Skocz do zawartości


Zdjęcie

Orpheus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka, jestem na forum od paru dni i muszę przyznać że dużo ciekawych informacji można tu znaleźć. Co do moich zainteresowań to długo by pisać :P powiedzmy że nie lubię się ograniczać, jak coś przykuje moją uwagę to staram się dowiedzieć na dany temat jak najwięcej. Aktualnie zainteresował mnie temat cywilizacji Majów, i tak oto się zjawiłem na tym forum :)

Jeśli chodzi o doświadczenia ze zjawiskami paranormalnymi, to każdy ich doświadcza ale inaczej sobie je tłumaczy, ale to tylko moje zdanie :P chyba niczego nie pominąłem ?



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj!

Kotem i chlebem witamy.

Się częstuj.





#3

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj!

Kotem i chlebem witamy.

Się częstuj.

 Standard :D dzięki



#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam na forum lecz proszę trzymać się regulaminu bo odczujesz mój wstrętny oddech na karku ;) a tak poza tym to życzę mile spędzonego czasu.





#5

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam na forum lecz proszę trzymać się regulaminu bo odczujesz mój wstrętny oddech na karku ;) a tak poza tym to życzę mile spędzonego czasu.

Te 3 gwiazdki w reputacji potwierdzają to co napisałaś ;) i dzięki za przywitanie.



#6

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I mój!

Witaj :)





#7

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I mój!

Witaj :)

Również dziękuję, czyżby to był Dante w avatarze :P?



#8

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój nick na tym forum to "imię" tej postaci :P

Ewentualnie "Dracula", czytając od tyłu.





#9

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oj, żeby Alucarda nie kojarzyć.

Musiałam to napisać. Też witam przy okazji.

Czy to zamek lubelski w tle?


Użytkownik dziewięć edytował ten post 25.11.2017 - 19:45




#10

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój nick na tym forum to "imię" tej postaci :P

Ewentualnie "Dracula", czytając od tyłu.

Bliźniaczo podobny do Dantego :P nieważne

 

Oj, żeby Alucarda nie kojarzyć.

Musiałam to napisać. Też witam przy okazji.

Czy to zamek lubelski w tle?

Dziękuję za przywitanie i tak to zamek w Lublinie, wrócę tam bo nie miałem czasu pozwiedzać a spodobało mi się :)



#11

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witamy! :)



#12

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj.

Stajac w szranki z tutejszymi szeroko pojetymi "sceptykami" lepiej uzbroj sie w miecz i tarcze. A jeszcze lepiej w logiczne i mocne argumenty bowiem nie znaja oni litosci. :)

Milego spedzania czasu z forumkiem.


Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post 27.11.2017 - 13:28


#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, 

 

@@?  potrójny- gwiadzor i potrójna - gwiazdeczka sugerowali iż maja problemy z oddechem a właściwie chyba z płucami lub żołądkiem ... chcę znieść wrażenie iż  dotyczy to całego gremium potrójnie - ugwieżdżonych. :diabel:

 

Sceptycyzm na para ... jak widać przeżywa nadal problem polegający na kwestionowaniu równości w poglądach i zapomina się że sceptycyzm jest wyłącznie tezą i jak każda teza nie może mieć charakteru ostatecznego czyli rozstrzygającego.  Sceptycyzm jest więc systemem i jako taki musi się mylić lub być równoprawny z wszystkimi innymi metodami poznawczymi. Sceptycyzm zatem może istnieć i mieć sens jedynie jako punkt wyjścia do poznania, nie zaś jako teza końcowa.





#14

Orpheus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witamy! :)

Dzięki

 

Witaj.

Stajac w szranki z tutejszymi szeroko pojetymi "sceptykami" lepiej uzbroj sie w miecz i tarcze. A jeszcze lepiej w logiczne i mocne argumenty bowiem nie znaja oni litosci. :)

Milego spedzania czasu z forumkiem.

Dziękuję :D już trochę tematów przeleciałem. A jeżeli chodzi o naszych forumkowych sceptyków to wezmę sobie Twoje rady do serca :P

Ps: kingdom of God is in your midst co racja to racja :)

 

Witaj, 

 

@@?  potrójny- gwiadzor i potrójna - gwiazdeczka sugerowali iż maja problemy z oddechem a właściwie chyba z płucami lub żołądkiem ... chcę znieść wrażenie iż  dotyczy to całego gremium potrójnie - ugwieżdżonych. :diabel:

 

Sceptycyzm na para ... jak widać przeżywa nadal problem polegający na kwestionowaniu równości w poglądach i zapomina się że sceptycyzm jest wyłącznie tezą i jak każda teza nie może mieć charakteru ostatecznego czyli rozstrzygającego.  Sceptycyzm jest więc systemem i jako taki musi się mylić lub być równoprawny z wszystkimi innymi metodami poznawczymi. Sceptycyzm zatem może istnieć i mieć sens jedynie jako punkt wyjścia do poznania, nie zaś jako teza końcowa.

Dobrze, zrozumiałem :P dziękuję za sprostowanie.

Jestem nadal nowy, więc mało widziałem tego o czym piszesz, ale jak ktoś kwestionuje równość poglądów to słabo. Szacunek musi być. I dziękuje za przywitanie :)



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem nadal nowy, więc mało widziałem tego o czym piszesz, ale jak ktoś kwestionuje równość poglądów to słabo. Szacunek musi być. I dziękuje za przywitanie

 

Dałeś sobie wmówić taka bzdurę. Nie ma równości poglądów.

Jeśli dwóch typów przedstawi ci swoje poglądy. Jeden będzie mówił, że ludzie powinni być masowo zabijani w celach konsumpcyjnych, tak samo jak zwierzęta, a przed śmiercią powinni być torturowani. A drugi powie że tak nie powinno być. To czy ich poglądy będą równe?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych