Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawiska w domu...


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

Vorsah.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej wszystkim.
Sytuacja wygląda nastepujaco. Mieszkam w Belgi, moj tata ze swoja dziewczyna kupil dom 2 lata temu. Jakies pol roku wstecz zaczely sie dziwne rzeczy moglbym powiedziec ze znaki obecnosci.
Zaczelo sie od pukania do mojego pokoju, nie jakis przeciag tylko typowe pukanie do drzwi..
Moja przybrana siostra po kapieli poczula dziwne uczucie na ciele i zaslabla, prawie stracila przytomnosc.
Ostatnio nawet podczas gdy bralem prysznic slyszalem glosny huk jakby ktos sie wlamal do domu czy szafa przewrocila sie na podloge. Obudzilem swojego tate zeszlismy na dol ale nic sie nie stalo, wszystko bylo tak jak wczesniej.
Jedna rzecz mnie dzisiaj przerazila.
Rano w trakcie jechania do pracy, tata pokazal mi 3 zdjecia ze wczoraj.
Ogladal jakis film, lektor a nie napisy. Po jakis 15 minutach zorientowal sie ze jest napis na dole ,,Idzcie, nie skrzywdze was" dodam ze to byl kanal HBO wiec nie ma mozliwosci zeby ktos robil sobie zarty...Owy napis utrzymywal sie przez caly film i nawet gdy juz by napisy koncowe nadal sie utrzymywal..
Ostatnio jestem nerwowy, tak samo jak moj tata czesto sie kloci ze swoja dziewczyna, ogolem jest negatywnie w domu :/
Nie wiem co to tym myslec, porozmawiac z tata aby moze jakos sie skontaktowac z ta istota, kim jest, co tu robi, jakie ma zamiary.
A jeszcze ostatnia rzecz, przedwczoraj tata trafil do szpitala z nadcisnieniem, tylko jedno sie nie zgadzalo ze strasznie powychodzili mu zyly na calym ciele i czul sie jakby zaraz mial umrzec...
Co o tym sadzicie? Moze macie jakies porady? Jestem wierzacym katolikiem i troche zaczynam sie martwic...


  • 0

#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś nie wierzyłam w duchy, ale kiedy umarł mój kuzyn, to coś zapukało ( buchnęło) w drzwi. po jednej stronie tych drzwi byłam ja, a po drugiej pozostałe osoby z rodziny. Siedzieli w pokoju i usłyszeli solidne puknięcie. Jednak ja, będąc za tymi samymi drzwiami, nie usłyszałam nic, a przecież powinnam.  Do czego zmierzam... Może spróbuj się jakoś porozumieć z tym bytem. Poproś go o jakiś konkretny znak. Niech ci odpowie, na tak lub nie, albo chociaż nakieruje. ;)


  • 0



#3

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W jaki sposób bycie wierzącym katolikiem ma związek z tym co opisujesz według ciebie?

 

To może mieć znaczenie, bo ja jestem niekatolikiem i z mojego chłodnego punktu widzenia, nie dzieje się u ciebie w domu nic szczególnego. A właściwie to wszystko jest mało precyzyjne i niekoniecznie wskazuje na to, że w twoim domu mają miejsce jakieś zjawiska paranormalne.

 

Zaczelo sie od pukania do mojego pokoju, nie jakis przeciag tylko typowe pukanie do drzwi..

 

Futryny są drewniane? Drewno lubi wydawać różne dźwięki, nawet taki przypominające pukanie.

 

 Moja przybrana siostra po kapieli poczula dziwne uczucie na ciele i zaslabla, prawie stracila przytomnosc.

 

 

Opis jest bardzo ogólny i może wskazywać na wiele rzeczy. Jeżeli wyszła z ciepłej kąpieli mogła poczuć na ciele chłód. To się zdarza. Ale jeżeli również jest wierząca i też myśli, że dom jest nawiedzony, to mogła prawie zasłabnąć z wrażenia ;)

Inna opcja jest taka, że gorąca kąpiel wysyciła łazienkę parą i mogło chwilowo twojej siostrze zabraknąć tlenu.

Jeszcze inna opcja jest taka, że kąpiel była zbyt gorąca a twoja siostra ma problemy z ciśnieniem. Ja w sumie problemów z ciśnieniem nie mam, ale jak tak poleżałam przez jakiś czas w super gorącej wodzie razu pewnego, to czułam się faktycznie dość słabo.

 

Jedna rzecz mnie dzisiaj przerazila.
Rano w trakcie jechania do pracy, tata pokazal mi 3 zdjecia ze wczoraj.

 

 

Mam nadzieję, że ani ty nie byłeś kierowcą ani twój tata. Nie ogląda się zdjęć podczas prowadzenia samochodu. Rozumiem, że te zdjęcia przedstawiały telewizor i film, na którym były cały czas wyświetlony ten sam napis? Możemy je zobaczyć?

 

 

Ostatnio jestem nerwowy, tak samo jak moj tata czesto sie kloci ze swoja dziewczyna, ogolem jest negatywnie w domu.

 

 

Życie. Nie zrzucałabym tego na obecność jakiegoś bytu w domu.

 

A jeszcze ostatnia rzecz, przedwczoraj tata trafil do szpitala z nadcisnieniem, tylko jedno sie nie zgadzalo ze strasznie powychodzili mu zyly na calym ciele i czul sie jakby zaraz mial umrzec...

 

 

Jeżeli nadciśnienie było tak znaczne, że aż twój tata trafił do szpitala, to nie ma w tym nic dziwnego że powychodziły mu żyły i czuł się, jakby miał zamiar umrzeć. Takie są konsekwencje nadciśnienia i nie bez powodu się je leczy.


  • 0



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogladal jakis film, lektor a nie napisy. Po jakis 15 minutach zorientowal sie ze jest napis na dole ,,Idzcie, nie skrzywdze was" dodam ze to byl kanal HBO wiec nie ma mozliwosci zeby ktos robil sobie zarty...Owy napis utrzymywal sie przez caly film i nawet gdy juz by napisy koncowe nadal sie utrzymywal..

Hm... i nie zrobił zdjęcia komórką tak dziwnego zjawiska, tym bardziej, że nie trwało ono krótko?





#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On pisze że pokazał mu jego tata jakieś 3 zdjęcia. Na tych zdjęciach jest ten napis jaki był w czasie filmu?
Coś takiego jak omdlenie w czasie kąpieli to nie jest zjawisko paranormalne, ale biologiczne. Może woda była zbyt gorąca, za dużo pary było w powietrzu. Albo macie problem z czadem.

No i z żadną istotą się nie skontaktujesz ani ty, ani nikt z twojej rodziny. Żadne też medium nic takiego nie zrobi, bo takich bytów nie ma.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 23.11.2017 - 17:13

  • 0



#6

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Co o tym sadzicie? Moze macie jakies porady?

Sądzę, że głupio zacząłeś swoją przygodę na tym forum, a mianowicie pisząc zmyśloną historię. Przesadziłeś z ilością zdarzeń, chaotyczny styl i zdjęć pewnie nie pokażesz. Napisz na forum Davida Icke albo Bernatowicza, tam na pewno uwierzą i z troską pochylą się nad Twoimi problemami.

 

 

Siedzieli w pokoju i usłyszeli solidne puknięcie. Jednak ja, będąc za tymi samymi drzwiami, nie usłyszałam nic, a przecież powinnam.  Do czego zmierzam... Może spróbuj się jakoś porozumieć z tym bytem. Poproś go o jakiś konkretny znak. Niech ci odpowie, na tak lub nie, albo chociaż nakieruje.

Widocznie kuzyn Cię nie lubił i rodzinie dał znak a Ciebie potraktował jak powietrze. Jak Vorsah ma się porozumieć, przez tabliczkę Ouija np. czy po prostu prosić jak w modlitwie a będzie mu dane?


  • 0

#7

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie istotny jest tylko ten fragment:

 

Rano w trakcie jechania do pracy, tata pokazal mi 3 zdjecia ze wczoraj.
Ogladal jakis film, lektor a nie napisy. Po jakis 15 minutach zorientowal sie ze jest napis na dole ,,Idzcie, nie skrzywdze was"

Tak, przyłączam się do chórku - możemy zobaczyć te zdjęcia?

W jakim języku był napis Idzcie, nie skrzywdze was ?


  • 0



#8

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Większość tych rzeczy da się wyjaśnić. Zdjęcia poproszę. Jeśli ma Ci to pomóc, poproś księdza o poświęcenie domu.


  • 0

#9

rias.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że mogło to być rzeczywiście włamanie a nie jakieś duchy czy czary mary, może poprzedni właściciel zostawił sobie po prostu klucz do domu albo jakieś dzieciaki robiły sobie żarty z tym pukaniem do drzwi czy hałasami, czasem również coś się samo przewraca powiedzmy złośliwość przedmiotu martwego, co do napisu to ciekawy ostatnio mogli zobaczyć mieszkańcy kilku województw w tvp 1 przy głównym wydaniu wiadomości na żywo umieszczonego przez hakerów który był wyświetlany przez 10-15 minut i raczej nie był dziełem sympatyków partii rządzącej czy telewizji publicznej. Co do kąpieli, to proponuje nie spędzać dużo czasu w wannie czy pod prysznicem bo można rzeczywiście zasłabnąć, jak się długo przesiaduje zwłaszcza w dość ciepłej wodzie. Co do poświęcenia domu, jak to opisał kolega powyżej, to jeżeli masz taką możliwość, to poproś księdza o poświęcenie, może pomoże.

 

Misie są w lesie. Nie zaczyna się zdania od "mi się", mi można też użyć na początku zdania składowego, po spójniku.

Ponownie usunęłam niepotrzebne przecinki i proszę omijać tematy polityczne. Regulamin 7.13

ostrzezenie.gif

TheToxic


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych