Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam graczy do strategicznej gry przeglądarkowej

strategia gra wojna rozrywka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Siema, szukam graczy do gry przeglądarkowej. Jest to gra strategiczna i codziennie posiadamy limity jedzenia oraz prezentów. Dzięki nim mamy energię do bicia. Gra jest dostępna po Polsku i ma przyzwoity samouczek. Kluczowym elementem tej gry jest korzystanie z Discord. Ponieważ zgrana gra w dostępne tam ligi czyli różnego rodzaju eventy gdzie mierzą się gracze z różnych państw zarabiamy gold, medkity oraz szanse na dropy. W grze są dostępne itemy, które ulepszają nasze statystyki w profilu. Nabijami różnież poziom i rangi co zwiększa zadawany damage.

 

Gra jest idealnym dodatkiem w tle. Czyli siedzimy sobie na komputerze, gramy, coś robimy jak przeglądamy internet i możemy wbić poklikać. Tak typowy klikacz. Niestety wiele osób rezygnuje zanim pozna walory tej gry. Gra stawia na rywalizacje.

 

Dostępne jest kilka serwerów. Jednak ja aktualnie gram tylko na jednym o nazwie WW2. Ważne jest wchodzić codziennie i wbijać poziom.

To jest najnowszy serwer tej gry. I taki serwer zwiększa o wiele szanse zdobycia dobrej pozycji w rankingu. Na tym serwerze jest aktualnie 3200 graczy. Mogłoby się wydawać to niewiele, ale zapewniam, że w tą grę gra wiele aktywnych i dobrych graczy a zabawa jest obecna tam każdego dnia.

 

By ze mną grać należy zarejestrować się z mojego REFLINKA:

http://ww2serwer.com/lan.10760/

 

LINK CZYSTY: https://ww2.e-sim.org

 

Gdy wbijesz 7 poziom otrzymasz dodatkowo 2G za rejestracje na mnie oraz 5G za ten poziom. Za kazdy kolejny otrzymasz 5G, samouczek daje wiele XP, trwa on 7 dni. Jest ok 60 misji i każda coś daje m.in, itemki, exp, stamine (energie), medikt, supple (jedzenie i prezenty) oraz broń. Uczy też podstawowcy kwestii jak korzystanie z rynku produktów, rynku walutowego, aukcji, pracy, treningu itd.

 

Dla mnie liczą się tylko aktywni gracze. Niestety straciłem już wiele golda na ludzi, którzy pograli 1-2 dni i zrezygnowali. Dlatego dopiero po zdobyciu przez kogoś 7 poziomu daje liczne supple, bronie, elementy EQ. Daje też możliwość bycia członkiem partii, grupy bojowej i pracę w firmach za gold. Po rejestracji z reflink wyślę link do prywatnego kanalu discord. Jestem często on-line i będę tam na bieżąco pomagał.

 

Jest aktualnie 22 dzien gry serwera, ja doszedłem w 15. Gram więc 8 dni a posiadam EQ wartę ok. 500G. Jeżeli bys chcial kupic 500 golda to musialbys wydać na to ok 75 euro, wiec na gre przegladarkowa to duzo. Wiec jak widac posiadam doswiadczenie w grze i jest rozpoznywalny. Na tym serwerze gram w kraju Holandia! Nickname: Mistrz

 

To nie jest pełno wymiarowa gra, jest to klikanka. Codziennie wchodzisz spędzasz chwile czasu i konto rośnie. Są dni, że można i pół dnia spędzić pograć. Nie trzeba inwestować nic prawdziwych pieniędzy by być dobrym graczem. Poznałem wielu ciekawych ludzi na discord także można to uznać za grę społecznościową.






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: strategia, gra, wojna, rozrywka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych