Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dramat 6-osobowej rodziny w Polsce atakowanej przez niewidzialny byt


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#76

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że coś się pojawiło w mediach, nie oznacza, że jest to prawda.

Podaj mi jeden udowodniony przypadek istnienia duchów, czy tam demonów, skoro mówisz o niepodważalnych faktach. Bo póki co, wszystkie przypadki to wierzenie na słowo ich rzekomym świadkom. Skoro masz taką wiedzę, wytłumacz dlaczego te duchy tak bardzo obawiają się wszelkich prób zarejestrowania ich?


  • 0



#77

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Magdalia

Z Sosnowca? Z jakiej ulicy jeśli można spytać?


  • 0



#78

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widze że serial o duchu trwa nadal. Kolejny filmik znowu nic konkretnego nie wnosi. Mamy dziennikarza który był świadkiem jak krzyż wisiał inaczej a teraz wisi do góry nogami. Wow to jest dopiero świadek nie do podważenia. Gdyby on widział jak ten krzyż sie obraca to by było coś. Ale on widzi efekt zastany. Więc jako dziennikarzowi pasuje mu to bo ma materiał do gazety o duchu więc gitara. Mógłbym wstawić takiego samego gifa jak dziewięć ale nie będę sie powtarzał.
Tej kobicie sie chyba troche nudzi więc szuka zainteresowania i możliwości zarobienia na tej sprawie.

Co do ciebie Irey to zrobiłem sobie przegląd twoich postów na forum. I wynika z nich że ty po prostu wierzysz w takie paranormalne zjawiska nawet bez konkretnych dowodów na ich potwierdzenie. Np. wystarczy zobaczyć ten temat
http://www.paranorma...ej-z-guadelupe/
W innym temacie wrzucał filmiki z wypowiedzią Zagórskiego o chemtrailsach. Więc tutaj sie sprawdza znana reguła że jeśli ktoś wierzy w jedno cudowne/paranormalne zjawisko to inne również łatwo na wiarę przyjmnie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 12.12.2017 - 18:24

  • 0



#79

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A ten krzyż to nie wiruje jak wskazówka zegara podłączonego do wiertarki? Bo mnie się tak czasami robi, jak jakiś spirytusowy niebyt przyjdzie...
Irey, co powiesz na to i to?

Użytkownik Urgon edytował ten post 12.12.2017 - 18:30

  • 2



#80

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A świat duchowy nie istnieje. Nie liczą się opinie warrenów czy innych ignorantów, tylko tych, którzy się na tym znają.
  • 0



#81

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu masz , moje "poltergejsty". 

Zero obróbki kompem.Jakość FullHD.

 

 

 

 

Pokazywałem jak łatwo coś takiego zmajstrować.


  • 2



#82

Magdalia.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Magdalia

Z Sosnowca? Z jakiej ulicy jeśli można spytać?

Ja nie jestem z Sosonowca, tylko ze Szczecina. Z Sosnowca pochodziła Joanna Gajewska, wokół której zachodziły dziwne zjawiska fizyczne - wyniki badań opisano w książce, której tytuł podałam. Natomiast rzecz działa się (zaczęła) na ulicy Plonów 5.


  • 0

#83

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat nie dotyczy sprawy Gajewskiej więc proszę nie ciągnąć tego wątku o niej.
  • 0



#84

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem Wam, że mam do tego miejsca kilkanaście km. Ale jakoś nie mam chęci się tam wybierać i przekonywać się na własne oczy. Strata czasu. Noże na kiblu to już żenada do kwadratu. Może gdyby były wbite w obraz Jezusa czy nastąpiłoby splugawienie jakiegoś innego elementu istotnego dla wiary to miałoby to jakiś sens ale numer z kiblem po prostu nie przejdzie. Odwrócony krzyż także jest słaby. No ale szum jest. :facepalm: Jednakże wszyscy, którzy liczyli na szoł w stylu zakonnicy z obecności, muszą obejść się smakiem. Jaki kraj, takie duchi...  :szczerb: 


  • 1



#85

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Dramat 6-osobowej rodziny w Polsce"

 

Dramatem jest, że dziennikarze zamiast profesjonalnego podejścia, wolą rozkręcać zainteresowanie i tym samym sprzedaż, serwując ściemy, że słyszeli tajemnicze dźwięki czy widzieli odwrócony krzyż (chyba, że opisali fakty spowodowane działaniem rodziny). Dramatem jest moralność p. Krystyny, i że wciąga w to swoją córkę. Najmniejszym dramatem jest, że przez 6 stron (a będzie więcej) trzeba udowadniać, że czarne jest czarne, bo to w końcu forum paranormalne.


Użytkownik Color Coelestinus edytował ten post 13.12.2017 - 02:34

  • 1

#86

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dramatem jest, że dziennikarze zamiast profesjonalnego podejścia, wolą rozkręcać zainteresowanie i tym samym sprzedaż, serwując ściemy, że słyszeli tajemnicze dźwięki czy widzieli odwrócony krzyż ...

 

Ale w obecnej rzeczywistości to dziennikarze wykazali się profesjonalizmem. (Profesjonalizmem w stylu obecnych czasów:). Zwiększyli oglądalność/poczytność.Żadna gazeta, portal  nie zatrudnia badacza czy osobę uczciwą tylko wyrobnika który musi się wykazać sprytem i   wiedzieć skąd ukraść tekst lub jak "stworzyć" fakt .Uczciwość, wiedza, czy nawet nadmierna ciekawość nie są nawet opcją.Znajomość języka polskiego również nie jest konieczna.

 

 

WmMnH1X.jpg


  • 0



#87

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takim oto sposobem, przez media przetoczył się diabelski (nomen omen) chichot. Czekam ciągu dalszego, choć wiem, że tylko "Fakt" by sprawę ciągnął przez pół roku. Reszta nie da rady....





#88

marcin19883.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A nikt nie nocował u tej rodziny, żeby się dowiedzieć czy to prawda?
  • 0

#89

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawa właściwie po całości obalona. 

Goście pojechali, pogadali z sąsiadami, jeden wielki fejk z całymi tymi Pokropskimi.

 


  • 3



#90

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

jeszcze powinien się w tej sprawie wypowiedzieć znany "jasnowidz" Jackowski.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych