Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głogówko: bliskie spotkanie z UFO i dziwne ślady w lesie

Głogówko UFO Polska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka długa obserwacja i jak zwykle ANI JEDNEGO zdjęcia w XXI wieku?


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 16.06.2018 - 01:21

  • 0



#17

Rita.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci, którzy mi zarzucają, automatyczne branie śladów po UFO odsyłam raz jeszcze do artykułu - proszę czytać ze zrozumieniem, druga sprawa autorem tekstu jest Damian Trela, ja jedynie w tej sprawie badałem próbki ziemi licznikiem Geigera i sprawdzałem jej dehydratację.  W mojej ocenie ślady nie mają związku z obserwacją świateł ponieważ były zbyt stare. 


  • 0

#18

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to szkoda że Trela nie umieścił pańskiej opinii o naturze tych śladów w artykule, bo w sumie nie dowiadujemy się z niego, że ktokolwiek z wymienionych miał wątpliwości do jego interpretacji. A stwierdzenie, że znalazł pan jakąś anomalię, można w tym kontekście opacznie interpretować.


  • 1



#19

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze się stało że ten temat został odświerzony, przypomniało mi to o moich ostatnich spostrzeżeniach.

Ostatnimi czasy zaobserwowałem podczas spacerów po lasach w mojej okolicy bardzo podobne odbarwienia na trawie. Jako że można uznać że to ta sama okolica (niecałe 50 km od Głogówka) myślę że mogą one mieć związek z tematem a ich pochodzenie może być ściśle powiązane z pochodzeniem opisanych w tym dziale.

Niestety nie posiadam żadnej dokumentacji tych znalezisk, temat kompletnie wypadł mi z głowy i nie widziałem sensu w robieniu zdjęć. Jednak jak tylko następnym razem trafię na takie "anomalie" z pewnością udokumentuję je i postaram się dowiedzieć co jest przyczyną takiego zachowania roślin.

Z drugiej strony jest to region silnie górniczy, mamy tu wiele kopalni, huty, zbiornik osadowy, możliwe że to wina zanieczyszczonej gleby lub nadmiaru jakiegoś składnika odżywczego.

 

Postaram się w miarę szybko odnaleźć te miejsca i podzielić się na forum tak zdjęciami jak i wszelakimi nowymi spostrzeżeniami.


  • 0

#20

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Położenie zbiorników osadów poflotacyjnych nie jest tajne. Okolice Lubina, Polkowic, Sieroszowic takie zbiorniki posiadają, lecz nie wiązałbym ich z opisanym miejscem. Głogów, to huta głównie.

Biorąc pod uwagę miejsce zdarzenia (czyli, teren pomiędzy Głogowem, a Sławą - dość rozległy) w bezpośredniej bliskości Głogówka nic takiego nie ma, a huta jest po drugiej stronie Odry. 

Nie doszukiwałbym się tutaj czegoś innego, poza naturalnymi zjawiskami czy działaniem człowieka. 





#21

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację, w bezpośredniej okolicy faktycznie nie ma kopalni ani zbiorników. Chodziło mi tutaj bardziej o wody gruntowe i o ich wpływ na to zjawisko.


  • 0

#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten wpływ będzie raczej mizerny. Często w lasach ludzie pozostawiają śmieci wszelkiego rodzaju, o czym wspominałem w jednym z wcześniejszych wpisów. Dla mnie, te kręgi wyglądają na odciski opon (po rozmiarach sądząc - malucha). Inne nietypowe odbarwienia w ściółce, trawie czy roślinach to może być również całkiem przyziemna sprawa.





#23

Zjednoczeni36.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie kręgi to żarty.  ALE CZY KRĘGI NA LODZIE TO TEŻ ŻARTY xD ?

http://www.cropcircl...ircle2019a.html


30 km od najbliższego miasta , wieczorem doczytam reszte.

nie mam pojęcia jak wstawić link kodem http proszę moda o edycje ;)



 


Użytkownik Zjednoczeni36 edytował ten post 25.04.2019 - 12:07

  • 0

#24

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 ALE CZY KRĘGI NA LODZIE TO TEŻ ŻARTY xD ?

Nie wszystkie kręgi w moim mniemaniu to żarty, ale te na lodzie już tak. To reklama.

 

                               qinghai-lake-carp4.jpg

                               grafika/RC

 

                               qinghai-lake-carp5.jpg

                               grafika/RC






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Głogówko, UFO, Polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych