Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzony blok ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Staniq, być może gdzieś tak się zdarza, ale nie u nas :) To nie takie skryte społeczeństwo. Ściany nie są grube więc takie detale byłyby łatwe do wykrycia. Słychać nawet jak sąsiadce komórka dzwoni w mieszkaniu więc:) Poza tym jak wspomniałam te dźwięki dochodzą z klatki a nie mieszkania. To naprawdę jest różnica pomiędzy stlumionym dźwiękiem zza drzwi a bezpośrednim. Naprawdę nie pytałabym wcześniej nie dowiadując się wszystkiego co możliwe. Każdy chce wiedzieć co się dzieje. I wygląda na to, że wycie dochodzi z mojego piętra albo piętra wyżej. Pytałam taty godzinę temu i mówił że wycie trwało z minutę i ucichło. Na piętrze nie było nikogo. Chyba byłoby to zbyt piękne żeby znikąd znaleźć psa na klatce ot tak. Staram się to tak samo wyjaśnić normalnymi faktami jak i Wy, ale jedno przeczy drugiemu.
  • 0

#17

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OK, ale czego oczekujesz? Monitoring to naprawdę najlepsze rozwiązanie. W tej chwili, choćby z powodu braku danych, nic nie wymyślimy. To znaczy, wymyślać możemy do woli, ale chyba nie o to chodzi.
  • 2

#18

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mówię, że jest złe. Zgadzam się z Wami w tej kwestii, ale nie z teoriami, że ktoś ukrywa zwierzęta :) W miarę możliwości postaram się zrobić co mogę. Do końca tygodnia dam znać. Do czwartku mam wolne więc poczuwam, wtedy będziemy myśleć od nowa.
  • 0

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są dwa możliwe wyjaśnienia tego wycia. Gdzieś ten pies w tym bloku przebywa i wyje albo ten dźwięk ktoś puszcza z głośnika. 

Jeśli będziesz brać pod uwagę demony, duchy czy jakieś inne para przyczyny to nigdy się nie dowiesz jak jest w rzeczywistości.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.12.2017 - 20:37

  • 0



#20

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko, piszesz tak jakbym nie znała ludzi ze swojej klatki a oni sami starali się zrobić z siebie pośmiewisko najpierw puszczając Twoim zdaniem jakieś taśmy z nagraniem a później z przerażeniem pytać sąsiadów co to za dźwięki. Trochę to nie ma sensu, nie uważasz? To nie jest wieżowiec tylko kilka rodzin, które znają siebie od A do Z. Dałabym sobie rękę jak i nie dwie uciąć, że żaden z moich sąsiadów żadnych psów pod kanapą nie chowa ani nie jest fanem wycia psów na youtubie. Żyjemy w XXI wieku, bądźmy racjonalistami. Jeśli nagle jakiś duch bądź inna siła wyższa stwierdził, że ma ochotę zamieszkać w czyimś mieszkaniu to nie chodzi mi o dochodzenie jak ten ktoś bądź coś się nazywa, ale żeby zaprzestać tym zjawiskom bo nie oszukujmy się, ale duchy są wśród nas gorsze czy lepsze. Nam żyjącym wizyty zza grobu nie są do niczego potrzebne. Jestem fanką klasyki horroru itp., ale uwierz mi, jeśli coś się zdarza w końcu na żywo w Twoim otoczeniu czego nie możesz wyjaśnić wykluczając racjonalne teorie to nie jest nikomu do śmiechu a na pewno nie nam tutaj.
  • 0

#21

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

JulieAnn
Musisz poczekac na post Endinajli. Ona jest specjalistka ds. duchow zwierzat. Widziala ducha psa i opisywala proroczy sen z kotem. Mysle, ze ona wyjasni racjonalnie dziwne zjawiska w waszym bloku.
  • 1

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to:

Żyjemy w XXI wieku, bądźmy racjonalistami.

 

Ma się do tego?:

Jeśli nagle jakiś duch bądź inna siła wyższa stwierdził, że ma ochotę zamieszkać w czyimś mieszkaniu to nie chodzi mi o dochodzenie jak ten ktoś bądź coś się nazywa, ale żeby zaprzestać tym zjawiskom bo nie oszukujmy się, ale duchy są wśród nas gorsze czy lepsze.

 

Chcesz być racjonalistką czy nie?

Ten wyjący pies albo inny zwierzak może być bezpański.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.12.2017 - 20:56

  • 0



#23

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko, to powiedz mi gdzie jest ten bezpański pies? Sąsiad słyszy wycie z klatki z piętra wyżej i tam idzie a tam nie ma nic. Nie wiem no pies się teleportował? Nie ma szans, żeby do naszej klatki albo bloku wszedł pies z ulicy. Po prostu nie ma.

I uwierz, że nie marnowałabym ludziom czasu na forum o poradę gdyby te rzeczy nie zostały wcześniej sprawdzone.
 
  • 0

#24

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JulieAnn
Musisz poczekac na post Endinajli. Ona jest specjalistka ds. duchow zwierzat. Widziala ducha psa i opisywala proroczy sen z kotem. Mysle, ze ona wyjasni racjonalnie dziwne zjawiska w waszym bloku.


Byłabym wdzięczna, jeśli by się wypowiedziała. Dziękuję.
  • 0

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale to co wyje, duch? No bez przesady.

To w takim razie zrobić zrzutę na prywatnego detektywa skoro ludzie słyszą psa co wyje i słyszą pukanie i nie są w stanie ustalić. Bo przecież żyjemy w XXI wieku.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.12.2017 - 21:14

  • 0



#26

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale to co wyje, duch? No bez przesady.

To, że może TY nie wierzysz, nie znaczy że ja nie. Moja rodzina miała styczność z pożegnaniem wujka po nagłej śmierci a ja sama za dziecka widziałam jak kuzyn po śmierci z wypadku przyszedł się pożegnać, więc mi nie wmówisz, że czyjaś dusza nie może być w pobliżu. Wybacz. Jakbym chciała zasięgnąć porady o dźwiękach z filmików bądź starała się złapać psa do schroniska to zdecydowanie wiem, że to nie to forum także nic mi się nie pomyliło.

I nie pytaj co to wyje bo właśnie to staram się ustalić skoro wiem, że to nie coś materialnego. Jeśli masz wypowiadać się sceptycznie to proszę nie wypowiadaj się wcale bo mi w niczym nie pomagasz.

Użytkownik JulieAnnMs edytował ten post 25.12.2017 - 21:11

  • 0

#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żyjemy w XXI wieku, bądźmy racjonalistami.

 

Jeszcze raz. Czy uważasz że wyjaśnienia odnoszące się do duchów/demonów etc. są racjonalne. Jak odpowiesz mi to już będę wiedział co tu jest grane i w czym rzecz.


  • 0



#28

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@JulieAennMs

 

Zejdź z chmur na ziemię i zacznij trzymać się jednej teorii. Chcesz być wiarygodna mieszając wiarę w duchy złe i dobre, aczkolwiek z tym demonem to już przesadziłaś.

 

Reasumując.

 

piszesz tak jakbym nie znała ludzi ze swojej klatki

Bo nie znasz. Nie siedzisz im w głowie, to, że się mile uśmiechają i kłaniają na "dzień dobry" nie znaczy, że Cię uwielbiają. Nie wiesz także, czy to co mówią jest prawdą. Nawet wariograf idzie oszukać a co dopiero naiwną sąsiadkę. Nie możesz być pewna za kogoś więc nie wypowiadaj się za osoby trzecie, baa! Znasz siebie idealnie na 100% nawet po alkoholu? Bo ja na przykład nie i dużą odpowiedzialnością jest wypowiadanie się za kogoś. Cóż, albo to oznaka odwagi albo głupoty.

 

ale duchy są wśród nas gorsze czy lepsze

Z tym to w ogóle Cię poniosło. Póki co nie mamy żadnego potwierdzenia na jakikolwiek byt a Ty już tu odróżniasz na złe i dobre? Ho ho ho! Take is easy! 

W takim razie poproszę o dowody, uważam, że jeśli tak śmiało ośmielasz się tkwić w swoim przekonaniu to nie będzie kłopotu z przedstawieniem materiału dowodowego, nasi użytkownicy bardzo się ucieszą jeśli wreszcie dostaną dowód na istnienie życia pozagrobowego.

 

Jestem fanką klasyki horroru

Widać i zachowaj proszę to dla siebie.

 

jeśli coś się zdarza w końcu na żywo w Twoim otoczeniu czego nie możesz wyjaśnić wykluczając racjonalne teorie to nie jest nikomu do śmiechu a na pewno nie nam tutaj.

Czy tak na żywo to bym nie była taka pewna i Ty oraz sąsiedzi również nie jesteście. Znów błąd. Same błędy w tym opowiadaniu. Słyszycie dźwięk i póki co tego się trzymajmy a czy to pies, czy inne zwierze tego nie jesteście pewni i zamiast do księdza radziłabym zadzwonić po deratyzację/denzynsekcję/denynfekcję. Skoro coś piszczy, wyje i niepokoi sąsiadów to szuka się źródła dźwięku, a jeśli nie można samemu go zlokalizować to dzwoni się po odpowiednie służby. 

 

Księdza? :facepalm: litości!

 

Jeszcze jedno!

Nie atakuj personalnie użytkownika Wszystko jak to zrobiłaś w poście #26 bo się szybko pożegnamy, a temat zostanie zamknięty.





#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym radził przeszukać jakoś ten dom, w miarę możliwości. Przejść się po piwnicy, wejść na dach jeśli można. Ogólnie się rozejrzeć. Zapukać do każdego, udając że przyszło się złożyć życzenia, pogadać czy coś u nich nie ma ciekawego.

 

Spoko Toxic ale nie czuję się atakowany. Dziewczyna mnie trochę śmieszy podejściem do tej sprawy zwłaszcza że pisze o racjonalności a potem o duchach i szukaniu paranormalnych wyjaśnień.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.12.2017 - 21:30

  • 0



#30

JulieAnnMs.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@JulieAennMs
 
Zejdź z chmur na ziemię i zacznij trzymać się jednej teorii. Chcesz być wiarygodna mieszając wiarę w duchy złe i dobre, aczkolwiek z tym demonem to już przesadziłaś.
 
Reasumując.
 

piszesz tak jakbym nie znała ludzi ze swojej klatki

Bo nie znasz. Nie siedzisz im w głowie, to, że się mile uśmiechają i kłaniają na "dzień dobry" nie znaczy, że Cię uwielbiają. Nie wiesz także, czy to co mówią jest prawdą. Nawet wariograf idzie oszukać a co dopiero naiwną sąsiadkę. Nie możesz być pewna za kogoś więc nie wypowiadaj się za osoby trzecie, baa! Znasz siebie idealnie na 100% nawet po alkoholu? Bo ja na przykład nie i dużą odpowiedzialnością jest wypowiadanie się za kogoś. Cóż, albo to oznaka odwagi albo głupoty.
 

ale duchy są wśród nas gorsze czy lepsze

Z tym to w ogóle Cię poniosło. Póki co nie mamy żadnego potwierdzenia na jakikolwiek byt a Ty już tu odróżniasz na złe i dobre? Ho ho ho! Take is easy! 
W takim razie poproszę o dowody, uważam, że jeśli tak śmiało ośmielasz się tkwić w swoim przekonaniu to nie będzie kłopotu z przedstawieniem materiału dowodowego, nasi użytkownicy bardzo się ucieszą jeśli wreszcie dostaną dowód na istnienie życia pozagrobowego.
 

Jestem fanką klasyki horroru

Widać i zachowaj proszę to dla siebie.
 

jeśli coś się zdarza w końcu na żywo w Twoim otoczeniu czego nie możesz wyjaśnić wykluczając racjonalne teorie to nie jest nikomu do śmiechu a na pewno nie nam tutaj.

Czy tak na żywo to bym nie była taka pewna i Ty oraz sąsiedzi również nie jesteście. Znów błąd. Same błędy w tym opowiadaniu. Słyszycie dźwięk i póki co tego się trzymajmy a czy to pies, czy inne zwierze tego nie jesteście pewni i zamiast do księdza radziłabym zadzwonić po deratyzację/denzynsekcję/denynfekcję. Skoro coś piszczy, wyje i niepokoi sąsiadów to szuka się źródła dźwięku, a jeśli nie można samemu go zlokalizować to dzwoni się po odpowiednie służby. 
 
Księdza? :facepalm: litości!
 
Jeszcze jedno!
Nie atakuj personalnie użytkownika Wszystko jak to zrobiłaś w poście #26 bo się szybko pożegnamy, a temat zostanie zamknięty.

Śmieszne, to po co Wy tutaj w ogóle jesteście? Żeby każdego do parteru sprowadzać? Skoro w nic nie wierzycie to istnienie tego forum nie ma sensu. A tym bardziej jak już mówiłam, wszystko było sprawdzone więc myszy w betonie nikt szukać nie będę a zacny użytkownik Wszystko nie będzie mnie ośmieszał swoimi teoriami. Chcesz to zamknij temat, proszę bardzo. Nie znasz okolicy ani moich sąsiadów to niech nikt inny się za nich nie wypowiada. W takim razie żegnam Wasze społeczeństwo. Wesołych Świąt i dziękuję za mało potrzebne sceptyczne rady. Oby Wam nic podobnego się nie przytrafiło bo wtedy Was ktoś wyśmieje tak jak Wy mnie. Żegnam :)

 

Po to

cytat2.gif

Regulamin się kłania.

 

TheToxic


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych