Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam graczy do strategicznej gry przeglądarkowej

strategia gra wojna rozrywka

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Siema, szukam graczy do gry przeglądarkowej. Jest to gra strategiczna i codziennie posiadamy limity jedzenia oraz prezentów. Dzięki nim mamy energię do bicia. Gra jest dostępna po Polsku i ma przyzwoity samouczek. Kluczowym elementem tej gry jest korzystanie z Discord. Ponieważ zgrana gra w dostępne tam ligi czyli różnego rodzaju eventy gdzie mierzą się gracze z różnych państw zarabiamy gold, medkity oraz szanse na dropy. W grze są dostępne itemy, które ulepszają nasze statystyki w profilu. Nabijami różnież poziom i rangi co zwiększa zadawany damage.

 

Gra jest idealnym dodatkiem w tle. Czyli siedzimy sobie na komputerze, gramy, coś robimy jak przeglądamy internet i możemy wbić poklikać. Tak typowy klikacz. Niestety wiele osób rezygnuje zanim pozna walory tej gry. Gra stawia na rywalizacje.

 

Dostępne jest kilka serwerów. Jednak ja aktualnie gram tylko na jednym o nazwie WW2. Ważne jest wchodzić codziennie i wbijać poziom.

To jest najnowszy serwer tej gry. I taki serwer zwiększa o wiele szanse zdobycia dobrej pozycji w rankingu. Na tym serwerze jest aktualnie 3200 graczy. Mogłoby się wydawać to niewiele, ale zapewniam, że w tą grę gra wiele aktywnych i dobrych graczy a zabawa jest obecna tam każdego dnia.

 

By ze mną grać należy zarejestrować się z mojego REFLINKA:

http://ww2serwer.com/lan.10760/

 

LINK CZYSTY: https://ww2.e-sim.org

 

Gdy wbijesz 7 poziom otrzymasz dodatkowo 2G za rejestracje na mnie oraz 5G za ten poziom. Za kazdy kolejny otrzymasz 5G, samouczek daje wiele XP, trwa on 7 dni. Jest ok 60 misji i każda coś daje m.in, itemki, exp, stamine (energie), medikt, supple (jedzenie i prezenty) oraz broń. Uczy też podstawowcy kwestii jak korzystanie z rynku produktów, rynku walutowego, aukcji, pracy, treningu itd.

 

Dla mnie liczą się tylko aktywni gracze. Niestety straciłem już wiele golda na ludzi, którzy pograli 1-2 dni i zrezygnowali. Dlatego dopiero po zdobyciu przez kogoś 7 poziomu daje liczne supple, bronie, elementy EQ. Daje też możliwość bycia członkiem partii, grupy bojowej i pracę w firmach za gold. Po rejestracji z reflink wyślę link do prywatnego kanalu discord. Jestem często on-line i będę tam na bieżąco pomagał.

 

Jest aktualnie 22 dzien gry serwera, ja doszedłem w 15. Gram więc 8 dni a posiadam EQ wartę ok. 500G. Jeżeli bys chcial kupic 500 golda to musialbys wydać na to ok 75 euro, wiec na gre przegladarkowa to duzo. Wiec jak widac posiadam doswiadczenie w grze i jest rozpoznywalny. Na tym serwerze gram w kraju Holandia! Nickname: Mistrz

 

To nie jest pełno wymiarowa gra, jest to klikanka. Codziennie wchodzisz spędzasz chwile czasu i konto rośnie. Są dni, że można i pół dnia spędzić pograć. Nie trzeba inwestować nic prawdziwych pieniędzy by być dobrym graczem. Poznałem wielu ciekawych ludzi na discord także można to uznać za grę społecznościową.






Also tagged with one or more of these keywords: strategia, gra, wojna, rozrywka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych