Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#106

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wiekszość z nas podąża za swoim liderem, władcą mechanicznych pomarańczy. On ci powie gdzie  iść Canaris.

Ja szanuje moją wolność i wybieram sam.

Jeśli chodzi o dilera proponuje tego co dostarczał towar Kubrickowi ma wiele lat doświadczenia w towarze lub ten od kolegi  z taledysku powyżej.


  • -1

#107

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi nikt nie mowi gdzie mam iść, potrafie sam sienogarnąć. Dziekuje za troske.

A o towar pytam bo takiego tripa jak kolega to warto by było mieć choć raz w życiu.
  • 0



#108

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ppp. Taka prośba do ciebie. Objaśniaj nam co tu wstawiasz, skomentuj jakoś, jak mamy to rozumieć. Jaki związek z tym filmem ma taylor swift, Justin Bieber i inni.
  • 0



#109

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Są artystami wpółczesności, toworzą sztukę dla mas i mają ogromny wpływ na młodych ludzi. Byli w barze, widać to  na teledyskach, które zamieściłem.

Sam bar wydaje się być w innym wymiarze. W The Simpsons zalecają umycie oczu, w Lśnieniu Jack wchodzi do pustego baru, a Taylor w Delicate znika jeszcze w hotelu. Jest jeszcze wiele innych przykładów i wszystkie odnoszą się do tego samego miejsca.

Co ma wspólnego bar z manipulacją społeczeństea proprzez media? I dlaczego tyle artystów go odwiedza od tylu lat? Świat dobrego i złego jest w innym wymiarze, pokazywany w sztuce, malarstwie i literaturze od stuleci. Istnieją trzy poziomy, trzy okna. My zostaliśmy obdarzeni wiarą, Ci z baru posiadają wiedzę o istnieniu Boga i Złego, mogą się kontaktować z aniołami i diabłami. Tacy torochę kosmici, których poszukujemy na innych planetach, Skaywalker i Imperium (w imperium też żyją ludzie i mają się bardzo dobrze)

Wyboru powinniśmy dokonać sami i być odpowiedzialni z podjętą decyzję, zaciemnianie nam umysłu poprzez manipulację świadomości na którą zwraca uwagę Kubrick w Mechanicznej pomarańczy odbiera nam  wolność daną od Boga,  wolność wyboru dobrego i złego. Wyznacznikiem naszego światopoglądu stała się telewizja i nasze wrodzona świadomość została zaburzona.


  • -2

#110

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko wkazuje na to, że nasze rządy przeszły na stronę Dartha Vadera. Wybór dokonywał się między Mocą i technologią.

 

Dla ludzi mających za dużo czasu. Nic szczególnego.

 

 


  • -1

#111 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Gościu, o co Ci chodzi?! Jak już napisał Wszystko, tłumacz proszę o czym piszesz. Póki co większość wpisów nie ma żadnej spójności ze sobą i wygląda to tak, jakbyś wrzucał tu przypadkowe rzeczy.


  • 0

#112

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

b2a280b5ba8f77a6med.png


  • -1

#113

DautBovay.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd wizja że kreacje hollywoodzkie, muzycy popowi i cała reszta podanych tutaj objawień ma jakikolwiek wpływ na nasz świat przez pryzmat jakiegoś filmu z lat 70-tych? Nie za bardzo wiadomo do czego dążysz; do tego że Luuke Skywalker i Kubrick chcą na nas zrzucić stonkę ziemniaczaną, do tego że Mick Jagger zakopał kryształy Zuna w Krakowie, czy że Biblia ma jakieś sekretne przekazy i odnośniki w nie wiem, komiksach o Batmanie? Z tego wątku niewiele wynika...


  • 1

#114

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Świat dobra i zła jest realny.

 

Istnieje realne miejsce  "Bar", w którym nasze światy się spotykają twarzą w twarz, a wielu wchodzi do niego od co najmniej 50 lat.
Jeśli odnajdziesz to miejsce nie zapomnij umyć oczy.

 

ff2725b9771d114fmed.jpg


Użytkownik ppp edytował ten post 06.03.2020 - 09:33

  • -1

#115 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

@DautBovay

 

ppp najwyraźniej chce zasłynąć jako osoba z ekstremalnie niską reputacją na forum.

 

@ppp

Ten "bar", to śmierć?


  • 0

#116

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Best documentary of the year.
[F] black sites are being closed [MK_active]

[CLAS 1-99: future]

Q


  • 0

#117

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dlaczego Bill świeci:

 

4b58cb0c444ecefdmed.jpg

 

 

Przesłanie od Laury Eisenhower:

 

0.13 - Bill Gates

3.33 - milczenie

 

Długość przesłania 14:38

 

14:38 Stary Testament 1 Księga Samuela

38 I rzekł Saul: «Wszyscy wodzowie ludu, podejdźcie bliżej, zbadajcie i zobaczcie, na czym polega ten dzisiejszy grzech. 39 Gdyż, na życie Pana, który wybawia naród izraelski [nawet] gdyby się to stało przez Jonatana, mojego syna, to i on musiałby umrzeć». Nikt z ludu na to nie odpowiedział. 40 Odezwał się jeszcze Saul do wszystkich Izraelitów: «Wy ustawcie się po jednej stronie, a ja i syn mój po drugiej stronie». Odrzekł na to lud Saulowi: «Uczyń, co ci się wydaje słuszne». 41 Następnie Saul mówił do Pana: «Boże Izraela11, okaż prawdę!» Wylosowani zostali Jonatan i Saul, naród zaś - uwolniony. 42 I rzekł Saul: «Rzucajcie losy między mną i synem moim, Jonatanem». I wylosowany został Jonatan. 43 Wtedy odezwał się Saul do Jonatana: «Powiedz mi, co uczyniłeś?» Odparł Jonatan: «To prawda, że skosztowałem trochę miodu przy pomocy końca laski, którą miałem w ręce. Oto jestem gotów umrzeć». 44 Odpowiedział Saul: «Niech Bóg mi to uczyni i tamto dorzuci, jeżeli nie umrzesz, Jonatanie». 45 Jednak lud odezwał się do Saula: «Czy ma umrzeć Jonatan, który był sprawcą tego wielkiego izraelskiego zwycięstwa? Nigdy! Na życie Pana! Ani włos z głowy jego na ziemię nie spadnie. Z Bożą pomocą uczynił to dzisiaj». W ten sposób wyzwolił lud Jonatana, i on nie umarł.

 

 

 

 


Użytkownik ppp edytował ten post 26.04.2020 - 11:18

  • -1

#118

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ewangelia według św. Mateusza 5:48

Bądźcie więc doskonali, tak jak wasz Ojciec w niebie.

 

https://twitter.com/...974883130654721

 

Dodam bardzo ważne przesłanie od Qanon:

"Where We Go One, We Go All"

By wygrać należy się zjednoczyć.

 

www.youtube.com

/watch?v=JE6CP_hnAUw


Użytkownik ppp edytował ten post 04.05.2020 - 00:50

  • 0

#119

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ewangelia wg św. Jana 16:07

7 Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was.

8 On zaś, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie.

9 O grzechu - bo nie wierzą we Mnie;

10 o sprawiedliwości zaś - bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie;

11 wreszcie o sądzie - bo władca tego świata został osądzony.

12 Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie.

13 Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe.

14 On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi.

15 Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam objawi.

 


  • 0

#120

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych