Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwierzaki ^^


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To i ja przedstawię mój zwierzyniec.
Psiaki Monti i Tinka-są na avatarku,Tramcia.
Kocica Balbinka.
Świnka morska Alf.
Papużki faliste:Dusia,Gabrysia i gadający Stefan.
Pielęgnice w akwarium.
Oprócz rybek wszystkie zwierzaki są adoptowane.



#62

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój szczur Felek:

61723401310318024989.jpg

 

Mój pies Globus: 

60777288117368635656.jpg





#63

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mój pieseł Harry (ale ja mówię przeważnie Grubu ^^)

68876871678626940392.jpg

03830730145777808671.jpg



#64

Lia Arya.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zwierzaki to Drobinka (Drobinka Andromeda Sarafina), Tofik (Tofiasz Caesar Banzai) i Fela (Felisia Kwadra Sarabi). Zdjęcia dodam za chwilę :)

#65

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obecny stan mojego zwierzyńca:

- kotka Ding (Miaukifilda Schrödinger). Kiedy ją znalazłam wyglądała, jakby była jednocześnie żywa i martwa - stąd imię. Na szczęście udało się ją odratować i teraz żyje w stanie półdzikim.

- 2 szczurzyce: Irma (Irmina) i Herta. Kupione w sklepie zoologicznym.

- chomik Amadeusz Dońda, również kupiony. Nie ma jednej małżowiny usznej, biedaczek.

 

Oprócz tego czasowo przygarniam różnorakie ranne i osłabione stworzenia, ale w tym momencie żadne u mnie nie gości. Zdjęcia zwierzaków dodam na forumowego bloga prawdopodobnie w następnym tygodniu. Już są: http://www.paranorma...moje-zwierzaki/





#66

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dodaję fotki mojego zwierzyńca
Monti i Alf
nq4r5i.jpg
Tinka i Balbinka
sbr6fl.jpg

I gadający Stefan
261cf1l.jpg
Tu Monti z Balbinką
35a66v6.jpg



#67

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No wiec, znacie mnie chyba z tej zlej strony, jedni twierdza ze jestem nawiedzona, drudzy ze zbyt wrazliwa - nie wazne

Ten temat dedykuje Tym ktorzy maja w domach zwierzaki :) Porozmawijamy o nich, mozecie wstawiac zdjecia, filmy - co tylko chcecie

 

Zaczne od siebie :)

Mam w domu male zoo ;) z zawodu jestem fryzjerka i pielegniarka weterynaryjna

4 lata temu kupilam 6scio miesiecznego psiaka - nazywa sie Susy, jest mieszanka labka - bardzo zabawny, uroczy pies

Mimo ze ma juz te 4 i pol roku, nadal jest rozbrykana do granic mozliwosci :)

No wiec przedstawiam Wam mojego pierwszego psiaka ( pierwszego po przyjezdzie do pt )

http://www.wrzuta.pl/szukaj/susy

Rok pozniej, zauwazylismy na ulicy porzuconego, z zakrwawiona lapka goldena retrievera ( tak to sie pisze, tak? ;) )

przygarnelismy go do domu. szukalismy wlasciciela, nikt sie nie zglosil wiec zostal z nami. Nie mielismy zbyt dobrych warunkow w mieszkaniu mimo iz mieszkanie nie jest male, ma ogorek i spory taras.. problem pojawil sie gdy sasiad zaczol interweniowac, Goldy bo tak sie psiak nazywa, byl glosnym psem - gdy nie bylo nas w domu, wyl i szczekal - w koncu postraszono nas policja.. postanowilismy zabrac psiaka - teraz mieszka sobie u babci mojego meza - ona z kolei ma ogromna farme, 4 inne psy, mnostwo miejsca do wybiegu, goldy moze sie wytarzac, wyszczekac i nikt nie widzi w tym problemu

(pozniej Wam wstawie zdjecia goldena, bo teraz nie wiem w ktorym folderze moge je miec )

pozniej pod koniec kwietnia 2012, przygarnelam do domu kociaka - znalazlam malenstwo ok 2 tygodniowe na ziemi, byl maciupenki, zimny, ledwo sie ruszal, mial w pyszczku trociny.. mysle sobie, pewnie i tak nie przezyje pierwszego dnia, ale co mi szkodzi, warto zaryzykowac. Mialam juz jako tako pojecie jak sie takim malenstwem opiekowac, kupilam wiec butelke dla kociakow, zrobilam specjalna mieszanke z jaja, mleka, witamin, przytulne gniazdko z odpowiednia dla kociaka temperatura, w pierwszy dzien ( kociak nie chcial jesc ) wpychalam mlodemu strzykawke z jedzeniem do pyszczka, pozniej masowalam brzuszek by gazy mu wyszly - co 2 godziny wstawalam by sprawdzac jak sie maly sprawuje, by go dokarmic - trwalo to 3 tygodnie - kociak przezyl - dzis ma ponad 2 latka, mielismy z nim juz wiele problemow. w 2013 mial dosc powazna operacje wycinania uszkodzonego jelita, zjadl nic ktora mu sie zaplatala za jezykiem i przeciela jelitko - wet nie dawal mu szans, mowil ze chyba lepiej bedzie jak go uspimy. Po operacji kociak lezal w izolatce, nie chcial jesc ani przyjmowac lekow, pamietam jak weszlam do gabinetu, pozniej poszlam zobaczyc jak sie sprawuje moj kociak ( on strasznie nie lubi weterynarzy, ani zadnych innych kociakow czy zwierzat ktore sa obok niego w klatce ) wet podszedl do niego by mu podac jedzenie, kociak zaczol syczec, podeszlam ja i mowie Kiros ( takim delikatnym glosem hehe ) odrazu zmienil nastawienie, jedzenie jadl tylko z mojej reki, tabletki bez problemow tez polykal - tydzien pozniej juz byl w domu

Teraz niedawno znowu mial biedny problem - zaczelo sie od tego jak adoptowalismy druga kotke ( kotka byla chora ) Kirot sie zarazil - cale szczescie juz wszystko z nim wporzadku :)

Oto moje kociaki :

http://www.wrzuta.pl/szukaj/kirot

d312c_s_660_0_0_0_0_0_0_gbxasxr12eh9icfc

Tweety :)

 

Mam rowniez 2 ptaszki


pozniej porobie im zdjecia, nie moge znalezc przenosnego dysku, a tam przechowuje wiekszosc moich zdjec

 

Połączyłem tematy.

/Connor



#68

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

847__dsc9081.jpg

889__dsc9091.jpg

Tweety i Kiros :)



#69

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Okie Dokie

 

al49298097.jpg



#70

Persephone.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piękne kociaki :)

 

 

3CGnOA.jpg

 

Kulka 



#71

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No więc raz jeszcze ja

 

35b5g6s.jpg

 

Suczka Lexi i kotka Mia, obie znajdy ze śmietnika, wyrzucone bez powodu. 

Kocham je mocno, tulę, miziam i dbam o przymusowych wizytach u weterynarza, jedzą dwa razy dziennie o 6:00 i o 18:00. 

Obydwa zwierzaki po operacjach, ale żyją i jak widać mają się dobrze ;)





#72

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ze specjalną dedykacją dla @Legendarny.

 

dxz6og.jpg





#73

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra to wrzuce pare fotek naszego burka

tmp-cam--1007801168.jpg

tmp-cam--772478820.jpg

tmp-cam-1560265915.jpg





#74

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko

 

A jak się psina wabi? 





#75

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Perełka




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych