Skocz do zawartości

Ruszyła tegoroczna edycja Złotych Szaraków. Tu się nie ma co wymigiwać, tu trzeba zagłosować!

Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

Staniq

In principio erat Verbum.

• Tematów: 623
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reptilianie to organizacja? 

Pepepe@

Ktoś zrobił delikatną ingerencję w materiał wideo. Dzisiejsze programy do edycji materiałów wideo na to pozwalają, choćby AdobePostEffect. Nie mów, że łyknąłeś ten numer z jej oczami...

:facepalm:

• 0

ppp
  • Tematów: 21
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jasne, że uwierzyłem w tą bajkę, lecz powodem nie była naiwność. Usłyszana teoria jest zgodna z tym co szukam od wielu lat. Dotyczy kontekstu historcznego mojej wizji świata i choć nie wiem czy jest w tym choć trochę prawdy, sama teoria która mi wczoraj wpadła do głowy odpowiada na prawie wszystkie moje pytania o podłoże historyczne systemu z którym się zetkąłem.
Lektor z tego wideo ok. 10 minuty mówi o bogu EL (https://pl.wikipedia.org/wiki/El) ojcu Baala,  od którego to pochodzą EL-I-TY, przywódcy naszego świata od tysiącleci. Niektórzy nazywają ich jaszczurami, ludźmi błękitnej krwi,  ja wolałbym pozostać przy elitach. Od czasów Aleksandra Wielkiego część elit dąży do zrównania w rozwoju arystokracji i plebsu. I właśnie teraz nastał czas gdy plebs dojrzał wystarczająco aby połączyć obie rasy,  widać to na przykładzie małżeństw zawieranych przez rodziny królewskie:
Raniero III Mónaco i Grace Patricia Grimaldi, Felipe de Borbón i Letizia Ortiz, Ksiaze Wilhelm i Kate Middleton, Charlene Wittstock, Maxima Zorreguieta, Mary Elizabeth Donaldson, Mette Marit Tjessem, Rania Al Yassin, Lilian Davies, Sofia Hellqvist, Megahan Markle.

Niestety część elit nie zgadza się na to połączenie i kontynuuje swoje starodawne tradycje i obrzędy jak np.: Bohemian Club, Arabia Saudyjska i inni.
Toczy się bitwa wewnątrz ELIT o dalsze losy świata, w każdym momencie może przerodzić się w ogólnoświatowy konflikt atomowy. Najgorszym rokiem był 2017 ale niebezpieczeństwo wybuchu wojny będzie nam towarzyszyć jeszcze przez wiele lat. Konflikt toczy się w sferach nieosiągalnych dla plebsu, nauczonych przez wieki jak skrywać przed postronnymi wewnętrzne problemy. Jeśli zostanie on pokazany światu może znajdować się już w fazie bez odwrotu i możliwości powstrzymania jego eskalacji. Być może to właśnie odkrywaniu się na ludzi części elit zawdzięczamy tak szybki postęp technologii ostatnich dziesięcioleci.

przeniesiony.gif

Przenoszę, bo zaczynasz robić bigos z forum. Zakładasz temat i każdą bzdurę z internetu wrzucasz do tematu jak składniki do miksera. Jak już robisz bałagan to rób go w swoich tematach, albowiem następne wykroczenie równa się z włączeniem moich mocy piekielnych, a tego chcemy uniknąć ;)

• 0

ppp
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Koniec naszej cywylizacji jest bliski.

• 0

ppp
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Podczas wywiadu Prezydenta Donalda Trumpa dla stacji CBS News odbywającego się w Białym Domu został zauważony obraz Andy Thomasa „The Republican Club” przedstawiający prezydentów republicanów: Abraham Lincoln, Richard Nixon, Theodore Roosevelt, Gerald Ford, Ronald Reagan, George HW Bush, George W Bush.

skynews-trump-painting_4454644.jpg?bypas

Choć pewnie to tylko głupi wymysł, ale kompozycja tego obrazu przypomina mi fotografię z filmu „Lśnienie”.

d066706347f3067dgen.png

Użytkownik ppp edytował ten post 16.10.2018 - 17:34

• 0

ShadowPath
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh ppp, pewnie myślałeś ze nikt o tobie nie myśli, nie pamięta ani się tym tematem nie interesuje

ha - ja o tobie pamiętam, gdy pierwszy raz zobaczyłem ten teledysk od razu naszło mi na myśl że idealnie by tu pasował

Proszę, kobieta w zieleni

A tu masz potwierdzenie twojej tezy że Taylor Swift jest demonem

btw ten teledysk to oczywiście parodia

• 0

ppp
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Green Castle.

Red Castle.

Dziękuję za pamięć Clockwork Orange.

Capture3.jpg

• 0

ppp
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zgodnie z przepowiednią Chico Xavier świat wkroczy w nową erę w dniu 20.07.2019 r. przystępując do Związku Międzyplanetarnego.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u