Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Johannator.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim!
Na to forum sprowadza mnie moja nieposkromiona żądza wiedzy i nauki. Nie spoczywam na laurach, samodoskonalenie się i rozwój to moje drugie imię. Jestem miłośnikiem języków obcych, obecnie uczę się 4. języka wiążąc przy tym pasję z edukacją - studiuję język duński. Samozwańczy "specjalysta" w kręgu kultury i historii krajów skandynawskich, z zamiłowania wiking. Sportowy świr trenujący boks i lubiący być świadkiem dobrego mordobicia. Uwielbiam tematy anormalne, szczególnie wielką przyjemność przynosi mi obdzieranie z pozornej walentności topowych na świecie sytuacji bądź zjawisk zawierających elementy ponadnaturalne, a także lubuję się w demonologii. Doba to dla mnie za mało, ale czujemy, że żyjemy dopiero wtedy, gdy na pasje nie starcza czasu. 
Liczę na owocny pobyt na tym forum!

Łączę pozdrowienia,
Sigurd



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, miłej lektury w paranormalnej zasłonce życzę ;) trzymaj się mocno.





#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj. Ciekawa persona nam się trafiła, wygląda na to że możemy mieć ze sobą trochę wspólnego. Jakie jeszcze języki znasz poza duńskim? Czy bycie wikingiem z zamiłowania wiąże się u Ciebie również z jakimś praktykowaniem średniowiecznych sztuk walki? (bo z zainteresowaniem na pewno)

 

Owocnego pobytu na forum życzę.





#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Johannator! :)

Mam nadzieję, że pobędziesz z nami bardzo długo i nauczysz nas jakiś fajnych, ciekawych rzeczy. My również chętnie odpowiemy Ci na wiele pytań, które Cię trapią.

A więc - Witaj w drużynie przyjacielu ;)





#5

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Välkommen! Dlaczego Johannator?



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chlebem i kotem witamy. 

Czytaj, wiedzę pochłaniaj i z niej bez umiaru korzystaj. Bądź zwolennikiem, sceptykiem czym tam chcesz, ale bądź twórczy.

Smacznego....





#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończy się na temacie powitalnym, drugim zresztą, albo kilku postach w innych działach.
Już się witał prawie 4 lata temu http://www.paranorma...ic/36852-witam/

Użytkownik Wszystko edytował ten post 28.12.2017 - 18:16




#8

Johannator.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Välkommen! Dlaczego Johannator?

Tajemniczy nick pochodzi od imienia "Johan", do którego dodany został przyrostek "nator". Brak jakiejkolwiek głębi w tym, po prostu pseudonim ten towarzyszy mi gdy jakaś wredna domena żąda ode mnie wpisania nazwy użytkownika. 

 

 

Witaj. Ciekawa persona nam się trafiła, wygląda na to że możemy mieć ze sobą trochę wspólnego. Jakie jeszcze języki znasz poza duńskim? Czy bycie wikingiem z zamiłowania wiąże się u Ciebie również z jakimś praktykowaniem średniowiecznych sztuk walki? (bo z zainteresowaniem na pewno)

 

Owocnego pobytu na forum życzę.

Co do języków to na razie pakiet standard angielski, niemiecki, i lecę duński oraz staroislandzki.
Z praktykowaniem nie, aczkolwiek od paru lat jestem stałym bywalcem festiwalu Słowian i wikingów na Wolinie i innych imprez z tym okresem związanych, jeśli tylko termin i dojazd pozwoli. 
Kiedyś chciałem się bawić w rekonstrukcję, ale to za drogie hobby. Jestem bardzo współczesny i mimo oczywiście wielkiego szacunku dla rekonstruktorów, nie widzi mi się siedzenie przy ognisku i chlanie piwska z rogu przez parę dni festiwalu. Zdecydowanie bardziej ciągnie mnie do współczesnych wojowników z UFC, MMA, boksu. Zostawianie serca w ringu jak Tyson, Ali, Emelianenko, gdy zdrowy rozsądek podpowiada Ci, że powinieneś odpuścić, a Ty robisz go w konia i jedziesz dalej. To jest to!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych