Skocz do zawartości


Chciał nagrać ducha. Przeżył szok, po tym co zobaczył.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

JIn-wanita.jpg

 

Wierzący w zjawiska paranormalne mężczyzna zainstalował w mieszkaniu kamerę, gdyż chciał uchwycić na nagraniu ducha. Kiedy pewnego dnia zapomniał wyłączyć kamery, ta rejestrowała wszystko, co działo się w domu. Między innymi to, co partnerka mężczyzny robiła w łóżku z jego synem. Kobieta została właśnie skazana za uprawianie seksu z osobą nieletnią.

 

O bulwersującej sprawie donosi m.in. The Telegraph. 28-letnia kobieta miała uwieść 16-letniego syna swojego partnera. Najbardziej szokujące w sprawie jest to, iż kobieta znała chłopca od dawna, a od pewnego czasu była wręcz jego macochą. Jej partner, z którym była związana już 11 lat, zapewne nie dowiedziałby się, z kim dzieli mieszkanie, gdyby nie przypadek. Mężczyzna zamontował w domu kamerę, gdyż chciał nagrać ducha. Pewnego dnia jednak zapomniał jej wyłączyć, a ta przez cały dzień rejestrowała, co się dzieje w domu. Wierzący w zjawiska paranormalne mężczyzna był w szoku, gdy postanowił obejrzeć nagranie. Zamiast duchów zobaczył jego partnerkę, zabawiającą się w łóżku z jego synem.

 

Choć kobieta początkowo zaprzeczała jakiemukolwiek romansowi, to w końcu przyznała się do niego. Wszystko miało się zacząć, gdy nastolatek zaczął brać lekcje jazdy samochodem. Od tego momentu, oboje wielokrotnie uprawiali seks. Na Tasmanii (wyspiarski stan Australii) seks z osobami poniżej 17 roku życia jest nielegalny, więc sprawa trafiła do sądu. Kobieta została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na sześć miesięcy. - Zrobiłaś to, wiedząc doskonale, że jest to zakazane. Spowodowałaś poważne zamieszanie w życiu tego młodego człowieka - mówił sędzia argumentując wyrok.

 

ps. Tak na prawdę ten temat powinien znajdować sie w dziale 'nauka' ;)



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I gdzie to nagranie?

 

Tak mi się wydaje że rzekoma chęć nagrania ducha to tylko wymówka. Koleś może chciał nagrywać swoje wyczyny z żoną.





#3 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Syn bzdzil sie z jego partnerka, ojca ciekawosc zzerala to zobaczyl ;0



#4

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No, dobra, a gdzie tu dziwność jakowaś? Że pani starsza z młodszym, czy co? Żeby chociaż duch jakis ich podgladał, ale tak? Nie kapuję


Użytkownik Taper edytował ten post 21.11.2017 - 21:16


#5 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakby Twój własny syn odwalał tarło z Twoją miłością zycia podczas jego nieobecności to byś zapewne zroumiał.



#6

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby mój "własny syn odwalał tarło z moją miłością zycia podczas jego (?) nieobecności" to bym jednak nie zrozumiał. :))

A nawet gdybym zrozumiał, to byłoby to, ja wiem(?), obrzydliwe, wkurrzające, wstrętne. Ale - paranormalne? Obawiam się, że niestety nie.



#7 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Tyyy Taperek, a zakladanie watku Foto i chwalenie sie fotkami, czy jakies inne bzdety uwazasz za paranormalne watki?

 

Nie offtopuj bo poleci warn

Edward



#8

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O rany, przepraszam. Serio. Nie wiedziałem, że to Twoje nagranie, którym chciałeś się pochwalić. Teraz faktycznie rozumiem. Już nic nie mówię.

 

 

To samo, nie offtopuj bo poleci warn

Edward





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych