Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#16

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panjuzek co do czasoprzestrzeni masz rację czas jest równiż formą wyjaśnienia wielowymiarowej struktury przestrzeni. Jednak sam czas stwarza wiele problemów natury filizoficznej /np. Roman Ingarden/ czy fizycznej jak np. teoria względności,

Natomiast jeśli chcesz zobaczyć inny kolor białego sześcianu załóż filtr, jaśli widzisz zielony nie wiesz co robi czerwony. Twój daltonista jest bardzo dobrym przykładem on żyje w swoim cząstkowym świecie. To o czym mówię od samego początku jest związane właśnie z różnicą w odbieraniu kolorów, wyczuleniem każdego z ludzi na inne kolory,jakby nasz kolorowy odcisk palca, który w pewien sposób determinuje nasz charakter i nasze życie.

Kolor jest ci przydzielany przy urodzeniu, podobnie jak narodowość. Zielony magiczny  :> .


Użytkownik ppp edytował ten post 02.01.2018 - 18:50

  • 0

#17

ShadowPath.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolor jest ci przydzielany przy urodzeniu, podobnie jak narodowość. Zielony magiczny  :> .

no tak bo jak wiadomo można mieć tylko jedną narodowość, na dokładkę jest ona przypisana do człowieka jako cecha fizyczna, aha.

W stylu: mam 2 ręce i jestem narodowości polskiej. A co jeśli urodziłem się w Polsce z ojca araba i matki żydówki - jakiej jestem narodowości, hmm?

Krótko mówiąc narodowość to twór czysto kulturowy, i powiązany tylko z kulturą gdzie ktoś dorastał. Jeśli urodziłeś się w Polsce ale całe życie mieszkałeś w cygańskim taborze -to masz moje gwarancje że nie będziesz się nazywał polakiem

 

btw -nadal też czekam na pełna listę wszystkich kolorów i ras - bo oczywiście znasz tą listę, a ten wątek nie jest kiepskim trollingiem, prawda?

 

Dołożę jeszcze w swoim obłędzie zamach w hotelu Mandalay Bay jako ofiiarę złożoną bogom egipskim.

No tu obłęd jest oczywisty -bo żadnemu bogu egipskiemu nie składano ofiar z ludzi. W przeciwieństwie do niejakiego Yahwe...

 

Według J.J. Benitez egipcjanie nazywają sfinksa " Panem Zniewolenia".

To też ciekawa kwestia - niejaki JJ. Benitz jest klasyfikowany jako pisarz SF,  choć napisał ponad 50 książek to żadna nie jest przetłumaczona na język polski. Ani nawet angielski - co dość dobitnie świadczy o jego tfu-rczości

https://en.wikipedia.../J._J._BenĂ­tez

 

Benitez nie jest archeologiem ani egiptologiem i jego opiniami można się podetrzeć. Zresztą ta opinia nie jest wcale taka zła - bo sfinksy w pewnie 90% przypadków wyobrażały faraonów,

Sfinkz z gizy ma np. głowę Chefrena - faraon sensu stricte był Panem zniewolenia bo władał zarówno "wolnymi"  Egipcjanami jaki i niewolnikami

Zrzeszą zapewne coś źle usłyszałeś i chodzi o nazwę "Pan Grozy" -to odnosi się do tezy ze Sfinkz z Gizy pierwotnie miał odzwierciedlać Anubisa, egipskie bóstwo śmierci

sekcje Średniowiecze i Spekulacje pseudonaukowe

https://pl.wikipedia...i/Wielki_Sfinks

 

Tylko tyle że sam sobie strzelasz w stopę -skoro sfinks to pan grozy/zniewolenia, to zdecydowanie nie jest twoją cat-woman

 

 

Piosenka którą wkleiłeś - co to ma wspólnego z tematem wątku, czy czymkolwiek?

https://www.musixmat...slation/english

 

kucyki MLP - co to ma wspólnego z tematem wątku, czy czymkolwiek?

4 ośrodki władzy - (i czipowanie) co to ma wspólnego z tematem wątku, czy czymkolwiek?


  • 2

#18

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W Egipcie w czasach I dynastii i okresie predynastycznym jak najbardziej składano ludzi w ofierze (co poniektórzy uważają nawet, że w czasach predynastycznych w Egipcie uprawiany był rytualny kanibalizm, na co wskazywać ma między innymi The Cannibal Hymmn). Co do boga śmierci, to można się całkiem sporo opisać (mamy takie bóstwa jak: Anubis, Ozyrys, Sokar, Neftyda... nie wspominając już o bóstwach lokalnych). Co do sfinksa to prędzej kojarzyłbym z Sechmed niż z Anubisem.

 

A wracając do samego tematu, to może najpierw należałoby się zastanowić nad interpretacją powieści Burgessa, a potem nad wizją artystyczną reżysera na jej temat. 


  • 0

#19

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko co napisałem lub wkleiłem jest ze sobą spójne. Dotyczy waki o władzę i zniewolenie ludzi między "siłami ciemności i rycerzmi jedi", trwa ona od początków istnienia ludzkości do dziś. Według konspiracyjnej teorii dziejów nasza historia i archeologia zostały celowo zakłamane. W czasach ostatecznych w których żyjemy jak twierdzą niektórzy dla zrozumienia mających nastąpić zdarzeń potrzebna jest wiedza. Kubrick odsłania w swoich filmach sprzed 50 lat pewne fakty niepojęte do dzisiaj.

Jest to zazwyczaj wiedz przypisywana do wysokich rangą masonów i istot rządzących nami. Jest tam obecna pedofilia, niewolnictwo seksualne, projekt Monarch, MK ultra, sfilmowanie lądowania na księżycu, programowanie mas przez: reklamy podprogowe, grę kolorów \kolory uzależniają np. telewizja, gry\. 
Przez pół wieku technologia przerosła nawet Kubricka a my dalej nic ni rozumiemy.

 

Gazera Wyborcza http://wyborcza.pl/1...eRedirects=true

 

Dlaczego? W naszym oku znajdują się światłoczułe receptory - pręciki i czopki. Te ostatnie zawierają opsynę, białko reagujące na światło. To dzięki niemu widzimy kolory. Różne typy tego białka są wrażliwe na różne długości fali światła. Opsyna S jest czuła na fale krótkie (o długości około 450 nm), odpowiada więc za kolory niebieskie i fioletowe. Opsyna M - za kolory zielone (około 540 nm), a opsyna L - za długie fale z okolic czerwieni (blisko 590 nm).

 

Każdy człowiek widzi w sposób unikalny choć różnice są niewielkie.

 

 

JJ Benitez

JJ Benítez, Pirámides Egipto 

Mówi otwarcie o farsie jaką nam opowiadają o piramidach, Budowniczy by skończeć piramidę za życia faraona powinni postawić jeden kamiennu blok co 2 minuty wliczając jego transport.


Użytkownik ppp edytował ten post 03.01.2018 - 17:16

  • 0

#20

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ppp

Jesteś nowy, więc może nie czytałeś:

 

http://www.paranorma...ramidy-cheopsa/

 

Tam masz wyjaśnione, że się dało, ale znając Ciebie i tak bardziej wierzysz Danikenom itp. PS Znasz hiszpański?

 


  • 0

#21

Dagmii.
  • Postów: 109
  • Tematów: 49
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

w Look What You Made Me Do przedstawia zmartwychwstanie rasy zielonej

W ostatniej scenie teledysku widać 15 kobiet, każda w innym kolorze.

 

Ale te ''15 kobiet'' to przecież jedna osoba, Taylor Swift, która pokazuje jedynie swoje poprzednie ''wcielenia''. Nie powiedziałabym też, że każda była w innym kolorze. 

 

A jeżeli chodzi o Taylor jako ''kobietę kota'' czy ''Sfinksa" to według mnie spora nadinterpretacja. W teledysku występują tancerze w maskach kotów nawiązując do rywalki Taylor, Katy Perry. Fani Katy nazywają siebie KatyCats, a cała piosenka została napisana, aby wywołać szum medialny na temat konfliktu Taylor z Katy, Kanye Westem, Calvinem Harrisem itd. 


  • 0



#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6630
  • Tematów: 765
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ppp

 Znasz hiszpański?

Nie wydaje mi się, aby znał. Jego wiedza na temat treści takich filmów zaczyna się i kończy na przetłumaczeniu komentarzy pod filmem. Nawet translatora google nie potrafi poprawnie obsłużyć. 

Color Coelestinus@

On tego na pewno nie czytał. Pytanie, czy zrozumie, jak przeczyta teraz.





#23

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Każdy widzi to co chce.

 

http://www.thenewchu...ORK-600x600.jpg

 

https://vigilantciti...eadmademedo.png

 

http://s2.storage.ak...19397_image.jpg

 

Teledysk Taylor Swift jest jednym z wielu zawierających wiadomości ukryte. Samo wyrządzenie zła nie przynosi radości, prawdziwe zadowolenie daje uświadomienie nieświadomych o podłościach jakie przygotowaliśmy dla nich. Istoty ukryte za tym odkrwają plan przed nami wiedząc jacy jesteśmy bezsilni. Prawda jest taka że mamy obrońców tylko nie można dać się złamać.


  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ona jest tylko zwykłą piosenkarką śpiewającą dla amerykańskich nastolatek. A ty bierzesz na poważnie takie coś.
  • 0



#25

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Prawdę powiedziawszy zupełnie nie znam twórczości Taylor Swift i mam ją daleko w [wulg] razem z tym co śpiewa. Ale dziśiaj wyświetlił mi  się jej teledysk End Game.

 

Chciałem wam przedstawić Taylor Swift i jej satanistyczną mszę z zabiciem i zjedzeniem ofiary -

 

 

Częściowo wykropkowany lub wygwiazdkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm. FAQ 3.2

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

TheToxic


  • -1

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A wcześniej kilka razy o niej wspominałeś, o czym śpiewa, co pokazuje w teledyskach. Teraz twierdzisz, że w ogóle nie znasz jej twórczości.
  • 0



#27

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

to są pewnie objawy schizofrenii paranoidalnej, proszę się nie śmiać.


  • 0

#28

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tak na przedłużenie tematu

Wszystko  co piszę poniżej to wyłącznie moje prywatne odczucią i mogą całkowicie nie zgadzać się z prawdą, zostawiam to do waszej oceny.
"Każda magiczna sztuczka składa się z trzech faz. Pierwsza faza to obietnica. Magik pokazuje wam coś zwyczajnego - talię kart, ptaka albo człowieka. Pokazuje wam przedmiot, prosi byście go sprawdzili aby przekonać się czy rzeczywiście jest prawdziwy. Tak. Zwyczajny, normalny. Ale oczywiście prawdopodobnie wcale taki nie jest. Kolejna faza to zwrot. Magik sprawia, że coś zwyczajnego staje się czymś niezwykłym. Wtedy węszycie podstęp ale i tak go nie odkryjecie. Oczywiście dlatego, że nie patrzycie jak należy. Wcale nie chcecie wiedzieć. Chcecie dać się nabrać. Ale jeszcze nie będziecie klaskać. Nie wystarczy sprawić, że coś zniknie. Trzeba sprawić, że to powróci. Dlatego istnieje trzecie faza. To najtrudniejszy fragment - tzw. prestiż” – „Prestiż” (film 2006 r.)
Mamy  zatem trzy fazy spektaklu pierwasz to coś zwykłego, druga w której to zwykłe staje się niezwykłe i wtedy węszymy podstęp ten podstęp który widzi każdy obserwator taki jak ja, ale i tak nikt nie będzie wiedział o co tak naprawde tu chodzi.
Przedstawiają nam spektakl i ukazują tą inną rzeczywistość być może rzeczywistość czystych idei ponieważ wiedzą że i tak nikt z nas nie odkryje o co tu chodzi, a nawet jeśli odkryje to wybierze życie w iluzji. To Bóg zamknął nas w iluzji zwanej rajem gdzie wszystko było idealne i może takie powinno być nasze życie. Siedzimy w kaltce własnej magii szczęścia i nie konicznie musimy ją opuszczać, może uda nam się przeżyć całe życie nie widząc zła tego świata.
Powstaje pytanie czy powinno się chronić takich ludzi jak „niniwczyk” i pozwolić im pozostać ślepym i w całkowitej nieświedomości. Jak pokazuje historia choćby komunizmu poprzez cenzurę przekazu jest nieskuteczna, również edukacja w tym wypadku wydaję się być zawodna bo nie wszyscy chcemy poznawać tajniki okultyzmu magii czy kabały. Natomiast skuteczną metodą może być informowanie ludzi o treściach ukrytych na przykład poprzez forum w internecie.
Niestety nie jestem nawet w nowiciacie jeśli chodzi o nauki zakazane i nie jest to moja droga dlatego proszę potraktować tekst poniżej jako spostrzeżenie zwykłego laika /teledysk w najwyższej jakości i stopklatka w odpowiednim momencie/

Do pełnego zrozumienia treści potrzebne jest powiązanie:
Liczb – jako liczb magicznych np. 13, kolorówp, przekazów wizualnych, przekazów muzycznych
Look What You Made Me Do                 End Game
0:13 palące sie kościół i kaplice            napis „End Game” długo i znacząco
0:33 T.S. zombi                                     T.S. na szczycie statku piramidy z zaciśniętym w prawej dłoni nożem
                                                              Słychać głos: kill, kill
0:42 niezgodność osoby i dobicia         podstawowa komórka złego dla dzieciaków 2 dziewczyny, chłopak – ja zawsze mówiłem, że chodzą trójkami
1:00 Baphomet                                      ?
1:13 to za co się sprzedała                    ? ?
1:39 wilkołak
2:19  upadek                                        zdrada pocałunkiem
3:38-3:40 w End Game jeśli przerywać odtwarzanie pauzami słychać krzyk kobiety /mam
Wątpliwości, ale być może pokazuje to sposób manipulacji dźwiękiem dlatego to przytaczam/

 

W obu tych filmach jest bardzo duzo scen będących symbolami te które najbardziej
mnie poruszyły w obu teledyskach rozgrywają się w 3:33 minucie
End Game
Scena jest kulminacją motywu z czerwonym autobusem przypominającym mi
„Lśnienie” Kubricka. Widok autobusu to „REDRUM”, płaszcz T.S. kojarzy się z
materiałem jakim jest obity fotel w scenie krwi przy windzie ( jest to najbardziej dopracowana
scena w tym filmie dlatego wykluczam przypadek ) i wszechobecny u Kubricka „EXIT”.
Być może w 3:33 jest ukazana dziewczyna będąca ofiarą złożoną złemu. Na wodzie po
powiększeniu widać  trzy duchy: czerwony, czarny, niebieski.

Minuta 3:33 teledysku Look What You Made Me Do, scena która najbardziej mnie
Zaninspirowałą do poszukiwania ukrytych przekazów w  teledyskach T.S.
Taylor maluje na szybie krzyż, widok z wnętrza samolutu dochodzi
z linią do samego dołu okna. W tym momencie zatrzymujemy.
- Widzisz?
-Co ?
- Ona namalowała liczbę na dole okna.
- Aaa. Coś tam jest
- Teraz popatrz wyżej. Widzisz tam jest druga liczba?
- Nic nie widzę.
- Skup się i popatrz jeszcze raz spokojnie.
- Tak jest tam liczba.
- Teraz już rozumiesz? Ona maluje na czerwono, ta liczba na dole jest czerwona to jest jej liczba
Ona należy do niej. A ta liczba na górze, ona jej nie namalowała to jest nasza liczba ona należy
Do nas
- Nic nie rozumię.
- Bo jesteś głupkiem i nigdy nic nie zrozumiesz.


  • -1

#29

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy wszyscy  Polacy pochodzą od białego ojca i czerwonej matki a naszym herbem jest orzeł /ptak - ave / ?

 

http://2.bp.blogspot...-lady-fight.jpg

 

Badanie ludzkich ras nie jest mile widziane a niektórzy wręcz zaliczają je do dziedzin zabronionych i nie chodzi tu o rasy współczesne ale o nasze pochodzenie.
Bóg stwożył Adama i Ewę i umieścił ich w raju dlatego wszyscy jesteśmy potomkami pierwszych rodziców. Oczywiści na przestrzeni lat nastąpiły różne mutacje jak np. ludzie z niebieskimi oczami, którzy zgodnie z badaniami Uniwersytetu w Kopenhadze mają wspólnego przodka. Jest też teoria mitochondrialnej Ewy która wskazuje na pochodzenie wszystkich ludzi od jednej kobiety. Być może tak jest i wszyscy jesteśmy spokrewnieni, wszyscy ludzie.
Ale w momenci stworzenia człowieka ziemi była już zasiedlona lub po wypędzeniu z raju czy rebelii pod wieżą babel ludzie odeszli od Boga i skrzyżowali się z innymi istotami ?
Stanowisko oficialne nie przyznaje istnienia ras ludzkich, wszyscy jesteśmy spokrewnieni i wywodzimy się od tych zamych rodziców pochodzących z afryki skąd wyemigrowali w poszukiwaniu lepszego  życia.   Teoria ta mówi o istnieniu Adama przed ok. 60 000 lat i Ewy starszej o 140 000 lat. W dobrym tonie jest wierzyć w to, nie być rasistą i nie dzielić ludzi ze względu na urodzenie.
Tak to przedstawia Spencer Wells
https://www.ted.com/...age=es#t-556029

Druga storna ma konspiracyjną teorię ras, podważa ona teorię Darwina o ewolucji od małpy i mówi o  pochodzeniu  człowieka od bogów lub kosmitów.
Bogowie mitologii greckiej, rzymskiej, andyjskiej przekazują swoje geny człowiekowi i tworzą z nim wspólny świat.
W teorii o  kosmitach pojawiają się Plejadianie, Syrianie, Andromedianie i ….
Badania krwi pokazują na występowanie typu RH- którego pochodzenie przypisuje się kosmitom czy niebieskiej krwi gdzie za przenoszenie tlenu odpowiada miedź.
Sama Biblia przytacza historię Adama i Ewy lecz dalej żony ich potomków zaczynają pojawiać się znikąd.
W Księdze Rodzaju 6.1 czytamy: A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat.
Tak wyjaśnienie przeczytałem na http://www.kosciol.pl
„Istota problemu dotyczy tego, kim byli synowie Boga (po hebr. bene ha-Elohim)? Biblia nazywa tak właśnie aniołów, jako istoty stojące blisko Boga (zob. np. Hi 1, 6; 2, 1; Dn 3, 92). Oczywiście nie muszą byc to również aniołowie w tekscie, który nas interesuje, jednak Septuaginta tłmaczy zwrot "bene ha-Elohim" w Rdz 6 jako "hoi aggeloi tou Theou", a więc opowiada się za rozumieniem synów Bożych jako aniołów. W komentarzach biblijnych do Księgi Rodzaju można spotkać pogląd, że synowie Boży w Rdz 6 oznaczają mężczyzn z linii Setytów, którzy współżyli seksualnie z kobietami należącymi do odrzuconej linii Kainitów. No cóż... Według mnie jest to mało przekonywujące. Musimy pamietać, ze Biblia jest dziełem zawierającym wiele naleciałości mitologicznych i mogą być tam fragmenty odzwierciedlające ówczesne przekonania. Jak sie wydaje, wiara w seksualny grzech aniołów faktycznie istniała w Izraelu.

Księga Henocha - jeden z apokryfów ST, opowiada szczegółowo historię Strażników, którzy dopuścili się grzechu seksualnego z kobietami. Pozwolę sobie na zacytowanie fragmentu z tej Księgi, aby pokazać, jak został w niej rozbudowany motyw znany z Księgi Rodzaju: "Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki. Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: "Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci". Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: "Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech". Wszyscy odpowiadając mu rzekli: "Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku". Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami. Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami. Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(...), Turiel, Jomiel, Araziel. Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa. Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci. Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać. Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć" (HenEt 6-7).

W następnych rozdziałach jest mowa o uczeniu ludzi zakazanej wiedzy, degeneracji rodzaju ludzkiego i o karze jaką Bóg wymierzył aniołom (zostały one spętane w ciemnościach az do czasu sądu). W Księdze Henocha grzech seksualny prowadzi do powstania gatunku olbrzymów. Jeżlei popuścimy wodze fantazji, mozemy założyć, ze aniołom chodziło o stworzenie odmiennego gatunku ludzkiego, gatunku, który byłby "uszlachetniony" i który z czasem objąłby władzę nad pozostałymi ludźmi. Czyżby aniołowie próbowali stworzyć "rasę panów", "rasę nadludzi"? W każdym razie doszło do powstania istot, których Bóg nie zamierzał stwarzać. Według apokryfów potop miał oczyścić ziemię z tego plugastwa. Jedna z prób wytłumaczenia, jakie jest pochodzenie demonów, nawiązuje właśnie do olbrzymów. Demony byłyby według tej teorii duszami tych anielskich potomków, spłodzonych z kobietami.”


  • 0

#30

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dzien bez Taylor dzien stracony.
Dzisiaj na imprezę u Taylor wpadło paru kumpli a właściwie to na sąd jak głosi rejestracja autobusu odczytując ją po rosyjsku. Te sądy są trochę inne od tych wam znanych mają tylko dwa wyroki: śmierć i śmierć z wcześniejszym zgwałceniem ofiary. Znaczy albo  zasłużyłeś na życie albo nie. Kto przyszedł w gosci zamieszczam poniżej, może rozpoznacie. Oczywiście minuta 3:33

 

f028dabc5f02c50dgen.png

6ac0713724e35f60gen.png


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych