go widziałas? Telepatycznie. Telepatycznie?
09:06 Tak i on mnie pytał: "kiedy ty nauczysz sie mówić? "
09:10 I wyjasniał mi proces, w jaki sposób człowiek poznaje mowę,
09:13 i on powiedział, że ludzie, wszyscy ludzie
09:17 możemy odbierać informacje
09:19 telepatycznie,
09:21 w sposób nieświadomy, ponieważ wszyscy widzimy energię.


  • 0

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Jasnowidz widzi to samo, co każdy inny człowiek, bo nie ma czegoś takiego, jak jasnowidztwo. Jasnowidze zmyślają wszystko, jak i telepaci i inny posiadacze supermocy z tyłka wziętych...


  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tłumaczenie sam zrobiłeś, znasz hiszpański czy wrzucałeś do translatora?


  • 0



#4

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tłumaczenie z transladora poprawione. Można powiedzieć moje.


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok tak się domyśliłem. Jeśli chodzi o jej teorie że ma kontakt z jakimś nauczycielem który z nią telepatycznie gada, to mit stary jak świat. W czasach kiedy był mody spirytyzm czyli na przełomie XIX i XX wieku, bardzo wielu spirytystów twierdziło, że mają przewodnika duchowego, który nazywa się John King.

Poza tym karty tarota nie mają żadnej mocy ani wartości poznawczej. To są tylko plastikowe albo papierowe prostokąty z obrazkami które wyciąga się losowo z talli i na tej podstawie wróży się przyszłość.  


  • 0



#6

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Swoją szosą dowodem na to, że jasnowidztwo to lipa jest prosty fakt, iż żaden jasnowidz jeszcze nie wygrał w Totolotka. W końcu skoro widzą przyszłość, to powinni też widzieć wyniki losowań przy każdej kumulacji. To właśnie ja bym robił - zamiast żerować na frajerach i idiotach, wygrywałbym każdą większą kumulację przez rok. a resztę życia bym spędził na podróżowaniu po świecie i leniuchowaniu...


  • 0



#7

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Urgon pieniądze są bez sensu. 

W totka zawsze wygrywają Bolki i Lolki czasem Tola.

W bibli istnieli ludzie widzący przyszłość, terazniejsi też istnieją

https://twitter.com/...4808706/photo/1


  • 0

#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie myl proroka z jasnowidzem. To są dwie różne sprawy.





#9

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...
 

Urgon pieniądze są bez sensu.

Serio? To swoje możesz przelać na moje konto: 69 1050 1953 1000 0023 0484 4059
Obiecuję kupić za nie trochę sensownych rzeczy...
Ponadto gdyby dla jasnowidzów pieniądze nie miały znaczenia, toby sobie słono za swoje usługi nie liczyli i robili pro bono. A tak nie jest, więc albo wszyscy są kolektywnie idiotami i nie znają najkrótszej drogi do niezależności finansowej, albo nie potrafią widzieć nic, prócz tłumów frajerów kupujących te brednie.
 

W bibli istnieli ludzie widzący przyszłość, terazniejsi też istnieją

Jakoś żaden jasnowidz nie przewidział ani 9/11, ani licznych katastrof, ani kryzysów finansowych, ani nawet numerów totka dla siebie, czy dla jakiegoś frajera. Jasnowidze to oszuści i szarlatani żerujący na głupocie innych...
  • 0



#10

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Właśnie dlatego są bez sensu gdyż wiekszość ludzi zdobywa je bez pracy. Miały być zamiennikiem pracy i towaru a są liczbami w komputerze które można dowolnie zmieniać. Tak w uproszczeniu.

Ponieważ pieniądz istnieje od tesiącleci jest to bardzo skomplikowane.

A jak przyjdzie czas i wyłączą ten komputer ze wszystkimi pieniędzmi to życie ludzkie nie przepadnie bo od nich nie jest zależne.


Użytkownik ppp edytował ten post 29.12.2017 - 02:51

  • 0

#11

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio doszłam do takiego ciekawego spostrzeżenia, moim skromnym zdaniem, czym jest jasnowidzenie.

 

Otóż wiemy, że mózg potrafi łączyć fakty. Akceptujemy, że musi być przyczyna by zaistniał skutek. Zastanawiamy się, łączymy fakty, prognozujemy, przewidujemy. Do tego wszystkiego używamy świadomego mózgu. Nasze przemyślenia są w pełni świadome. Jednak, pamiętajmy, że jeszcze posiadamy coś takiego jak nieświadomy mózg. Pole nieświadomości jest większe niż pole świadomości. Mózg  nieświadomy może również, w tajemnicy przed świadomością łączyć fakty i tworzyć prognozy, mechanizmy przyczynowo- skutkowe, kalkulować. Możliwe, że jest dokładniejszy od świadomego. Te informacje, zapisy istnieją w naszej nieświadomości.  Wiele rzeczy wiemy, ale świadomie wydaje nam się że nie mamy o nich bladego pojęcia. Nie mamy bo świadomość stawia barierę. Czasami jednak niektóre informacje znajdują ujście i przenikają do świadomości, drogą podświadomości, które jawią się nam jako prorocze sny, wizje, przeczucia i całe spektrum prekognicji. :)

 

A więc jasnowidz widzi to co widzi jego nieświadomość, obrazy jakie ona tworzy, wnioski do jakich dochodzi, prognozy jakie przedstawia, korelacja jakie zauważa, kalkulacje, jakich dokonuje etc. ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 29.12.2017 - 00:33

  • 4



#12

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Up

Ostatnio doszłam do takiego ciekawego spostrzeżenia, moim skromnym zdaniem, czym jest jasnowidzenie.

 

Ostatnio? A to ciekawe, bo ja je widzę w Twoim poście sprzed ponad roku. Problemy z pamięcią? 

 

Z jasnowidzeniem jest tak, że to przychodzi samo i  nie na zawołanie.

 

Możecie mówić co chcecie, ja mam własną teorię. Uważam , że istnieją 3 stany

Świadomość

Podświadomość

Nieświadomość

 

Świadomość , to, to wszystko co widzimy, odczuwamy namacalnie, to wszystko co słyszymy, smakujemy itp. Cała ta nasza rzeczywistośc , którą odbieramy za pomocą zmysłów i mózgu.

Nieświadomość- . Do takich spraw zaliczam wszystko czego nie odbierają nasze zmysły i mózg. Po prostu tego nie ma , to nie istnieje. Nie ma innych teraźniejszości, nie ma innych światów , nie ma nic, dla świadomości. Dlatego człowiek i inne organizmy widzą tylko to co mogą zobaczyć, do czego są zaprogramowane.

Jednak istnieje coś takiego jak podświadomość. To taki stan w którym jesteśmy w stanie "zajrzeć" po części w nieświadomą sferę. Podświadomość wyciąga z tej niej pewne informacje, które przekazuje nam w postaci, snów, przeczuć itp.  Jeśli podświadomość zajrzała w prawie równoległą rzeczywistość w której aktualnie jest jutro, gdzie coś się wydarzyło, to będzie chciała poinformować o tym świadomość. Wtedy mamy prorocze sny, które nie muszą w pełni odpowiadać rzeczywistości, bo w końcu info nie zostały zaczerpnięte z obecnej teraźniejszości, ale z podobnej do naszej.

 

Mamy też:

Pół roku temu śniło mi się spotkanie bardzo ważnych polityków (ostatnio to się wydarzyło)

Gratuluję! Pewnie już zwątpiłaś, a tu jednak po pół roku, tak niezwykłe i rzadkie wydarzenie jak spotkanie polityków ziściło się.

 

I to:

Dusza jest nośnikiem informacji, to ona pomaga utrzymać ciało przy życiu, ponieważ ma zdolności przewodzenia prądu.

A duchy to nic innego jak plazma która uszła z ciała. Plazma łączy się z sobą i przekazuje informacje zawarte w jej bezcielesnym ciele

Jeśli takie informacje uzyskujesz dzięki swojej zdolności prekognicji i podobne poglądy mają inni jasnowidze, to ja dziękuję, ale pozostanę "zamkniętym" sceptycznym umysłem.


  • 1

#13

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up

To co przedstawiłam jakiś czas temu nie oznacza, że nie mogę tej wiedzy użyć np. w szukaniu odpowiedzi na pytanie "Czym jest jasnowidzenie?". Jeśli ten system może się odnieść do proroczych snów, to czemu nie np. do wizji i ogólnie całego jasnowidzenia? Takie podejście do sytuacji, może spowodować, że jasnowidzenie już nie będzie odbierane przez ludzi jako coś paranormalnego.

 

Uważam, że każdy człowiek te ważne elementy składowe, posiada, ale nie każdy jest w stanie stworzyć "kanał" z nieświadomości do świadomości.  Nieświadomość to taki obszar naszego umysłu do którego nie jesteśmy w stanie "zajrzeć" a każda udana próba odczytania zapisanej na "dysku" nieświadomości, informacji, objawia się czymś, co wiemy, praktycznie znikąd.

 

Naszą świadomość można przyrównać do zwykłego internetu, a podświadomość do deep webu. Wszystkie podświadome mechanizmy są ukryte przed świadomością. Jasnowidze, mają taki własny kanał, taką własną umysłową przeglądarkę "Tor" , z której czasami korzystają. Wiele takich osób nie umie dobrze z tego korzystać i wtedy pojawiają się ulotne informacje w postaci snu albo wizji do których ciężko wrócić, niczym szyfrowane strony ze zmieniającym się adresem.

 

Dlatego też uważam, że to co praktykują buddyjscy mnisi i ogólnie ta cała medytacja, to tworzenie i poszerzanie kanałów z nieświadomego mózgu do świadomego. Taka praktyka, podobna do uczenia się. Kiedy zaczynamy się uczyć tworzą się nowe powiązania z Hipokampem, a każde powtarzania, powoduje wzmacnianie się osłonek mielinowych, co utrwala naszą pamięć. Uważam, że z jasnowidzeniem jest podobnie i należy je ćwiczyć, by wzmacniać połączenia między świadomością a nieświadomością.  No i nie narażać się na stres, bo każda trauma, może zniweczyć zdolność jasnowidzenia. Coś wiem na ten temat... ale to nie temat by pisać o własnych przeżyciach. Tym samym uważam, że jasnowidzenie to nieświadomy proces, ale nie paranormalny.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 29.12.2017 - 15:07

  • 0



#14

inSekt.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co widzi...
bardziej odczuwa.. nachodzi go i jest pewny.. poprostu wie bo wierzy.. wierzy ze kazdy z nas ma tutaj jakis cel.
nie mozemy nazwac tego przypadkiem;) 
czlowiek to cos wiecej niz istota.. 
to dzielo Boga.. 


trzeba byc czystym.. dla innych i dla samego siebie.. wiem bo czesto widze.. ale nie zaglebialem sie w to 
edyt :
dla niektorych moze to wydawac sie smieszne.  "co Ty widzisz , chyba swojego malego pod brzuchem podczas kapieli " 
no tak sie sklada ze wielokrotnie sprawdzaly mi sie sny.. czasem nachodzi mnie ogromne uczucie..
nigdy o tym nie pisalem na forach.. nie wiem czy to do konca bezpieczne.. ale w moim zyciu zdarza sie wciaz cos takiego ze powiem o tym komus.. o tym co czuje o tym co mi sie sie snilo.. i nie trzeba dlugo czekac.. zeby sie spelnilo.
Jezeli ktos chcialby o tym porozmawiac to jestem na pv bo od pewnego czasu zaczalem zauwazac duzo ciekawych rzeczy.

Użytkownik TheToxic edytował ten post 30.12.2017 - 08:37

  • 0

#15

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@inSekt

 

czlowiek to cos wiecej niz istota..
to dzielo Boga..

Ja uważam, że nie tylko człowiek, ale i pies i koń, delfin etc. każde życie na Ziemi i w kosmosie, jest dziełem Boga. ;)

 

Wydaje mi się, że zwierzęta są lepszymi jasnowidzami od ludzi, bo korzystają z tego nieświadomego instynktu. U ludzi rozwinęła się świadomość, tak bardzo, że utraciliśmy w pewnym stopniu, kontakt z nieświadomymi strefami naszej psychiki.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych