Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#61

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reptilianie to organizacja? 

Pepepe@

Ktoś zrobił delikatną ingerencję w materiał wideo. Dzisiejsze programy do edycji materiałów wideo na to pozwalają, choćby AdobePostEffect. Nie mów, że łyknąłeś ten numer z jej oczami...

:facepalm:





#62

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jasne, że uwierzyłem w tą bajkę, lecz powodem nie była naiwność. Usłyszana teoria jest zgodna z tym co szukam od wielu lat. Dotyczy kontekstu historcznego mojej wizji świata i choć nie wiem czy jest w tym choć trochę prawdy, sama teoria która mi wczoraj wpadła do głowy odpowiada na prawie wszystkie moje pytania o podłoże historyczne systemu z którym się zetkąłem.
Lektor z tego wideo ok. 10 minuty mówi o bogu EL (https://pl.wikipedia.org/wiki/El) ojcu Baala,  od którego to pochodzą EL-I-TY, przywódcy naszego świata od tysiącleci. Niektórzy nazywają ich jaszczurami, ludźmi błękitnej krwi,  ja wolałbym pozostać przy elitach. Od czasów Aleksandra Wielkiego część elit dąży do zrównania w rozwoju arystokracji i plebsu. I właśnie teraz nastał czas gdy plebs dojrzał wystarczająco aby połączyć obie rasy,  widać to na przykładzie małżeństw zawieranych przez rodziny królewskie:
Raniero III Mónaco i Grace Patricia Grimaldi, Felipe de Borbón i Letizia Ortiz, Ksiaze Wilhelm i Kate Middleton, Charlene Wittstock, Maxima Zorreguieta, Mary Elizabeth Donaldson, Mette Marit Tjessem, Rania Al Yassin, Lilian Davies, Sofia Hellqvist, Megahan Markle.

Niestety część elit nie zgadza się na to połączenie i kontynuuje swoje starodawne tradycje i obrzędy jak np.: Bohemian Club, Arabia Saudyjska i inni.
Toczy się bitwa wewnątrz ELIT o dalsze losy świata, w każdym momencie może przerodzić się w ogólnoświatowy konflikt atomowy. Najgorszym rokiem był 2017 ale niebezpieczeństwo wybuchu wojny będzie nam towarzyszyć jeszcze przez wiele lat. Konflikt toczy się w sferach nieosiągalnych dla plebsu, nauczonych przez wieki jak skrywać przed postronnymi wewnętrzne problemy. Jeśli zostanie on pokazany światu może znajdować się już w fazie bez odwrotu i możliwości powstrzymania jego eskalacji. Być może to właśnie odkrywaniu się na ludzi części elit zawdzięczamy tak szybki postęp technologii ostatnich dziesięcioleci.

 

przeniesiony.gif

 

Przenoszę, bo zaczynasz robić bigos z forum. Zakładasz temat i każdą bzdurę z internetu wrzucasz do tematu jak składniki do miksera. Jak już robisz bałagan to rób go w swoich tematach, albowiem następne wykroczenie równa się z włączeniem moich mocy piekielnych, a tego chcemy uniknąć ;)


  • 0

#63

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Koniec naszej cywylizacji jest bliski.

 


  • 0

#64

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Podczas wywiadu Prezydenta Donalda Trumpa dla stacji CBS News odbywającego się w Białym Domu został zauważony obraz Andy Thomasa „The Republican Club” przedstawiający prezydentów republicanów: Abraham Lincoln, Richard Nixon, Theodore Roosevelt, Gerald Ford, Ronald Reagan, George HW Bush, George W Bush.

 

skynews-trump-painting_4454644.jpg?bypas

 

Choć pewnie to tylko głupi wymysł, ale kompozycja tego obrazu przypomina mi fotografię z filmu „Lśnienie”.

 

d066706347f3067dgen.png


Użytkownik ppp edytował ten post 16.10.2018 - 17:34

  • 0

#65

ShadowPath.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh ppp, pewnie myślałeś ze nikt o tobie nie myśli, nie pamięta ani się tym tematem nie interesuje

ha - ja o tobie pamiętam, gdy pierwszy raz zobaczyłem ten teledysk od razu naszło mi na myśl że idealnie by tu pasował

 

Proszę, kobieta w zieleni

 

A tu masz potwierdzenie twojej tezy że Taylor Swift jest demonem

btw ten teledysk to oczywiście parodia


  • 0

#66

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Green Castle.

Red Castle.
 

Dziękuję za pamięć Clockwork Orange.

 

Capture3.jpg


  • 0

#67

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zgodnie z przepowiednią Chico Xavier świat wkroczy w nową erę w dniu 20.07.2019 r. przystępując do Związku Międzyplanetarnego.


  • 0

#68

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Otwórz oczy od "The Simpsons"

 

Księga Rodzaju  3:17

 

"Do mężczyzny zaś rzekł: «Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść -przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
po wszystkie dni twego życia."

 

Bóg ukarał, "zły" pewnie daje nagrody - puchary, wręczane w tv.

 

ff2725b9771d114fmed.jpg

 

2e94a9302686ff79.gif77fa3ed3326fd06b.gife533851743aa661c.gifadd71b701d3d0dc9.gif


Użytkownik ppp edytował ten post 10.04.2019 - 22:45

  • 0

#69

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Benjamin Solari Parravicini:

"Pojawią się latające na niebie kręgi światła, przynosząc dziwne istoty innych planet.
Tak, będą to Ci którzy przybywali zasiedlić Ziemię zostanie powiedziane, i zostanie powiedziane dobrze.
Tak!
Ci których nazywano Aniołami w Starym Testamencie, lub głosem Boga - będący.
I ponownie zostaną zobaczeni, zostaną zobaczeni i zostaną wysłuchani."

 

d107cfb4a8210bfbmed.png


Użytkownik ppp edytował ten post 21.04.2019 - 16:45

  • 0

#70

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

„Ujrzałam obok mnie, po mojej lewej stronie, anioła w cielistym kształcie.(…) Nie był wysoki, ale niski i bardzo piękny. (…) W jego rękach ujrzałam długą, złotą włócznię, a na końcu żelaznego ostrza wydawało mi się, ze widziałam płomyk ognia. Wydawał się wbijać włócznię w moje serce kilkakrotnie tak, aby przeszła moje trzewia. Gdy ją wyciągnął pomyślałam, że wyciągnie je ze środka i pozostawi mnie całą w płomieniach wielkiej miłości do Boga. Ból był tak ostry, że zmusił mnie do wydania kilku jęków, a słodycz wyrządzona mi tym ogromnym bólem tak wielka, jakiej nikt nigdy nie chce stracić.”

św. Teresa z Avila.

 

6db952b3ad972909med.png


  • 0

#71

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoje posty w tym temacie wyglądają tak jakbyś losowo wybierał jakąś stronę w necie i kopiował z niej przypadkowy fragment.
  • 0



#72

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Składam i składam te puzle ale cieżko jest dopasować kawałki i obraz jest bardzo nieczytelny. Z tego co udało mi się dość niewyraźnie zobaczyć świata przedstawia się niezbyt interesująco. Przedstawię to co widzę choć jest dość mroczne są rzeczy, które napawają optymizmem. Ogólnie świat staje się lepszy i posiadamy wolną nieprzymuszoną wole. To właśnie przez nią "zli" są zobowiązanie do informowania nas o wszystkim co jest w nas wmuszane, całe zło musimy zaakceptować naszą wolną wolą, wszystko co się dzieje powinno uzyskać Nasze przyzwolenie. Poprzez filmy, muzykę i internet jesteśmy informowani na bieżąco o tym co powienniśmy przyjąć jako naturalne, stajemy się "tolerancyjni" dla zła, w chwili gdy zgodzimy się niczym nieprzymuszeni to zaakceptować zadadzą nam pytanie: "Czy wyrzekasz się Boga?" i gra się zakończy.
Dobre jest to, że są tu również Aniołowie /ci którzy mi pomogli/, jeśli ich poprosić pomogą,"źli" bez naszego przyzwolenia są skazani na porażkę.
Kim są? Nie mam pojęcia, ale może stary Wałęsa nie tak bardzo mija się z prawdą mówiąc że nie jesteśmy tu sami.
Najważniejsze to wyznaczyć sobie cięką czerwoną linię oddzielającą dobro od zła, opowiedzieć się po jednej ze stron i nigdy tej linii nie przekraczać.

 

2a97dc939be4c1617c6670eba5f6bbf1f3b4904b


Użytkownik ppp edytował ten post 28.04.2019 - 13:45

  • 0

#73

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co rozumiesz, przez wyrzeknięcie się Boga? Albo inaczej zacznijmy... czym, lub kim jest dla Ciebie Bóg? Ale spróbuj to wyjaśnić bez opierania się o wiarę, bo wiara w dyskusji eliminuje obiektywność.





#74

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

^ Bóg to najwyższy autorytet, który ustanowił prawa, które można łamać, lecz konsekwencje za ich łamanie będą duże. Ustanowił je między innymi poprzez święte księgi ( Stary i Nowy Testament ). Myślę, że ppp ma na myśli świecki system państwa, który jest szczególnie promowany przez środowiska wpływowych wolnomularzy ( Francja, USA ), system, który wyrzucił religię z państwa, ale to mu nie wystarczy, bo próbuje wyrzucić religię także i z miejsc prywatnych.


Użytkownik owerfull edytował ten post 28.04.2019 - 18:35

  • 0

#75

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq co ty rozumiesz przez wyrzeknięcie się Boga? Mi takie pytanie już zadano i udzieliłem odpowiedzi. Co jeśli ktoś zada je tobie?

To o czym ja mówię to wiara realna z bardzo realnymi "osobami", można by to wyjaśnić np. przez powrót kosmitów, którzy zbudowali ten świat - choć nie opowiadam się za takim  rozwiązaniem. Pytanie dotyczy tego po której stronie chcesz się znaleźć. Nie wszystko jest czarne i białe, musimy wybierać sami.

Nasz wybór zdecyduje do jakiej federacji chcemy przynależeć.


Użytkownik ppp edytował ten post 28.04.2019 - 21:04

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych