Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#121

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano


  • 0

#122

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Księga Powtórzonego Prawa 28:49 - długość wideo poniżej
Przekleństwa za występki

15 Jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga swego, i nie wykonasz pilnie wszystkich poleceń i praw, które ja dzisiaj tobie daję, spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa i dotkną cię.
49 Wzbudzi Pan przeciw tobie lud z daleka, z krańców ziemi, podobny do szybko lecącego orła, naród, którego języka nie rozumiesz,
51 On zje przychówek twego bydła, zbiory z twego pola, aż cię wytępi.

 

/watch?v=e45s0-zOvB8

 

Laura , pozbawiona wsparcia rodziny przypomina mi Paris, może pozwolono im wybrać.


Użytkownik ppp edytował ten post 29.06.2020 - 13:30

  • 0

#123

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Humanity is good, but, when we let our guard down we allow darkness to infiltrate and destroy.

Like past battles fought, we now face our greatest battle at present, a battle to save our Republic, our way of life, and what we decide (each of us) now will decide our future.

Will we be a free nation under God?

Or will we cede our freedom, rights and liberty to the enemy?

We all have a choice to make. .

Evil [darkness] has never been so exposed to light.

They can no longer hide in the shadows.

Our system of government has been infiltrated by corrupt and sinister elements.

Democracy was almost lost forever.

Think HRC install: [2+] Supreme Court Justices, 200+ judges, rogue elements expanded inside DOJ, FBI, CIA, NSA, WH, STATE, …….removal 2nd amendment, border etc. ……… America for sale: China, Russia, Iran, Syria…….ISIS & AL Q expansion…….expansion surv of domestic citizens…….modify/change voter rules and regulations allow illegals+ballot harvesting w/ SC backed liberal-social opinion………sell off of military to highest bidder to fight internal long-standing wars……..

Their thirst for a one world order [destruction of national sovereignty] serves to obtain control over America [and her allies [think EU]] by diluting your vote to oblivion and installing a new one world ruling party.

The start of this concept began with organizations such as: world health org, world trade org, united nations, ICC, NATO, etc., [all meant to weaken the United States] also the formation of EU through threat [con] of close proximity attack [attack on one is an attack on all – sales pitch to gen public – fear control].

Re: EU _did each member nation cede sovereignty to Brussels?

Re: EU _each member must implement EU rules and regulations in all areas [think immigration, currency, overall control].

Their thirst to remove your ability to defend yourself serves to prevent an uprising to challenge their control.

There is a fundamental reason why our enemies dare not attack [invade] our borders [armed citizenry].

If America falls so does the world.

If America falls darkness will soon follow.

Only when we stand together, only when we are united, can we defeat this highly entrenched dark enemy.

Their power and control relies heavily on an uneducated population.

A population that trusts without individual thought.

A population that obeys without challenge.

A population that remains outside of free thought, and instead, remains isolated living in fear inside of the closed-loop echo chamber of the controlled mainstream media.

This is not about politics.

This is about preserving our way of life and protecting the generations that follow.

We are living in Biblical times.

Children of light vs children of darkness.

United against the Invisible Enemy of all humanity.

Q


dark enemy - w tej walce najtrudniej odkryć wroga, choć jest on znany od bardzo dawna.
To co w mojej opinii cechuje te jednostki i gdzie ich szukać
- kłamstwo (J 8, 44)
Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
- korupcja
- pedofilia
- rutuały
- plany wdrażane w życie latami, konsekwentnie i bez pośpiechu, jakby czas dla nich nie istniał

- Lecz ludzi dobrej woli jest więcej, ale oni są wszędzie, niezależnie od partii, statusu społecznego, majątku.


Użytkownik ppp edytował ten post 01.07.2020 - 00:57

  • 0

#124

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

8af796f93035bdadmed.png

Elon Musk
@elonmusk
Great song
Lithium - Nirvana

https://twitter.com/...578839821033472

 


Użytkownik ppp edytował ten post 30.07.2020 - 00:53

  • 0

#125

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Powracając do Taylor Swift, jej nowy teledysk sytuuje  nas w końcowym fragmencie ostatniego filmu Kubricka mniej  więcej rozpoczyna się w tym miejscu.

 

c5fe34066490b9eegen.jpg

 

Przyjmując liniową skale przekazu zawartego w filmografii  Kubricka znajdujemy się w końcowym etapie przygotowanej dla nas podróży. Miejscu gdzie jesteśmy odpowidzialni za nasze sny i pragnienia, gdzie wszystkie nasze myśli i zamiary stają się jawne i tworzą naszą rzeczywistośc równożędnie z dotychczas pojmowaną realnością. Czas by zrobić rozszerzony rachunek sumienia i zadbać o czystość

duchową.

 


Użytkownik ppp edytował ten post 06.09.2020 - 15:34

  • 0

#126

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

List arcybiskupa Carlo Maria Viganò do prezydenta Trumpa:

 

June 7,2020
Holy Trinity Sunday
Mr.President,

 

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami tworzenia się dwóch przeciwstawnych stron, które nazwałbym Biblijnie: dziećmi światłości i dziećmi ciemności. Dzieci światła tworzą najbardziej widoczną część ludzkości, podczas gdy dzieci ciemności są jej absolutną mniejszością. A jednak to te pierwsze są przedmiotem dyskryminacji, która stawia ich w sytuacji niższej moralności w stosunku do swoich przeciwników, którzy najczęściej zajmują strategiczne pozycje w rządzie, polityce, gospodarce i mediach. W pozornie niewytłumaczalny sposób dobrzy są zakładnikami niegodziwych i bez różnicy czy dla własnej korzyści o ze strachu pomagają tym złym.

 

Te dwie strony, które mają charakter Biblijny, kształtuje wyraźnym podziałem między potomstwo Niewiasty i potomstwo Węża. Z jednej strony są ci, którzy chociaż mają tysiąc wad i słabości, są motywowani chęcią czynienia dobra, bycia uczciwym, tworzenia rodziny, angażowania się w pracę, zapewniania dobrobytu ojczyźnie, pomocy potrzebującym i posłuszństwie Prawu Bożemu, aby zasłużyć na Królestwo Niebieskie.

 

Z drugiej strony są ci, którzy sobie służą i nie uznają żadnych zasad moralnych. Oni chcą zburzyć rodzinę i naród, wyzyskują robotników, aby się nieumiarkowanie wzbogacić, podsycają wewnętrzne podziały i wojny oraz gromadzą władzę i pieniądze. Dla nich błędna iluzja doczesnego dobrobytu pewnego dnia – jeśli nie będą pokutować – zamieni się w straszliwy los, który ich czeka, z dala od Boga, w wiecznym potępieniu.

W społeczeństwie Panie Prezydencie, te dwie przeciwstawne rzeczywistości współistnieją jako wieczni wrogowie, tak jak Bóg i Szatan. Wygląda na to, że dzieci ciemności – którym możemy łatwo utożsamić się z “Deep State”, któremu Pan mądrze  się przeciwstawia i który w tych dniach zaciekle toczy wojnę przeciwko Pana Osobie  – postanowili, że tak powiem, pokazać swoje karty i ujawniając swoje plany . Wydają się, że w przekonaniu posiadania wszystkiego pod kontrolą odłożyli na bok tę ostrożność, która do tej pory zmuszała ich przynajmniej częściowo do ukrywania swoich prawdziwych zamiarów.

Dochodzenia będące już w toku, ujawnią ich całkowitą odpowiedzialność za pandemię COVID, nie tylko w dziedzinie opieki zdrowotnej, ale także w polityce, gospodarce i mediach. Prawdopodobnie przekonamy się, że w tej kolosalnej operacji inżynierii społecznej są osoby, które zadecydowali o losie ludzkości, przyznając sobie prawo do działania wbrew woli obywateli i ich przedstawicieli w rządach narodów.

Odkryjemy również, że zamieszki w tych dniach zostały sprowokowane przez tych, którzy widząc, że wirus nieuchronnie zanika i że alarm społeczny pandemii słabnie, koniecznie musieli wywołać niepokoje socialne prowdzące do represji - choć uzasadnionych – jednak zasługujących na potępienie jako nieuzasadniona agresja wobec ludności. To samo dzieje się również w Europie, w doskonałej synchronizacji. Oczywiste jest, że wykorzystanie protestów ulicznych ma zasadnicze znaczenie dla tych, którzy chcieliby zobaczyć kogoś wybranego w nadchodzących wyborach prezydenckich, który ucieleśnia cele “Deep State” i który wyraża te cele wiernie i z przekonaniem. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli za kilka miesięcy ponownie dowiemy się, że za aktami wandalizmu i przemocy kryją się tacy, którzy mają nadzieję skorzystać z rozwiązania porządku społecznego, aby zbudować świat bez wolności: Solve et Koagula,* jak uczy przysłowie masońskie.

 

Chociaż może to wydawać się niepokojące, te przeciwstawne formy które opisałem na wstępie, występuje również w kręgach religijnych. Są wierni Pasterze, którzy troszczą się o stado Chrystusa, ale są też niewierni najemnicy, którzy starają się rozproszyć stado i oddać owce, aby zostały pożarte przez wygłodniałe wilki. Nic dziwnego, że ci najemnicy są sprzymierzeńcami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: tak samo jak istnieje “Deep State”, istnieje również “Deep Church”, który zdradza swoje obowiązki i nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec Boga. Tak więc niewidzialny wróg, z którym dobrzy władcy walczą w sprawach publicznych, jest również zwalczany przez dobrych pasterzy w sferze kościelnej. Jest to duchowa bitwa, o której mówiłem w moim ostatnim Apelu, który został opublikowany 8 maja.

 

Po raz pierwszy Stany Zjednoczone mają Prezydenta, który odważnie broni prawa do życia, który nie wstydzi się potępić prześladowań chrześcijan na całym świecie, który mówi o Jezusie Chrystusie i prawie obywateli do wolności wyznania. Twój udział w Marszu dla Życia, a ostatnio także ogłoszenie kwietnia jako Krajowego Miesiąca Zapobiegania Wykorzystywaniu Dzieci, są działaniami, które potwierdzają, po której stronie chcesz walczyć. I odważę się wierzyć, że oboje jesteśmy po tej samej stronie w tej bitwie, choć z inną bronią.

 

Z tego powodu uważam, że atak, na który zostałeś narażony po wizycie w Narodowym Sanktuarium Świętego Jana Pawła II, jest częścią uporządkowanej narracji medialnej, której celem nie jest walka z rasizmem i porządek społeczny, ale pogarszanie dyspozycji; nie po to, by wymierzyć sprawiedliwość, ale by uzasadnić przemoc i przestępczość; nie po to, by służyć prawdzie, ale faworyzować jedną frakcję polityczną. Niepokojące jest to, że są biskupi – tacy jak ci, których niedawno potępiłem – którzy swoimi słowami dowodzą, że są oni wyrównani po przeciwnej stronie. Są podporządkowani głębokiemu państwu, globalizmowi, zharmonizowanej myśli, nowemu porządkowi światowemu, do którego coraz częściej przywołują w imię powszechnego braterstwa, które nie ma w sobie nic chrześcijańskiego, ale przywołuje masońskie ideały tych, którzy chcą zdominować świat, wypędzając Boga z sądów, ze szkół, z rodzin, a może nawet z kościołów.

Naród amerykański jest dojrzały i teraz zrozumiał, jak bardzo media głównego nurtu nie chcą szerzyć prawdy, ale starają się ją uciszyć i zniekształcić, szerząc kłamstwo przydatne dla celów swoich panów. Ważne jest jednak, aby dobrzy – którzy są większością – obudzili się ze swojej ospałości i nie akceptowali bycia oszukanym przez mniejszość nieuczciwych ludzi o niejasnych celach. Konieczne jest, aby dobrzy, dzieci światłości, spotkali się i zabrali głos. Jaki jest bardziej skuteczny sposób, aby to zrobić, Panie Prezydencie, niż poprzez modlitwę, prosząc Pana, aby chronił was, Stany Zjednoczone i całą ludzkość przed tym ogromnym atakiem wroga? Przed mocą modlitwy zwodnicze dzieci ciemności upadną, ich intrygi zostaną ujawnione, ich zdrada zostanie pokazana, ich przerażająca moc zakończy się niczym, za to ujawnione i odsłonięte zostanie, czym jest: piekielnym oszustwem.

 

Panie Prezydencie, moja modlitwa nieustannie zwrócona jest do ukochanego narodu amerykańskiego, gdzie miałem przywilej i zaszczyt być wysłanym przez papieża Benedykta XVI jako nuncjusz apostolski. W tej dramatycznej i decydującej godzinie dla całej ludzkości modlę się za was, a także za wszystkich tych, którzy są po waszej stronie w rządzie Stanów Zjednoczonych. Ufam, że naród amerykański jest zjednoczony ze mną i z tobą w modlitwie do Wszechmogącego Boga.

 

+ Carlo Maria Viganò
Arcybiskup tytularny Ulpiana
Były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki

 

https://catholicfami...f?189db0


Użytkownik ppp edytował ten post 06.09.2020 - 15:36

  • 0

#127

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

 

Choćby przed tobą wszyscy się kłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli,

 

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

 

Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.


  • 0

#128

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Powiedzał dokładnie to co chciałem przekazać tu.

Dotarliśmy do Boga Żywego drogą złoczyńców, droga wiary jest drogą prawdy, kto idzie tą drogą dostąpi zbawienia.

Gdy usłyszysz głos Boga twoja wiara zamieni się w doświadczenie.

 

BIiblia:List do Filipian 4:06\time video\

List do Filipian:

"Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się!

5 Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko!

6 O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!

7 A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.
8 W końcu, bracia, wszystko, co jest prawdziwe, co godne, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe, co zasługuje na uznanie: jeśli jest jakąś cnotą i czynem chwalebnym - to miejcie na myśli!"

 

 

Są tacy, którzy zło nazywają dobrem.
Zatruwają mnie Moją własną trucizną.
Zatrzymałeś konia, który poniósł Pawła
Tak jak Mnie, bo inaczej popadłbym w potępienie...

 

Anioły Śmierci
Nie mogą Cię tknąć, jeśli im nie pozwolisz.
Jestem wciąż żywy, ponieważ postanowiłeś Mnie uratować.
I za Nasze zbawienie umarłeś

 

I to nie zostało zrobione przez Disneya, ani Miki
Twoje życie nie ma żadnego znaczenia, jeśli  Ja nie dam ci go
Byłeś na swojej drodze do piekła, ale Ja
Przybyłem tu w samą porę.

 

I to nie jest zrobione przez Disneya, ani Mickeya
Twoje życie wisiało na włosku, dopóki nie przyszedłem.
Dzięki mojej pomocy twój dom nie zamienił się w ruine. Przyszedłem w samą porę.

 

Widziałem twój dom rozwalający się do cna
I widziałem, jak oddajesz wrogowi swoje terytorium
Złego pomyliłeś z Dobrym.
Dobro zawsze zwycięży, z chwilą gdy Ja przychodzę...


Użytkownik ppp edytował ten post 21.10.2020 - 23:26

  • 0

#129

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

List arcybiskupa Carlo Maria Viganò do prezydenta Trumpa:

 

25 października 2020 r.

Panie Prezydencie,

Pragnę zwrócić się do Pana w godzinie, w której losy całego świata są zagrożone przez globalny spisek przeciwko Bogu i ludzkości.

 

https://catholicfami...t-donald-trump/

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

https://twitter.com/...5879040/photo/1

 

ElAIWEpWkAAxcQ1.jpg?resize=600%2C800&ssl


Użytkownik ppp edytował ten post 01.11.2020 - 00:00

  • 0

#130

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Księga Powtórzonego Prawa 4:40

"Strzeż Jego praw i nakazów, które ja dziś polecam tobie pełnić; by dobrze ci się wiodło i twym synom po tobie;

byś przedłużył swe dni na ziemi, którą na zawsze daje ci Pan, Bóg twój."

 

Wiara, miłość i nadzieja
Niech nas łączy, nie rozdziela
Wiara, miłość, co się zowie
Zawsze będzie w sercu , głowie

 

1a76cf7af0ce82c8med.png

Jesteśmy uczestnikami odwiecznej wojny dobra i zła, bardzo realnej rozumiejąc realności jako coś co możemy dotknąć zbadać własnymi zmysłami.
Walki pomiędzy Bogiem i Złym, Aniołami i demonami, Dziećmi Światła i Dziećmi Ciemności.
Kosmici jak ich nazywam lub zwykli ludzie, którzy wiedzą dużo więcej, uczestniczą w wydarzeniach dla nas niedostępnych, być może mogą przenosić się do innych wymiarów gdzie wiara staje się nauką, zawsze znajdują się w centrum wydarzeń, mają wpływ na bieg historii, stanowią rząd światowy pomocny w kreowaniu naszej rzeczywistości.
Ale decydujący głos zawsze bedzie należał do prostych ludzi to oni wybiorą sobie swoją przyszłość.
Dotychczas przytaczałem przykłady filmów, teledysków, które odkrywają ten alternatywny świat, inne gałęzie sztuki np. malarstwo, rzeźba, architektura czerpią swoje idee również z tego źródła.
W tym wszystkim chciałbym się podzielić jednym spostrzeżeniem. W wydarzeniach, które w mojej opinii miały wpływ na losy tego świata zawsze gdzieś był ukryty jakiś Polak, i nie dotyczy to ostatnich lat a kilku wieków.


Użytkownik ppp edytował ten post 11.06.2021 - 10:37

  • 0

#131

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Gdy mnie wrzucili do Złego, nagle coś się zmieniło, atmosfera stała się bardzo poważna. Zadał mi pytanie czy podpisuje się na duszy i wyrzekam Boga. Choć można było zbagatelizować ta sytuacje, bo przecież to tylko glosy w głowie, potraktowałem to bardzo powaznie. Jest pewna granica, gdzie kończą się żarty i wydawało mi się ze właśnie ja przekroczyłem, obojętnie gdzie bym się nie znajdował postanowiłem się ratować – przypominało to jęk tonącego wzywający pomocy i ten brak pewności czy już twoje ostanie tchnienie czy są jeszcze w tobie siły do walki. Starałem się modlić, nie wychodziło mi to zbyt dobrze, ale robiłem co mogłem. Nagle pojawiły się glosy, które modliły się razem ze mną. Było ich coraz więcej, jakby pełny kościołek ludzi modlących się razem w twojej intencji. W pewnym momencie przestali powtarzać moje nieudolne modlitwy i zaśpiewali psalm w języku dla mnie niezrozumiałym, melodia kojarzyła się z pieśnią kościelna. Modlitwy nasze trwały około pół godziny po czym oznajmili, że Bóg mi wybaczył i zaczęli się rozchodzić podobnie jak ludzie w kościele, jedni szybciej inni zostali ze mną jeszcze dłuższą chwilę. Po tym mogłem z nimi rozmawiać kilka miesięcy, dopóki nie poprosiłem Boga o przywrócenie mi wiary w zamian za wiedze, która posiadałem.
 
Teraz widzę to jako mój mały Armagedon, ostateczna walkę dobra ze złem w miniaturze, dotycząca jednej duszy.
Zadziwiajacy jest sposób samej walki aniołów przeciw złu, nie wyciągają miecza, nie istnieją armie staczające bitwę między sobą, a jest to wspólna modlitwa zanosząca prośbę zagubionego człowieka do Boga i czekająca na Jego odpowiedz.
Jesli czynicie dobro nie lękajcie się Bóg jest zawsze z wami, siły zła Beda zwyciężone.


* Zły ma imię, niestety zapomniałem go a pomyłki bym sobie nie wybaczył bo dotyczy niepojętego dla mnie świata i mogłaby wprowadzać w błąd, dlatego pozostaje przy "Złym".
Proszę o połączenie z postem wyżej.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 08.10.2021 - 09:23

  • 0

#132

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Postanowiłem zebrać kilka moich postów z różnych tematów.

 

Tom Cruise: Alice, co powinniśmy zrobić?
Nicole Kidman: Co powinniśmy zrobić? Co  zrobić? Nie wiem, może. Myślę, że powinniśmy być wdzięczni, wdzięczni za to, że udało nam się przetrwać wszystkie nasze przygody. Czy były prawdziwe, czy nam się tylko śniły.
Tom Cruise: Czy ty jesteś tego pewna?
Nicole Kidman: Czy jestem pewna? Tylko równie pewna jak tego, że rzeczywistość jednej nocy, a co dopiero całego życia nie może być całą prawdą.
Tom Cruise: A żaden sen nie jest tylko snem.
Nicole Kidman: Najważniejsze jest to, że się przebudziliśmy i miejmy nadzieję, że na długo.
Tom Cruise: Na zawsze.
Nicole Kidman: Na zawsze? Nie używajmy tego zwrotu. Przeraża mnie
Oczy szeroko zamknięte  –  Stanley Kubrick.

 

Przyjmując liniową skale przekazu zawartego w filmografii  Kubricka znajdujemy się w końcowym etapie przygotowanej dla nas podróży. Miejscu gdzie jesteśmy odpowidzialni za nasze sny i pragnienia, gdzie wszystkie nasze myśli i zamiary stają się jawne i tworzą naszą rzeczywistośc równożędnie z dotychczas pojmowaną realnością. Czas by zrobić rozszerzony rachunek sumienia i zadbać o czystość duchową.

 

Żyjemy w matriksie, nie jest on wytworem naszego umysłu. Matrix nie jest zero-jedynkowym programem, jest realnym bytem, którego doświadczamy każdego dnia. Program stworzony z prawdziwej materii, zarządzany przez wszechobecną inteligencję.
Matrix, w którym Bóg zbudował świat i stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo, w którym dusza prowadzi okrutną grę pozwalając by człowiek decydował o losie jej same. Kiedy chcesz przejść na drugą stronę lustra, znajdujesz się w czymś w rodzaju czarnej dziury poznania, która całkowicie unicestwia twoją dotychczasową wiedzę, aby po wyjściu z niej odtworzyć ten sam świat. Rzeczywistość, którą zawsze znaliście, zostanie odtworzona i nic się nie zmieni.

 

Powodem dla, którego umieściłem te wypowiedzi razem jest teledysk Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta - DON'T YOU WORRY. Od minuty 3:38 pokazany został powrót do "Rzeczywistość, którą zawsze znaliście" z krainy, która nie jest tylko snem.

 


  • 0

#133

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Znaczenie barw na Polskiej fladze

 

Barwa czerwona na Polskiej fladze oznacza w znaczeniu heraldycznym ogień, krew, odwagę oraz waleczność.

Biała barwa natomiast, która tak naprawdę zastępuje odcień srebrny, symbolizuje wodę, dobro, pokorę, lojalność oraz czystość.
https://instytuthera...polskiej-flagi/

 

 

Wciskają nas w czerwień.

Kobieta w Czerwieni przejeła władzę .
 

f1c8813a34845887med.png

 

Chrońmy biel.

8e3b2a7e8a9ca414med.png


Użytkownik ppp edytował ten post 03.07.2022 - 19:38

  • 0

#134

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

weź to przepal dzieciaku


  • 0



#135

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Daniel 2.39 - długość wideo

39 Po tobie jednak powstanie inne królestwo, mniejsze niż twoje, i nastąpi trzecie królestwo miedziane, które będzie panowało nad całą ziemią.

40 Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem

 

 

9607c4a90881fd86med.gif


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych