Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dramat 6-osobowej rodziny w Polsce atakowanej przez niewidzialny byt


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#16

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Natomiast jak zjawił się tam reporter to jedynie coś brzdęknęło i koniec. Żadnych latających noży ani innych rzeczy. Co za pech.

No to mamy problem rozwiązany, zamontować kamery w całym domu i zjawiska ucichną. 

 

@Irey

 

Po pierwsze to proszę abyś zaprzestał atakować personalnie użytkownika Wszystko. Rozwiązania które podaje świadczą, że mamy do czynienia z osobą dorosłą, prawdą jest, że każdy ma prawo wierzyć w co chce lecz takimi wypowiedziami:

  • Tak zakłamywać rzeczywistość potrafią tylko sceptycy, tacy jak ty.
  • Widzę, że ty masz jakieś problemy z percepcją rzeczywistości.
  • Bierz statyw i kamerę i tam jedź i nagraj to.

To Ty strzelasz sobie sam w stopę podniecając się zwykłym artykułem napisanym w najbardziej znanym brukowcu w kraju. Oczywiście masz prawo wierzyć w co chcesz lecz zabraniam wycieczek osobistych już na tym etapie. Tak jak napisałam w temacie obok, uważam, że rodzina jest cwana i robi szum wokół siebie i starego domu aby dostać nowe lokum ponieważ nie stać ją na remont tej ruiny.





#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Irey@

 

Jeżeli w coś wierzysz, nie znaczy, że to istnieje. Jak na razie dowody żadne.

Podskakiwanie nic Ci nie da. Spróbuj merytorycznie podyskutować, skutek będzie lepszy, niż atak. Zresztą, atakować też nie potrafisz...





#18

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ten duch najwidoczniej kamery sie boi. Kiedy przyszedł ksiądz to dostał latającą kłódką. Ziomek od sołtysa też widział latające przedmioty aż ze strachu śpi z różańcem i pewnie misia przytula bo tak się boi. Natomiast jak zjawił się tam reporter to jedynie coś brzdęknęło i koniec. Żadnych latających noży ani innych rzeczy. Co za pech.

 
Wygląda na to, że reporterzy Polsatu byli tam za krótko aby sfilmować latające przedmioty. Nic nie dzieje się na zawołanie.
 
Chociaż słychać było jakiś odgłos podczas materiału, i reporterka zapytała się tej kobiety: Co to było?
 
Poczekajmy na inne materiały wideo z tego domu...


Jest kolejny materiał wideo, tym razem nakręcony przez reporterów Nowa TV
 
Jest przerażający
 
Zobaczcie i sami oceńcie:
 
https://www.facebook...19504441438295/
  • -1

#19

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co w nim takiego strasznego? Nakręcasz się jak brzdąc na karuzeli, jedynie co mnie ruszyło to warunki panujące w tym domu, widać, że rodzina do zamożnych nie należy, a ewidentnie potrzebują pieniędzy. Nic się nie dzieje, nic nie lewituje i nie fruwa po domu, rodzina z igły robi widły. Dajcie już spokój bo nudne to jak flaki z olejem.





#20

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie mieszkam gdzieś w pobliżu. Zabrałabym się tam z kimś z chęcią i zobaczyła co takiego tam straszy. Czy w ogóle coś straszy.

Te ich reportaże to takie trochę mało inormacyjne są. 


  • 0



#21

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Pełny reportaż Nowa TV

 

Zaczyna się od (6 minuta 54 sekunda)

 

http://www.nowa.tv/p...dziny,10/36037/


  • 0

#22

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Uwielbiam kiedy ktoś bierze coś za fakt, ale za żadne skarby nie potrafi tego udowodnić :D

 

 

 

Jest problem aby to sfilmować np. smartfonem bo nie wiadomo z której strony nadleci przedmiot.

 

Aby to sfilmować potrzebny jest profesjonalny sprzęt - statyw i kamer

Naprawdę nawiedzone domy to fakt według ciebie? Polecam powrót do podstawówki i 3 razy głową w ścianę, wtedy może w końcu zobaczysz nawiedzone rzeczy.

 

Jedyną rzeczą/osobą tutaj nawiedzoną jest ta kobieta, która prze na kasę i szkło. Brednie jakich wiele na paranormalne.

 

Zbędne cytaty zostały usunięte. Regulamin 3.12

TheToxic


  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kobita pewnie dostaje te słynne 500 plus skoro tyle dzieci narobiła (tak sie domyślam) więc aż tak biedna to chyba nie jest. Dom wygląda na zaniedbany rzeczywiście, pewnie nie ma komu tego zrobić bo wolą na co innego wydawać.
A co do tych rzekomo latających kłódek to mam beke z tego i tyle. Prędzej uwierzę dziecku że widziało wróżkę niż w takie banialuki.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.12.2017 - 18:22

  • 1



#24

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby nagrali to byś powiedział, że to sztuczka z nitkami itd.. To po co domagasz się jakichkolwiek nagrań skoro i tak byś je zanegował?


  • 0

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się nie domagam nagrań, tylko stwierdziłem fakt, że takowych nie ma. Dla mnie wszelkie nagrania pokazujące paranormalne zjawiska są prawie bezwartościowe. Tłumaczyłem kiedyś dlaczego. Kiedyś na forum wrzucałem jak ruszam długopisem na odległość i kalendarzem więc wiem jak takie efekty można łatwo spreparować przy pomocy dostępnych w domu rekwizytów. Był pare miesięcy temu na forum koleś który wstawiał jakieś kilkugodzinne nagrania z jakimiś wyskakującymi przedmiotami. Potem pojechał do niego kazuhaki i typ się przyznał, że przedmioty na żyłkach pociągał. 

Więc taka jest wartość nagrań wideo.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.12.2017 - 21:37

  • 4



#26

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Więc taka jest wartość nagrań wideo.

Dokładnie taka sama jak zdjęć, relacji świadków, własnych obserwacji. Żadna.


  • 0

#27

szymon2014.
  • Postów: 111
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja się nie domagam nagrań, tylko stwierdziłem fakt, że takowych nie ma. Dla mnie wszelkie nagrania pokazujące paranormalne zjawiska są prawie bezwartościowe. Tłumaczyłem kiedyś dlaczego. Kiedyś na forum wrzucałem jak ruszam długopisem na odległość i kalendarzem więc wiem jak takie efekty można łatwo spreparować przy pomocy dostępnych w domu rekwizytów. Był pare miesięcy temu na forum koleś który wstawiał jakieś kilkugodzinne nagrania z jakimiś wyskakującymi przedmiotami. Potem pojechał do niego kazuhaki i typ się przyznał, że przedmioty na żyłkach pociągał. 

Więc taka jest wartość nagrań wideo.

 

Co by Ciebie przekonało? Jak powinno zostać przeprowadzone badanie/sledztwo, aby uprawdopodobnić doniesienie o rzekomym nawiedzonym mieszkaniu? Warto przebadac psychologicznie kobietę; co może, poza "sławą" zyskać na tym nawiedzeniu; czemu ksiądz miałby kłamać, że coś w niego rzuciło itd?  Napisałem do Nieznanego Świata   - może tym się zainteresują? Sam zbytni w takie opowieści nie wierzę. Może się okazać, że jak ktoś zacznie to krytycznie i  wnikliwiej badać na miejscu - nawiedzenie zniknie.


  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogła by mnie przekonać relacja niezależnego świadka który ma jakieś doświadczenie w badaniu zjawisk paranormalnych. W Polsce jest założony klub sceptyków polskich do którego należy wielu naukowców, psychologów np. Tomasz Witkowski któremu na pewno bym bardziej uwierzył niż księdzu. Bo tak jak już pisałem księża różne rzeczy mówią, chodźby że widzieli jak opętani plują gwoźdźmi i inne tego typu historie. Dlatego ich relacje traktuję zwyczajowo jako mało wiarygodne. Poza tym ta wypowiedź księdza o którym mowa w tym przypadku jest jedynie w postaci słów. Więc tutaj byłbym ostrożny czy on coś takiego w ogóle powiedział (może jest jakiś materiał wideo)
Nieznany świat to nie jest dobre grono obiektywnych badaczy.
Mamy też również sporo dobrych iluzjonistów w naszym kraju, którzy łatwiej by potrafili ocenić na podstawie swojego doświadczenia czy rzekomo latające przedmioty nie fruwają dlatego bo ktoś im w tym pomógł.
Ona oraz jej dzici też powinny być dobrze przepytane. W takiej rozmowie może wyjść prawda, że historia została zmyślona.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.12.2017 - 18:19

  • 1



#29

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zastanawia was dlaczego tylko brukowce piszą o tym rzekomym nawiedzeniu, cisza w mediach za to aż huczy w internetach? I to również przez kilka powtarzających się serwisów? Coś czuję, że za tym wszystkim czyha darmowa reklama serwisów i upadających czasopism którym spada sprzedaż ;)





#30

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

TheToxic

 

Coś czuję, że za tym wszystkim czyha darmowa reklama serwisów i upadających czasopism którym spada sprzedaż

Gazeta.pl jeszcze się o tym nie rozpisywała, czyli wiarygodność jest jeszcze zbyt mała, nawet jak na próbę uratowania sprzedaży.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych