Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lunatyzm czy nie..?


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#16

jojo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia


  • 0

#17

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja też, ale nie sądzę. Ten zapach powinien kojarzyć mu się już z Tobą.

A poza tym - nagle ozdrowiałaś, że chętnie wszedł do Twojego pokoju?


  • 0

#18

jojo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ;) nie wszedł też sam. Wzięłam go na ręce i nie uciekł tak szybko jak zazwyczaj.


  • 0

#19

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ty nie odczuwasz niczego przebywając w tym pokoju? Jakiś dyskomfort, ciepło, chłód?


  • 0

#20

jojo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie nie, oprócz koszmarów, które śnią mi się codziennie to nie odczuwam jakichś innych emocji.


  • 0

#21

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie byłoby coś nagrać. Jeśli nie masz kamery może użyj telefonu? Zostaw jakieś źródło światła i włączone nagrywanie, zobaczymy co z tego wyniknie.


  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze raz zapytam. Czemu nie możecie zamienić się pokojami? On będzie spał w twoim, a ty w jego.


  • 0



#23

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kurcze, pomysł prosty a dobry. zamieńcie się. Chociaż na jedną noc. To dużo wyjaśni. A mąż najwyżej się nie wyśpi. ;)


  • 0

#24

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 W sumie to chyba najlepsza opcja, ta zamiana pokoi, a to że śnią Ci się koszmary to nic specjalnego ... to tylko wymysł naszej mózgownicy pracującej na pełnych obrotach mi się moje koszmary o apokalipsie zombie i matce zjadającej ojca jeszcze nie spełniły ;] hehe . Skoro mieszkanie jest nowe itp. to nie powinno nic tam być ani nic się zagnieździć. Faktem jest że psiaki mając lepsze zmysły mogą wyczuć coś co dla nas zapachu nie ma a dla psa śmierdzi lub drażni jego czułe na węch nozdrza, mogą to też być dźwięki niesłyszalne dla człowieka emitowane przez jakieś urządzenia a odbierane i słyszane przez pupila.


  • 0

#25

jojo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamiana na jedną noc raczej nic nie da ponieważ tych sytuacji było 5 na przestrzeni 2ch lat. Musiałby więc przenieść się tam na stałe i nie wiem jak zniósłby to mój psiak bo on śpi tylko z nim, a w tym pokoju jest to raczej niemożliwe. "Taper" mam przedpotopowy telefon, starego hammera, który niby ma jakąś kamerkę, ale nie sądzę by nagrał cokolwiek zwłaszcza przy słabym świetle ;)


  • 0

#26

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, po tej rozmowie, na chwilę obecną ja to widzę tak - nic nie da się zrobić. Sorry. Jak kiedyś będziesz miała środki, czas i ochotę - zainwestuj w dobry sprzęt rejestrujący obraz (może nawet w podczerwieni) i dźwięk, nagraj co się dzieje i daj znać.


  • 0



#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kupno byle jakiej kamery to znów nie jest astronomiczny koszt.  W dzisiejszej technologii posiadamy nawet mini kamery w breloczkach do kluczy, koszty wahają się od 30 zł do 100 zł, powyżej są oczywiście lepszej klasy lecz obawiam się, że w tym przypadku nic nie będzie. Autorka powie, że kamerę zakupi i zniknie forum jak tysiące innych opowieści, obym myliła się tym razem aczkolwiek moje przeczucie mówi mi zupełnie co innego, niestety.





#28

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ech, mnie niestety też. Choć wolałbym, by było inaczej. :(


  • 0

#29

jojo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamerę zakupię na pewno, ale jeśli to będą moje wyczyny to ich nie wkleję no bo po co i wstyd ;) a jeśli okaże się COŚ innego to na pewno zamieszczę, pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


  • 0

#30

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No i tak trzymaj. Czekamy! :)


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych